‘Cloud Skin’ رویایی ترین رویای جدید بهار است

[ad_1]

پوست درخشان همیشه درگیر خواهد بود – دلیلی وجود دارد که هوس پوستی شیشه تا این مدت طولانی گیر کرده است. اما یک روند جدید ظاهر می شود که ما را وادار می کند تا در مورد برجسته کننده فکر کنیم: پوست ابر.

پوست ابری که توسط هنرمند گریم دومینیک اسکینر ساخته شده است ، آخرین روشی است که از خارج از کشور به وجود می آید و اگر هجوم محصولات الهام گرفته از ابر که به قفسه ها برخورد می کند ، نشانه ای از آن است ، همه جا وجود دارد. در حالی که پوست شیشه ای (همراه با پوست کره ای و پوست دلفین) کاملاً مربوط به یک درخشش دیوانه کننده است ، پوست ابر بیشتر به ظاهری نرم ، مبهم و از درون روشن است. به خورشید که از میان یک ابر می درخشد فکر کنید ، این همان چیزی است که ما در اینجا به دنبال آن هستیم. (همچنین لازم به ذکر است که این متفاوت از روند “پوست بدون ابر” K-Beauty است که بیشتر به معنی کامل کردن پوست شما از داخل است.)

جیمی گرینبرگ ، آرایشگر مشهور ، می گوید: “پوست ابر بسیار متفاوت از سایر روندهایی است که قبل از همه گیری بزرگ بود.” “مردم به دلیل زمان مجازی که در آن زندگی می کنیم ، به بعد بیشتری احتیاج دارند.” ابعادی که وی به آن اشاره می کند دقیقاً همان چیزی است که پوست ابر ایجاد می کند ، به لطف مخلوط کردن استراتژیک مراقبت از پوست و آرایش ، به جای درخشش کورکورانه و تقریباً مرطوب ، یک درخشندگی کروبیک اثیری دارد.

هایلایترهای ابریشمی میانبرهای بدون دردسری هستند که وقتی پوست شما توپ بازی نمی کند بدرخشید

“شما باید بافت آنچه را که روی پوست خود قرار می دهید مخلوط کنید. فکر کنید شبنم ، درخشان و مات است ، “می گوید گرینبرگ. این همان چیزی است که اثر تمرکز نرم این روند را ایجاد می کند ، و کیفیتی مبهم و رویایی به پوست شما می دهد که بسیار کلاسیک و زیبا است – مانند نقاشی روکوکو. همچنین در زوم بسیار بخشنده تر از یک پایه بسیار براق است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با یک نگاه به اینستاگرام و روشن بودن ابرها لحظه ای لحظه ای دارند – چه در مد و چه در زیبایی – از آنجا که احساسات رویایی مانند فراری است که اکنون به شدت به آن نیاز داریم. Glossier ، همانطور که معمولاً این کار را انجام می دهد ، با Blush Paint Blush مورد علاقه خود ، راه را هموار کرد. R + Co با نام تجاری موهای خنک دخترانه به تازگی مجموعه ای از محصولات را به نام On a Cloud منتشر کرده است ، در حالی که Donni Davy هنرمند آرایش سرخوشی با Face Lace برای ایجاد برچسب های آرایش چشم ابر ترکیب شده است. بافت و هواشناسی الهام گرفته از ابر در طیف وسیعی از دیگر محصولات مراقبت از پوست و آرایش نیز ظاهر می شوند – حتی رایحه ها نیز به هیاهوی تبلیغاتی دامن می زنند.

Sheena Yaitanes ، مدیر عامل شرکت Kosas ، می گوید این گرایش به سوی فرار رویایی همان چیزی است که الهام بخش Cloud Set Powder جدید این برند است ، که به سرعت تبدیل به یکی از ضروریات طرفداران پوست نرم و فیلتر شده و همچنین برای ما که مکنده های بازاریابی زیبا هستیم.

یایتانس می گوید: “من از فرمول نرم ، خالص ، نور هوا و پوشش ابر مانند الهام گرفته ام.” “نام سایه ها کلمات حسی و احساسی خوبی هستند که بافت رویایی و رویایی پودر تنظیم کننده را بر روی پوست شما تداعی می کنند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا می خواهید در عمل فرشته ای شرکت کنید؟ گرینبرگ در زیر نحوه دستیابی به پوست ابر را تجزیه می کند.

مرحله 1: آماده سازی پوست

گرینبرگ می گوید برای شروع با یک پایه فوق العاده آبرسانی ؛ او کرم جادویی شارلوت تیلبری را دوست دارد. سپس بگذارید تا بنشیند و یک لایه روغن صورت مانند Skinowl Selenite Oil که دارای یک براق کننده است ، بمالد. او می گوید: “اکنون پوست شما درخشان و مرطوب است.”

“ما به دنبال دستگاه هایی هستیم که یک تجربه مورد تأیید کلینیک را در خانه ارائه می دهند ،” پیشرفته “از” کل نگر “پیشی گرفته است

مرحله 2: پایه و پودر

وی گفت ، “بعد من میله مرطوب کننده رنگی Joah را می گیرم ، که نورانی است و یک پایه عالی و یکنواخت ایجاد می کند.” بعد ، بسیار مهم است که با پودر خود وارد شوید تا آن احساس رویایی و مبهم را بدست آورید. این زمان مناسب برای استفاده از مجموعه ابر Kosas خواهد بود ، اما گرینبرگ همچنین پودر تنظیم جدید Beautyblender را دوست دارد.

او می گوید: “آن را در حفره های گونه ، بالای پیشانی و کمی روی بینی و چانه ببندید.” “مقداری از رطوبت را کاهش می دهد ، اما پودر نیز تار می شود. بنابراین اکنون چندین بافت متفاوت در صورت شما وجود دارد. ”

وی برای ایجاد خامه تر بودن این مناطق مات ، می گوید مقداری کانسیلر روی پودر اضافه کنید ، آن را با یک Beautyblender یا یک برس کرکی مخلوط کنید. سپس با غبارگیری کمی پودر به بالای کانسیلر برگردید. این حالت کاملاً کرکی و ابعادی ابری به شما می دهد.

بهترین قهرمانان زیبایی چند وظیفه ای برای صرفه جویی در وقت شما در حالی که شلوغ می کنید

مرحله 3: هایلایتر

شما می توانید در اینجا متوقف شوید زیرا پایه شبنم در مقایسه با قسمتهای پودر کرکی صورت شما برجسته به نظر می رسد ، اما اگر می خواهید یک درخشش فرشته ای داشته باشید ، گرینبرگ می گوید که یک هایلایتر شفاف و بدون براق به گونه ها ، لب ها ، چشم های خود اضافه کنید ، و کمان کوپید. (او عاشق مومیایی کردن برج 28 SuperDew است.) اگر کمی بیشتر رنگ می خواهید – “مانند وقتی که خورشید در پشت ابرها غروب می کند و رنگ ها به اوج خود می رسد” – او می گوید به جای آن از یک مرهم مرطوب استفاده کنید ، مانند Blightlighters Jamie Makeup (بله ، آنها ترکیبی از رژگونه و برجسته هستند).

او می گوید: “هر بافت باید با یکدیگر مخلوط شود ، بنابراین ممکن است لازم باشد هر خط واضحی را مخلوط کنید.” “هنگام استفاده از این آرایش ، شما می خواهید لمس سبک و هوایی داشته باشید ، نه مستقیم و قوی. به یک والس بی وزن فکر کنید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>