Clara Amfo Radio 1 DJ On Hacks For بهداشت روان ، خوشبختی و سلامتی.

[ad_1]

Clara Amfo تازه از نوبت خود به عنوان میزبان پشت صحنه نمایش در بریتانیا ، دی جی رادیو 1 با شکوه ، 1 ، از خانه خود در هاکنی برای GLAMOR برای گفتگوی My Glamifesto For Life با GLAMOR گفتگو می کند.

از کسی که تبدیل به ابروهای کامل می شود گرفته تا غرور و علاقه اش به میراث غنیان (و غذای ملی ، برنج جلف) گرفته تا اینکه چگونه یاد گرفته است با از دست دادن پدرش در سال 2015 کنار بیاید.

او همچنین سخنان قدرتمندی در مورد اهمیت خودباوری و عشق به خود – و عادت توانمندی خود برای گفتگو با خودش در آینه در روزهای پایین – با الهام از عیسی را به اشتراک می گذارد.

“بنابراین هر روز که احساس می کنم خیلی زیاد در آینه با خودم بلند صحبت خواهم کرد و مانند” کلارا خواهم بود ، درستش کن. شما بدجنس هستید. ”

زیرا ، همانطور که او کاملاً درست – و بسیار عالی – اظهار داشت: «تنها شخصی که می تواند واقعاً به بهترین شکل ممکن شما را تشویق کند ، در خارج از دوستان و خانواده تان ، شما هستید. اگر روی خود شرط نگذارید ، چه کسی قرار است سراغ چه کسی بیاید؟ ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مانترا روزانه شما چیست؟

مانترا روزانه من این است: “این نیز خواهد گذشت”. من واقعاً یاد گرفتم که در یک روز واقعا خوب و یک روز واقعا بد ، به همان اندازه ، این هم خواهد گذشت. و با این اوصاف ، من واقعاً روزهای خوبم را امتحان می کنم و لذت می برم ، زیرا می دانم که ممکن است اینها برای همیشه دوام نیاورند. اما بعد من واقعاً سعی می کنم خودم را از روزهای بدم جدا کنم و می فهمم که می دانم این ممکن است صدمه ببیند ، می دانم که این ممکن است ناامیدکننده باشد ، اما این اتفاق می افتد. من فکر می کنم این باعث می شود که به یاد داشته باشید که چه چیزی خوب است ، اما همچنین چیزهای بد را راحت کنید.

تقویت کننده خلق و خوی فوری شما چیست؟

دور آشپزخانه ام می رقصم و می خوانم. من قطعاً پیدا کرده ام ، به خصوص در حین قفل کردن – من آن را “پاناکوتا” می نامم که نام مستعار مورد علاقه من برای همه گیری است – اما در طول پاناکوتا من فقط با رقصیدن و حرکت دادن بدن خودم را آزاد کردم ، تقریبا مانند کودک درمانی درونی. من فکر می کنم یک نقطه شیرین واقعی وجود دارد ، به خصوص هنگامی که شما زیر 10 سال هستید ، فقط لعنتی به آنچه کسی فکر می کند نیست. یک آزادی وجود دارد که شما فکر می کنید هرچه پیرتر می شوید آن را از دست می دهید ، و من فکر می کنم که از گرفتن نوعی از آن ناامید شده اید. برای من ، نوع تقویت کننده خلق و خوی من همیشه سعی در لذت بردن از این احساس سرگرم کننده هفت ساله بودن است و فقط به فکر کسی نیست که در مورد من فکر می کند.

چگونه سلامت روان خود را مدیریت می کنید؟

می رقصم ، بد آواز می خوانم ، دوچرخه سوار می شوم. امروز صبح دوچرخه سواری کردم تا کار کنم و احساس شگفت انگیزی به من دست داد ، بنابراین فکر می کنم هر نوع حرکتی یا هر چیزی که بتوانم با صدای بلند تنها باشم ، این من هستم. من هیچ شرمنده ای نیستم که در مقابل مردم ، به خصوص دوستان نزدیکم ، بلند بلند باشم. با کاهش محدودیت قفل ، به نظر می رسد برای اولین بار با همسرانم شام خوردم. و ما فقط محل برگزاری را کک می کردیم. بطری های آب گرم را به ما دادند فقط به این دلیل که بیرون خیلی یخ زده بود. اما واضح است که همه در آن مرحله هستند ، شما تا زمانی که دوستتان را ملاقات می کنید اهمیتی نمی دهید و حتی در بیرون از خانه مانند “اوه ، من خیلی اوقات خوبی دارم” مهم نیستید ، در حالی که شما کوکتل خود را گهواره می کنید . اما حتی فقط شروع به انجام این کار و جشن گرفتن آن فقط با سر و صدا بودن و به طور بالقوه کمی سر و صدا بسیار جالب بود.


