Chewton Glen Hotel And Spa New Forest Review

[ad_1]

PSA: اقامت در انگلستان یک سفر عالی است! بوریس جانسون این هفته اعلام کرد هتل ها و سایر مشاغل مربوط به سفر در 17 مه بازگشایی می شوند و آنها به سرعت در حال رزرو هستند. باور نمی کنید؟ من دیروز به مدت * چهار ساعت در یک هتل انگلیس نگه داشتم. با تو شوخی ندارم. من به اندازه شخص بعدی یک دوز سالم ویتامین D را دوست دارم اما به نظر من فروتنانه ، هیچ چیز مسکونی عالی برای اقامت در انگلیس نیست – و من سپاسگزارم که بیماری همه گیر این فرصت را به ما داده است تا دوباره سراغ شکارهای باورنکردنی کشورمان برویم .

زمستان سال گذشته ، من آنقدر خوش شانس بودم که چند روزی را در یکی از مشهورترین هتل های انگلیس ، Cheton Glen گذراندم. هتل و اسپای لوکس پنج ستاره خصوصی ، که در حاشیه جنگل جدید باستان و کمی پیاده روی از دریا در همپشایر واقع شده است ، یکی از هتل هایی است که با رمز و راز # آگاهی از شما شناخته شده است. این مکان جایی است که افراد مشهور و پسران شهر لندن برای یک پادزهر بسیار ضروری در هرزگی پایتخت عقب نشینی می کنند. این همچنین جایی است که خانواده ها برای جشن عروسی ، تولد و زندگی خوب می آیند. شما احتمالاً خانه های درختی برجسته هتل را در سراسر شبکه اینستاگرام خود دیده اید – می دانید ، خانه هایی که هزار ضربه شامپاین کاملاً جرعه جرعه ای در وان من داغ شده است – اما هتل تعداد بیشتری از آنها را دارد برای ارائه بیش از یک پس زمینه برای پسندیدن Insta. در واقع ، این هتل “بهترین هتل کشور در جهان” لقب گرفته است ، بنابراین چه چیزی آن را شایسته چنین افتخاری می داند؟


واقع در 130 جریب باغی که می توانید واقعاً در آن گشت و گذار کنید (برخلاف منازل روستایی که در هکتار زمینی مساحت دارند و در واقع توسط کشاورزان متجاوز پذیرفته نمی شوند) ، ماشین سواری تا Chewton واقعاً صحنه آخر هفته تجملاتی را پیش رو دارد. این هتلی است که مادر من همیشه خواستار آن است (“شما می دانید ، هتلی که فقط احساس می کند در خانه هستید ، البته نسخه بسیار مجلل تری که در آنجا کارمندانی هستند که نام شما را به یاد می آورند” – بله ، همین). این هتل که بخشی از گروه هتل های لوکس آیکونیک است ، با Cliveden House ، The Lygon Arms و خانه تازه تاسیس Mayfair Townhouse به عنوان خواهر و برادر همکاری خوبی دارد.

راهی مناسب برای گذراندن آخر هفته طولانی در The Cotswolds

دکوراسیون هتل این است که تلفیقی کامل از راحتی و کلاس و دیوارهای آن غنی از تاریخ است. طبق اسناد تاریخی ، Chewton در اوایل قرن هجدهم ساخته شده است ، زمین و محوطه ای به نام “Chewton Glen House” در سال 1732 ظاهر شد. این هتل همچنین دارای پیوندهای ادبی معروف است ، با سروان فردریک ماریات از هتل به عنوان پایگاه در در دهه 1840 هنگامی که وی در حال جمع آوری مواد برای رمان معروف خود “بچه های جنگل جدید” بود – متوجه خواهید شد که بسیاری از اتاق های هتل که واقعاً خاص و فوق العاده منحصر به فرد هستند ، از شخصیت های رمان های کاپیتان ماریات نامگذاری شده اند.

