Catwalk Real 2021: یک جشن قدرت دهنده از هر بدن بدون توجه به اندازه ، جنسیت ، توانایی و نژاد

[ad_1]

اگرچه در سالهای اخیر گفتگو پیرامون شمول مد و زیبایی پیشرفت کرده است ، اما فقط یک پیمایش آنلاین سریع نیاز دارد تا متوجه شوید که ما هنوز یک راه طولانی و طولانی داریم تا این فضاها واقع بینانه ، قابل قبول و متنوع باشند.

به همین دلیل است که وقتی از یک سازمان ، مارک یا کمپین می شنویم که روایت را پیش می برد و برای تغییر تلاش می کند ، می خواهیم در مورد آن از پشت بام ها فریاد بزنیم.


Catwalk واقعی سازمانی است که به ارتقا inc فراگیری ، توانمند سازی و عشق به خود اختصاص داده است. این پیمایش که به عنوان جنبشی توسط مدل و فعال Khrystyana شکل گرفته است ، نمایشی است – که GLAMOR از داشتن آن مفتخر است – به عنوان بیانگر قدرتمندی از فردیت سرچشمه گرفته و سرانجام استانداردهای زیبایی خفقان آور و غیرواقعی را که جامعه و رسانه ها به چالش می کشند ، به چالش می کشد. برای انجام این کار ، The Real Catwalk مدل هایی از همه اشکال ، فرم ها ، رنگ ها ، توانایی ها ، جنسیت ها و هویت ها را در سراسر کره زمین ارائه می دهد.اعم از نشان دادن پسوریازیس و دادن انگشت وسط به اصطلاح “نقص” یا به چالش کشیدن ننگ معلولیت همیشه رایج ، هر مدل دلایل شخصی خود را برای شرکت در آن دارد.

از همه اجساد در #theALALcatwalk 2019 استقبال شد

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.بری مقیاس می گوید: “من می دانم که رشد در جسمی که جشن گرفته نمی شود چگونه است.” “هنگامی که من یک دختر کوچک بودم ، هیچ زنی بر روی باند یا مجله روی صندلی های چرخدار وجود نداشت. هیچ کس زیبایی زیبایی را از کار انداخته است.

“Catwalk Real همه زیبایی ها و بدن ها را جشن می گیرد. Catwalk Real فرصتی برای من است که به نمایندگی از افراد دارای ویلچر و معلولیت به شکلی که هرگز ندیده ام. Catwalk Real فرصتی است که باعث می شود جامعه من احساس دیده و دوست داشته شود.”
این عدم دید در حال رشد دقیقاً به همین دلیل بود که جالئسا گراهام می خواست در The Real Catwalk شرکت کند. او می گوید: “من از ناحیه پایین بازوی راست خود متولد شدم و در بزرگ شدن همیشه می خواستم یک مدل شوم.”

“اما من همیشه دلسرد می شدم زیرا هرگز در باند فرودگاه هیچ مدلی را ندیده ام که شبیه من باشد ، بنابراین فکر کردم که نمی توانم مدل شوم ، زیرا” شبیه “مدل نیستم. باید ، در اشکال ، اندازه ها ، شکل های مختلف و منحصر به فرد همه باشد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.


برای سال 2021 ، The Real Catwalk مأموریت خود را برای دستیابی به مخاطبان بیشتر در طی همه گیر شدن از طریق میزبانی از راه باریک های مجازی ، کارگاه های آموزشی ، رویدادها و کمپین ها گسترش داده است. راه های درگیر شدن را بیابید و پشتیبانی خود را در therealcatwalk.org نشان دهید و به اطمینان کمک کنید هر جسمی احساس لیاقت ، جشن و زیبایی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>