برای دوستی های خود بیشتر از چه چیزی ارزش دارید؟

صداقت ، ثبات ، و آسیب پذیری. من فکر می کنم این مواردی است که باعث می شود دوستی های من رونق بگیرد. من فکر می کنم عمیق ترین ارتباطی که با مردم برقرار می کنم جایی است که ما کاملا خودمان هستیم و این خوب ، بد و زشت است. و این اشتراک جنبه های نه چندان بزرگ خودتان است ، به اشتراک گذاشتن آن ترس ها ، به اشتراک گذاشتن آن رازها است. از آنجا که دوستی ها برای شفابخشی وجود دارد ، مگر نه؟ همینطور خندیدن!

Adwoa Aboah به اشتراک می گذارد که چگونه در زن ستیزی ، عشق به کریستال ها و علاقه به فعالیت او را می زند

وقتی همه اینها به پایان رسید همه گیر منتظر چه چیزی هستید؟

من نمی توانم صبر کنم تا دوباره پرخاشگری کنم ، خیلی دلم برای باشگاه رفتن تنگ شده است! فقط هر نوع موسیقی در فضای باز که صبر نمی کنم دوباره به آنها برگردم. من عاشق رفتن به سینما هستم ، چه از طریق خودم و چه با همسرانم. این همیشه یکی از آیین های مورد علاقه من در روز یکشنبه بود ، فقط رفتن و خوردن ذرت بو داده گران قیمت در یک اتاق با غریبه ها ، اما من آن را دوست دارم. و من می خواهم سفر کنم ، من عاشق سفر هستم. و همچنین می خواهم با برادرزاده ام ملاقات کنم. برادر من یک فرزند داشت و او در ایرلند است ، بنابراین من فرصتی برای ملاقات با او نداشته ام.

چه چیزی باعث می شود احساس گلی کنید؟

وقتی ابروهایم خوب است احساس جلا می کنم. تا زمانی که ابروهایم روشن است ، خوشبختانه آرایش نخواهم کرد. در واقع ، تا زمانی که لب براق شده ام و مرطوب شده ام ، خوب هستم. بنابراین من آنقدر خوش شانس بودم که می توانم ابروهایم را توسط این هنرمند خارق العاده ابرو به نام راشل پیتمن لکه دار کنم ، او کارهای بسیار حیاتی با بازماندگان سرطان انجام می دهد. و او دیپلم هنرهای زیبا را دریافت کرده است ، بنابراین او با زنانی که تحت عمل جراحی ماستکتومی و ابروهای خارق العاده واقعی قرار گرفته اند ، نوک پستان خارق العاده ای انجام می دهد. او این نوزادان را دو سال پیش انجام داد و من مجبور نیستم کاری برای آنها انجام دهم. خیلی بزرگ تا راشل.

عجیب ترین کاری که به نام سلامتی انجام می دهید چیست؟

با صدای بلند با خودم صحبت می کنم. یک نمایش وجود دارد که من شیفته آن هستم ناامن که ستاره ای باورنکردنی عیسی راه است. و در طول سریال ، بیت هایی وجود دارد که او در آینه با خودش صحبت می کند و گاهی اوقات بازتابش صحبت می کند ، سپس خودش را رپ می کند. من هنوز با رپ کاملاً آنجا نیستم ، اما می دانید ، او مثل این خواهد شد ، “تو بدی ، تو …” و من مثل من هستم ، بیا ، زیرا همه ما پایین آمده ایم روزها ، همه ما روزهایی را تجربه کرده ایم که احساس بزرگترین احساس را نداریم. و تنها کسی که می تواند در خارج از دوستان و خانواده شما را به بهترین شکل ممکن به شما تشویق کند ، شما هستید. اگر روی خود شرط نگذارید ، چه کسی قرار است به چه کسی بپردازد؟
ما در جامعه ای زندگی می کنیم که دوست دارد ما را مجازات کند [women] برای هر نوع حس عاملیت که ممکن است نسبت به خود داشته باشیم و هر شادی که می خواهیم احساس کنیم. و این درست مثل این است ، گوش کن ، تو باید روی خودت شرط ببندی ، مرد. بنابراین هرروز که احساس می کنم خیلی بلند در آینه با خودم صحبت خواهم کرد ، مثل این خواهم بود ، “کلارا ، درست کن. تو بدجوری هستی”.

