Chufy X Mango: لباس های تابستانی High Street مورد علاقه Blake Lively

[ad_1]

ما ممکن است بسیاری از تبلیغات مد خود را از تأثیرگذاران مورد علاقه خود در اینستاگرام دریافت کنیم ، اما وقتی صحبت از “تأثیرگذاری” در مقیاس بزرگتر می شود ، چیزهای زیادی نمی تواند تأثیر یک مشهور در لیست A را بپوشد که یک مورد ضروری جدید را پوشیده است . به ویژه هنگامی که این مارک تجاری یک برچسب خیابان است و آن مشهور Blake Lively است.

برای همیشه یک نماد سبک ، بلیک دارای طراحان سطح بالا از سراسر جهان است که برای جلب توجه او رقابت می کنند و برای پوشیدن لباس او برای هر موقعیتی رقابت می کنند. و با وجود “مناسبت های” عمده که تا حدی متوقف می شوند ، در حالی که سعی می کنیم از این بیماری همه گیر جهانی خارج شویم ، فرصت برای مارک های پوشیدن قطعات خود توسط بازیگر زن بسیار کم است.

به همین دلیل هر دو انبه و خریداران باهوش وقتی او را که اخیراً با لباس ماکسی در خیابان دزد خیابان دیده شده بود ، هیجان زدند.


بخشی از مجموعه منحصر به فرد جدید این برند است که توسط اینفلوئنسر و مشاور مد طراحی شده است ، صوفیا سانچز د بتاک (معروف به چوفی) ، Chufy x انبه یک مجموعه کپسول از شش لباس حماسی تابستانی است که با استفاده از پارچه های پایدار مانند پنبه ارگانیک و پلی استر بازیافتی ساخته شده است.


صوفیا سالها سفیر انبه بوده است ، و همچنین در پیشبرد مبارزات مارک تجاری او همچنین مارک خیابان بالا را در Met Gala 2019 ، اولین باری که یک مارک اسپانیایی در معتبرترین رویداد تقویم مد حضور داشت ، پوشید.


صوفیا توضیح داد: “این مجموعه نتیجه یک رابطه طولانی و پربار با خانواده انگو و خودم است.”

“پس از سالها همکاری ، ما باید یکدیگر را به خوبی درک کرده و از روند خلاقیت بسیار لذت ببریم ، به طوری که کار با یکدیگر احساس طبیعی و شادی می کند. با این وجود ، داشتن کار من در کنار چنین مارک برجسته ای در جهان سفر می کند افتخاری است که من هرگز قابل تصور

انبه (سرانجام!) لوازم خانگی را راه اندازی کرده است – و شما می خواهید تک تک اقلام را بخواهید

سبک بی دردسر و روحیه آزاد صوفیه در مجموعه از طریق نقاشی های روان و ساختگی سرگرم کننده منعکس می شود ، بدون شک دو جنبه از بلاک لایولی را به همکاری جلب کرده است.

در خبرهای جالب دیگر ، قطعه مورد علاقه بلیک از این مجموعه هنوز موجود است.

الان بخرش

برای خرید Chlaby x Mango ، و همچنین انتخاب شیک ترین قطعات از مجموعه اصلی زیبای اصلی مارک ، به پایین بروید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>