Catfish UK: تاریخ انتشار ، طرح ، ارائه دهندگان

[ad_1]

گربه ماهی انگلستان نمایش تلویزیونی است که همه در مورد آن صحبت می کنند – و این دلیل خوبی دارد.

پس از هشت سال موفقیت در ایالات متحده ، گربه ماهی آمریکا مجریان Nev Schulman و Kamie Crawford باتوم تحقیق را به روزنامه نگار Oobah Butler و مجری رادیو جولی Adenuga برای یک سری کاملاً جدید سریال UK تحویل داده اند. این زوج در تلاش برای بدست آوردن گربه ماهی ، به کشور سفر می کنند و با ردیاب های اینترنتی صحبت می کنند تا هویت واقعی مسابقه آنلاین خود را که هرگز ملاقات نکرده اند ، نشان دهند. قرار است این یک موفقیت بزرگ تلویزیونی با واقعیت باشد.

بنابراین ، در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید ، از جمله زمان گربه ماهی انگلستان بیرون است و می توانید آن را تماشا کنید …

آیا شخص دیگری احساس می کند شما با تصاویر خود در حال شکار ماهی های اینترنتی آنلاین هستید؟

چیست گربه ماهی انگلستان در باره؟

درست مثل سریال های ایالات متحده ، اوباه و جولی با افراد مختلفی که از لحاظ احساسی با شخصی در ارتباط هستند که هرگز ملاقات نکرده اند صحبت خواهند کرد و می فهمند که آیا آنها واقعاً همان کسانی هستند که می گویند هستند.

مطابق با رادیو تایمز، قسمت اول جولی و اوبه را در ملاقات اما می بیند ، که یک سال است که از طریق یک برنامه دوست یابی با هارلین گپ زده است – آنها با ویدیو تماس گرفته اند و هارلین حتی بمب L را نیز انداخته است – اما همانطور که در نیروی دریایی است ، همیشه بهانه ای برای اینکه چرا آنها نمی توانند ملاقات کنند هارلین شروع به سکوت در مورد اما کرد ، و او مشکوک شد. آیا جولیا و اوبه می فهمند که آیا هارلین واقعاً همان چیزی است که خودش می گوید؟

صحبت کردن با رادیو 1 Newsbeat، اووبا گفت: “ماهیگیری همیشه با کسی صحبت نمی کند ، آنها ظاهر می شوند و شما می فهمید که این عموی شما است. اکنون ، بعضی از افراد هرگز از آنها عکس گرفته نمی شود بدون اینکه فیلتر خاصی روشن باشد ، یا با آنها خیلی راحت شده اند دستکاری نحوه نگاه آنها “.

جولی افزود: حتی قبل از شروع تیراندازی گربه ماهی، من به طور کلی مسائل اعتماد عمیقی داشتم. این نمایش قطعاً باعث رشد بسیار بیشتر شده است – اعتماد من به اینترنت از کف گذشته است. “


مجری ها چه کسانی هستند؟

جولی آدنوگا ، 32 ساله ، شخصیت رسانه ای ، پخش کننده و دی جی رسانه ای انگلیس و نیجریه و خواهر هنرمندان بدقلق Skepta و JME است. او مجری سابق رادیو Beats 1 در لندن و بنیانگذار بستر محتوایی “به اینترنت اعتماد نکن” است که میزبان “Top 5 برتر جولی” است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اووبا باتلر ، 29 ساله ، نویسنده ، فیلمساز و نویسنده انگلیسی است How to Bullsh * t Your Way To Number One. او کسی است که رستوران کاملاً آراسته The Shed at Dulwich را ایجاد کرده است ، که به رستوران برتر لندن در TripAdvisor تبدیل شد. او این مستند را ساخت چگونه می توان به # 1 رستوران جعلی TripAdvisor تبدیل شد در نتیجه.


برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه وقتی است گربه ماهی انگلستان بیرون؟

گربه ماهی انگلستان چهارشنبه 21 آوریل ساعت 21 در MTV پخش می شود و در کل چهار قسمت یک ساعته خواهد داشت که چهارشنبه ها به صورت هفتگی پخش می شود. شش قسمت دیگر در اواخر سال کاهش می یابد. ما شما را در پست خود نگه می داریم.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>