اکنون آهنگ آماده شما چیست؟

من تازه سلیقه متنوعی در موسیقی پیدا کردم. من می توانم از آهنگهای روح باربرا استرایسند ، به جاده ترین رپ جاده ، به ورق زدن دعا لیپا ، به این گروه موسیقی که دوست دارم به نام اینترنت گوش کنم. هر آنچه که در لحظه احساس خوبی به من دست دهد … من آلبوم زنده یاد Beyce، Coachella را گوش داده ام [a lot]. باورنکردنیه. این یک کلاس مستر در مورد نحوه اجرا و نحوه اجرای موسیقی به صورت زنده است. همه ما می دانیم که بیانسه باورنکردنی است ، اما انجام چنین نمایشی و داشتن چنین کنترل بر صدای خود با آن سطح کوروگرافی. و روشی که او به نوعی از ادای احترام به HBCU ، که مخفف دانشگاه های تاریخی کالج بلک است ، انجام داد. و تمام سنت گروههای موسیقی زنده راهپیمایی. یادم می آید قبل از قفل کردن ، سری به Grimmy’s زدم [Nick Grimshaw] خانه ، زیرا او همسایه من است. و من و دوست پسر او و همسرمان ، یاسمین ایوانز ، که در 1Xtra است ، چون دوست پسر گریمی رقصنده است ، همه ما سعی کردیم که تنظیم رقص را یاد بگیریم و کاملاً ورق می زنیم. بنابراین آن آلبوم خاطرات خوبی را برای من رقم زده و حال شما را خوب می کند.

چه چیزی باعث افتخار شما در میراث خود می شود؟

گرمای ما ، و من می گویم “خود” ، من در مورد مردم غنا صحبت می کنم. من اهل غنا هستم ، و مانترا و شعار غنا “Akwaaba” است که به معنی استقبال شماست. حتی تشک خوش آمدگویی من درب من است ، که Akwaaba را سه بار نوشته است. و مردم غنا ، آنها فقط به خاطر گرمی و مهمان نوازی شهرت دارند.
و من فکر می کنم همچنین غذا ، غذای غنا باورنکردنی است. غذایی وجود دارد به نام ژلوف برنج که غذای ملی است. این مثل برنج تند ناندو است اما 10 برابر بهتر است. سایه ای برای ناندو نیست ، ما شما را دوست داریم. اما اینجوری است و موسیقی ، منظور من از نگاه است ، افراد خلاق و شگفت انگیز بسیاری وجود دارند که از غنا بیرون آمده اند. منظورم این است که ، استورمزی را فریاد بزنید. اما فقط چنین فرهنگ غنی موسیقی ، معماری و هنر وجود دارد.

بزرگترین علاقه شما چیست؟

فکر می کنم بزرگترین علاقه من ، از نظر معنوی ، جستجوی سعادت است. من علاقه زیادی به زندگی در زندگی دارم که از آن لذت می برم. من از موسیقی و هنر و انواع فرهنگ ها لذت می برم و از مردم لذت می برم و از خودم و محیط اطرافم راضی هستم.

بدون چه چیزی یا کسی نمی توانستید زندگی کنید؟

من فکر می کنم با از دست دادن کسی که خیلی نزدیک به من است ، یاد گرفته ام [her father, who died in 2015]، اینکه حتی اگر دردناک باشد شما یاد می گیرید بدون مردم زندگی کنید زیرا آنها هرگز واقعاً شما را ترک نمی کنند.
و آنچه که من آموخته ام این است که اگرچه دردناک است و خدای من ، این بدترین دردی است که تاکنون از دست دادن شخصی نزدیک به خود داشته است ، اما جایی اتفاق می افتد که اراده ادامه کار را پیدا کنی زیرا این بدان دلیل است که می دانی آنها با تو هستند. چیزی که ممکن است برخی از مردم به آن اعتقاد نداشته باشند و اشکالی ندارد ، این چیزی است که من به آن اعتقاد دارم. و در یک سطح کاملاً سطحی ، وقتی صحبت از غذا می شود ، حداقل ماهی یک بار نمی توانستم بدون یک تکه کیک مخمل قرمز زندگی کنم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بهترین روش برای کف زدن در برابر زن ستیزی چیست؟

این برای ادامه کارهایی است که من انجام می دهم بدون دادن پول به زبان انگلیسی ، و انجام آنها بدون تعارف. زن ستیزی بسیار ریشه ای و بسیار سیستمی است. من منتظر روزی هستم که مجبور نباشم این سوال را از من بپرسند. من منتظر روزی هستم که مجبور نباشیم برای چیزهای اساسی اعتراض کنیم ، حتی مواردی مانند کل مسئله فقر دوره.