شومینه های خروشان ، مبل های مخملی مخمل خواب دار و لیست گسترده ای از شراب ها که شبیه به تام است ، این مکان را به مکانی ایده آل برای خواب زمستانی در زمستان تبدیل کرده است. این مکه من به عنوان یک طرفدار سرسخت داخلی chintz است. من در تابستان هم بوده ام و می توانم تأیید کنم که گزاره ای کاملاً متفاوت – البته به همان اندازه فوق العاده – است. این یک هتل تمام فصلی است – در جایی بدون در نظر گرفتن آب و هوا می توانید با خوشحالی سوراخ شوید. می توان روزها را با ادای کتاب خوب در یکی از سالنهای دنج هتل بسیار راحت (شیشه ای از مالبک ، اختیاری) ، لذت بردن از بازی گلف در زمین گلف 9 سوراخ پار-3 ، استفاده از فضای داخلی (یا فضای باز) زمین های تنیس یا آمدن به ساحل. همچنین یک زمین چمن کروکت ، دوچرخه سواری کوهستان ، تیراندازی ، تیراندازی با کمان ، شاهین و گله داری از اردک وجود دارد (بله ، واقعاً). اما صبر کن مجتمع مقاومت هتل بدون شک اسپای جدید و نام تجاری جدید آن است.

مرکز آبگرم استخر سرپوشیده 17 متری داخلی است که غرق در نور طبیعی است و با نقاشی دیواری دیواری تزئین شده است. از طریق درهای دوتایی ، یک آبگرم آب درمانی پیدا خواهید کرد که مدت زمان زیادی را در آن سپری کرده ایم ، و شبیه آلو خشک شده هستیم. مرکز آبگرم با شش گزینه درمانی با فناوری پیشرفته ، سنت قدیمی “آب درمانی” را از نو تصور کرده است: “یک وان آب” ، که یک اثر جکوزی مانند حباب و کاملاً حباب انگیز را فراهم می کند. یک “نیمکت هوا” ، که بدن شما را هنگام خوابیدن به آرامی ماساژ می دهد. جت های بدن قدرتمندی که برای هدف قرار دادن عضلات و مفاصل خاص مورد استفاده قرار می گیرند (و در مورد من سلولیت). 60 جت ‘pin prick’ که بسیار ترسناک تر از آنچه که هستند به نظر می رسند و در واقع ماساژ عمیق بدن را ارائه می دهند. صندلی های هوای شاد و آرامش بخش برای ماساژهای درمانی با کنترل ارگونومیک بدن. و یک استخر مرکزی با فشارهای مختلف ماساژهای گردن و شانه را ارائه می دهد. پیو هنوز احساس آرامش می کنید؟


همچنین یک منوی کاملاً جدید درمان آبگرم وجود دارد که شامل دو روش درمان گیاهان درخت درخت بو است. منوی اسپا با طراوت ، “از بین بردن” – اولین نوع از آن در انگلستان – “رویکرد کمتری بیشتر” را اتخاذ کرده است که به درمانگران می تواند درمان های کاملاً سفارشی را برای میهمانان براساس نیاز آنها ایجاد کنند. بعد از امتحان چندین صورت ، جایی که من نمی دانستم آیا محصولات بی شماری که درمانگر به پوست من می زند ، واقعاً مناسب هستند ، این یک مورد خوب است. نه ، من یک صورت شامپاین / حباب همه آواز و رقص نمی خواهم ، فقط کسی را می خواهم که نیازهای پوست من را درک کند و باعث درخشش آن شود ، بسیار ممنونم. صورت Oskia را دقیقاً برای این امر امتحان کنید: رویکرد عملی روی یک پوست درمانگر واقعاً از دانشمندان.


اگر آبگرم (و آب استخرهای مجلل آن) کافی نبود که شما را به Chewton Glen فریب دهد ، غذا احتمالاً وجود دارد. ناهار را می توانید به راحتی در یکی از سالن های هتل (سالاد سزار!) یا در رستوران و آشپزی The Kitchen میل کنید. با کمی پیاده روی در مسیر راه املاک و مستغلات ، آشپزخانه هم مدرسه آشپزی است و هم یک رستوران 42 نفره غیررسمی ، هر دو تحت نظارت آشپز مشهور و دانش آموخته سابق ، جیمز مارتین. بله ، یکی از تلفن است.

