Cloud Nine Wireless Iron Pro Straighteners: افکار صادقانه ما

[ad_1]

هیچ تفریحی بهتر از آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های مبهم در زمینه زیبایی از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این اوصاف ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک سیستم صورت جدید در خانه یا جفت صاف کننده موی مزاحم وجود ندارد ، فقط برای فهمیدن اینکه آنها در واقع * م workثر نیستند.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را مشاهده می کند تمام کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

بهترین سشوار برای هر نوع مو و بودجه ای که ارزش سرمایه گذاری را دارد

بله ، ما مشغول امتحان کردن همه جنون های زیبایی ناامیدکننده و شگفت انگیز برای استفاده از اینترنت (بخوانید: TikTok) توسط طوفان بودیم – از BaByliss ‘Hydro Fusion Air Styler (برس چرخان هوای گرم رویاها) تا CurrentBody’s Skin LED Precision و تهویه هوا بدون زرد Fanola. اینها محصولی است که هر influencer / gen-Z beauty slueth / ویرایشگر زیبایی در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما اینکه می خواهید قبل از جدا شدن از پول خود در مورد آن اطمینان داشته باشید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی به هدر دادن سکه های بدست آمده خود برای آزمایش این نوآوری ها خود ندارید. ما در اولین کار آنها هستیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و مطمئن می شویم که در کالاهایی سرمایه گذاری می کنید واقعاً کار کردن چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

اگر ترجیح می دهید موهای بدن خود را از بین ببرید ، 11 بهترین اپیلاتور برای هر قسمت از بدن شما است!

در GLAMOR Tries این هفته ، دستیار زیبایی و سرگرمی شیلا مامونا صاف کننده های بی سیم Iron Pro Cloud Nine را آزمایش کرد – ابزار مویی که به لطف توانایی خود در سبک کردن قفل های شما در حال حرکت ، محبوب است.


الان بخرش

“من موهای بسیار مجعد و موج داری دارم و معمولاً آنها را صاف نمی کنم اما فکر کردم که به آنها اجازه می دهم.” شیلا در مورد اتوی صاف کننده Cloud Nine Cordless Iron Pro می گوید: “من انتظار ندارم که صاف ابریشمی باشد اما فقط می خواهم کمی بیشتر تعریف شود تا بتوانم یک فراق میانی خوب انجام دهم.”

Cordless Iron Pro در اولین برداشت با تکنولوژی پیشرفته به نظر می رسد. “استفاده از آنها فقط با دو دکمه هنوز هم بسیار ساده به نظر می رسد. آنها با این پورت شارژ همراه هستند که در واقع مشاهده آن بسیار زیبا است و برای روشن کردن آن تنها کاری که من انجام می دهم این است که این دکمه را فشار دهم و سپس هنگامی که گرم است چراغ باید متوقف شود. و آماده “

قبل از شروع استفاده از صاف کننده ها ، شیلا موهای خود را با اسپری محافظ حرارت می پوشاند. او دو بار از این ابزار بر روی همان مو استفاده می کند. “دو ضربه ، بد نیست! یک چیز که من در مورد این صاف کننده دوست دارم این است که بشکه بسیار نازک است.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تقریباً در نیمه راه باتری Cordless Iron Pro باتری شما تمام می شود و Sheilla مجبور است آن را دوباره شارژ کند. با اطمینان از اینکه هر رشته صاف است ، کار را تمام می کند ، قبل از اینکه فکر نهایی را انجام دهد ، دستگاه را خاموش می کند. “این بسیار مفید است زیرا لحظه ای که موهای شما وز می شود می توانید موهایتان را از کیف دستی خود خارج کنید. این دو تنظیم گرما دارد اما شما بیش از این نیازی ندارید.”

“من می گویم که باتری آنقدرها دوام نمی آورد ، بنابراین من نمی دانم این چیزی است که من می خواهم هر روز از آن استفاده کنم فقط به دلیل اینکه صاف شدن موهای من یک ساعت طول می کشد یا خیر. با 349 پوند که پول زیادی است ، ولی این کار باعث صاف کردن آفریقای من شد. “شیلا می گوید.


الان بخرش

آیا به صاف کننده های Cordless Iron Pro اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آنها را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جورجیا تردد ، نویسنده تجارت همکار GLAMOR انگلستان ، وی را در Instagramgeorgiatrodd دنبال کنید

این ابزارهای بی سیم مو با یک ظاهر طراحی شده شما را به سطح جدیدی از راحتی می رسانند

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوش بگذرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>