چه کسی بزرگترین الهام بخش زندگی شماست؟

من می گویم مادر من. و جالب است زیرا او برای من بزرگ شده است زیرا او همیشه الهام بخش بوده است ، من فقط نمی دانستم چقدر چنین است تا اینکه خودم یک فرد بالغ ادعا کردم. چون فکر می کنم وقتی بچه هستیم والدین ما این ابرقهرمان ها هستند. و بعد فکر می کنم مخصوصاً برای زنان جوان ، به هر حال فقط می توانم برای خودم صحبت کنم ، در این مرحله مادر شما دشمن عمومی شماره یک بود. فکر می کنم برای مدتی کمی با مادر قطع ارتباط داشتم. من او را خیلی دوست دارم و هیچوقت سوالی برای دوست داشتن یا هر چیز دیگری پیش نمی آمد ، اما من فقط احساس می کردم که در دو سیاره مختلف هستیم زیرا مثل گچ و پنیر هستیم. الان می فهمم که از بعضی جهات چقدر شبیه هم هستیم.

چگونه با شکست کنار می آیید؟

من واقعاً یاد گرفته ام که با درک درست و باور واقعی عبارت “آنچه برای شما رقم نخورد ، از شما عبور نخواهند کرد” با شکست مقابله کنم. من فکر می کنم یکی از بدترین چیزهایی که می توانید باشید ، خوب فکر می کنم در زندگی و به ویژه در صنعت من حق دارد. و من اتفاق افتاده را دیده ام ، مردم فکر می کنند ، خوب من باید این کار را می کردم ، این ، آن ، آن و آن. و البته همه ما امیدوار بوده ایم ، همه هدف گرفته ایم و همه آرزوهایی داشته ایم ، اما همه چیز برای شما نیست. و اشکالی ندارد و این بدان معنا نیست که شما نباید برای چیزهای دیگر مبارزه کنید.

کایا گربر گپ می زند که برای سلامتی روانی خود احتیاج دارد ، کریستال ها را انرژی می بخشد و جذابیت خود را در قفل پیدا می کند

توصیه شما به هرکسی که می خواهد در رشته شما آرزو کند چیست؟

من همیشه می گویم این کار را برای کار انجام ده ، نه برای مزایا. من خیلی خوش شانس هستم که زندگی ای را دوست دارم و شغلی را که دوستش دارم چون وسواس زیادی در انجام کاری داشتم که به آن افتخار می کنم. و من فکر می کنم ، به خصوص در دنیای رسانه و صدا و سیما و در ارائه ، فکر می کنم مردم فقط ایده دیده شدن را می بینند یا فکر می کنند آنها را جذب می کنند. همه چیز در مورد دیده شدن و قابل مشاهده بودن است و اینگونه نیست.

این باید مربوط به انجام کارهایی باشد که شما به آن افتخار می کنید ، نه اینکه همه فقط 50،000 لایک بر روی عکس خود بیاندازند و مانند شما باشند ، خدای من ، من فکر می کنم تو این هستی ، اوه ، آیا می توانم یک سلفی بگیرم؟ و از برخی سختی ها نترسید و از طرد شدن نترسید. و فقط آماده باشید که برای مدت طولانی با کم و بی پول کار کنید. این شخصیت سازی است.

5 سال دیگر می خواهید کجا باشید؟

من همیشه خواهان اجرای یک نمایش رادیویی خواهم بود. بعد از پنج سال ، من می خواهم برنامه های تلویزیونی را که واقعاً به آنها اهمیت می دهم تهیه کنم و استعدادهای جدیدی را ایجاد کنم. و من می خواهم بدانم که چگونه می توان یک وعده غذایی عالی درست کرد بدون اینکه به هیچ یک از دوستانم مسمومیت غذایی بدهم.

دوست دارید میراث شما چیست؟

در سطح شخصی ، من دوست دارم که میراث من باشد ، او یک دوست خوب ، یک دوست صادق ، یک دوست وفادار ، خواهر ، دختر ، همکار بود. او یک خنده بود. و در سطح حرفه ای ، او کارهای بزرگی انجام داد که مرا همراهی کرد ، و من را به فکر فرو برد و لبخند زد.

برای خلاصه هفتگی از جدیدترین اخبار سرگرمی ، در خبرنامه Celeb and Culture Scoop ما ثبت نام کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>