جیمز مارتین ، همراه با سرآشپز رستوران آدام هارت ، یک منوی مجلل و خونین از غذاهای کلاسیک راحتی را که به طور صحیح درست انجام شده اند (فکر می کنید پیتزاهای چوبی کاملاً خرد شده و بهترین ماهی و چیپس زندگی شما) ، و همچنین ماهی تازه و شاداب ایجاد کرده اند. سالاد های superfood که با استفاده از سبزیجات ، میوه ها و گیاهانی تهیه می شوند که از باغ هتل تهیه می شوند.

برای یک امر رسمی تر ، اتاق ناهار خوری در چندین اتاق پخش می شود ، اطمینان حاصل شود که یک شب نسبت به شب دیگر بسیار متفاوت است. با سرپرستی سرآشپز سیمون آدیسون و سرآشپز اجرایی لوک متیوز ، این غذای عالی در بهترین حالت است. بازدیدهایی که در گروه ما انجام شد شامل سالاد مرغ خرد شده تازه ، کاری خرچنگ دریایی تایلند با برنج نارگیل ، خرچنگ آب دهان و سوفله Emmental که دو بار پخته شده بود ، بود.

در حال حاضر سرگردانی جدی را تجربه کرده اید؟ این 10 محبوب ترین مقصد برای تعطیلات برای سال 2021 هستند

خواه یک متخصص شراب باشید یا نه ، انبار کاری که در قلب اتاق ناهار خوری واقع شده و اتاق شراب نامیده می شود ، تحت تأثیر قرار خواهد داد. این فضا به گونه ای طراحی نشده بود که یک منطقه سرداب خسته کننده ، پرمدعا و مرعوب کننده طعمه های شراب باشد بلکه یک فضای پر جنب و جوش است که می توانید برای مهمانی های خصوصی با حداکثر بیست میهمان ، یا محلی برای چشیدن و توجیهات غیر رسمی شراب از جمله برنامه های منظم شنبه شب جلسات مزه باز که برای همه مهمانان در دسترس است. بسلامتی.

اگر هنگام قفل کردن ، مرخصی سالیانه خود را سیراب کرده اید (و با آخرین مشاوره سفر دولت مطمئن شوید که خوب هستید) ، Chewton Glen بهترین مکان برای شارژ و جوان سازی بعد از این خداپسندانه سال است . دبی ، چه کسی؟


قیمت های سال 2020 بسته به در دسترس بودن و نوع اتاق یا سوئیت از 370 پوند تختخواب و صبحانه شروع می شود.

ما در هوندا جاز کروستار به Chewton Glen سفر کردیم که با در نظر گرفتن سبک های زندگی پویا و فعال توسعه یافته است. این اتومبیل شیک و کوچک دارای یک سبک سخت و عضلانی شامل یک جلو پنجره مشبک متمایز ، ریل های سقف یکپارچه براق و ارتفاع سوار افزایش یافته برای دسترسی آسان تر و یک منظره از جاده پیش رو (کاملاً ایده آل برای استفاده از آن مناظر خیره کننده جنگل جدید – و اسب ها) . بهترین قسمت جاز کروستار اقتصادی بودن آن است – موتور پیشرانه هیبریدی e: HEV به معنای فوق العاده کارآیی خودرو است. به طور خودکار بین سه حالت رانندگی متناوب می شود – EV Drive که کاملاً الکتریکی است ، درایو هیبریدی هنگامی که موتور بنزینی و موتور الکتریکی برای قدرت و صرفه جویی بهینه با هم ترکیب می شوند و موتور درایو برای کروز پایدار و با سرعت بالاتر در هنگام کارآمدترین موتور بنزینی – جاز کروستار همه کارها را انجام می دهد. برای راحت تر کردن زندگی (چون این روزها همه ما لوس شدیم) ، با استفاده از این برنامه می توانید از راه دور با وسیله نقلیه ارتباط برقرار کنید ، مانند ارسال اطلاعات سفر زودتر از موعد و همچنین قفل و باز کردن قفل ماشین از راه دور. برای ساده سازی زندگی شما همه چیز خوب اندیشیده شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>