Coronavirus Summer 2021: آیا ما قادر به سفر و دیدن دوستان خواهیم بود؟

[ad_1]

در حال حاضر خیلی راحت می توانید احساس ناراحتی کنید. قفل فعلی حداقل تا 8 مارس تمدید شده است ، بخش مهمان نوازی ممکن است تا ماه مه باز نشود ، مدارس تعطیل شده و پروازها زمین گیر شده و برای همه اینها ، آنجا کاملاً خونین بالتیک است.

اما دلایل خوش بینی محتاطانه وجود دارد. بیش از 10 میلیون نفر در انگلیس حداقل یک دوز واکسن COVID دریافت کرده اند و میزان عفونت همچنان در حال کاهش است. بنابراین ، با نگاه به تابستان و وعده های آن در مورد آب و هوای گرمتر و روزهای طولانی تر ، چه تصوراتی باید داشته باشیم؟ مثل همیشه ، گفتن چیزی با قطعیت غیرممکن است ، اما اگر کسی مجهز به پیش بینی باشد ، آنهایی است که سابقه اپیدمیولوژی و ویروس شناسی را دارند.

ما برای یک پرسش و پاسخ (مجازی) با دکتر مارتین مایکالیس ، استاد پزشکی مولکولی در دانشگاه کنت ، برای دیدگاه تخصصی وی در مورد تابستان 2021 نشستیم …

چگونه می توانید از سلامت روانی خود در طی بیماری همه گیر ویروس کرونا مراقبت کنید؟

ما هنوز در قفل هستیم ، مدارس تعطیل است و بسیاری از ما احساس تنهایی و عزیزان از دست رفته داریم – اما با نگاه به ماه های تابستان ، فکر می کنید مردم باید کمی خوش بین باشند؟

نمی توان با اطمینان پیش بینی کرد که در تابستان در چه وضعیتی قرار خواهیم گرفت. داده های اخیر دریافت واکسن بسیار دلگرم کننده است. با این حال ، اخبار نگران کننده ای نیز در مورد انواع جدید در حال ظهور وجود دارد که ممکن است بتوانند از ایمنی قبلی موجود در واکسیناسیون و عفونت های قبلی فرار کنند. به طور خاص ، انواع به اصطلاح E484K ، که در آفریقای جنوبی ، برزیل و اخیراً انگلیس شناسایی شده اند ، نگران کننده هستند و ممکن است بازگشت به نوعی عادی را به تأخیر بیندازند.

من فکر می کنم ، منصفانه است که خوش بین باشیم که محدودیت های کمتری نسبت به تابستان فعلی وجود خواهد داشت. با این حال ، من هنوز هم انتظار دارم تدابیری که در این میان از جمله فاصله گرفتن ، پوشیدن پوشش صورت ، افزایش بهداشت و در صورت مخلوط شدن در خانه بسیار محدود (معمولاً بعداً بیشتر بدانید) ، عادت کرده ایم.

این تابستان همه گیر چگونه با تابستان همه گیر سال 2020 متفاوت خواهد بود؟

از نظر ویروس شناسی امیدوارم که بیشتر از سال گذشته مراقب باشیم. به ویژه با عقب انداختن ، روشن است که سفرها و ابتکاراتی مانند طرح “برای کمک کردن غذا بخور” به طور قابل ملاحظه ای در احیای مجدد موارد COVID-19 و مرگ و میر در سال گذشته و ، سرانجام ، به قفل محصوره ای که ما هنوز در آن هستیم ، کمک کرده است.

چه واکسن و چه انواع جدید در تابستان 2021 چه تفاوتی خواهند داشت؟

واکسن ها به ما امید می دهند که ممکن است اوضاع کمی آرامتر باشد. انواع جدید این امید را تا حدی از بین می برد. من فکر می کنم همه چیز بسیار به تعداد موارد COVID-19 بستگی خواهد داشت. اگر بتوانیم آنها را به سطح بسیار پایین ، در حالت ایده آل به وضوح زیر 10 مورد در میلیون در روز کاهش دهیم ، باید به سناریویی نزدیک شویم که در آن بتوانیم با شکستن زنجیرهای انتقال فردی و زودهنگام و با جدا کردن ، گسترش COVID-19 را کنترل کنیم. افراد آلوده و تماس آنها.

در چنین سناریویی ، امیدواریم که دیگر به قفل عمومی مانند حالت فعلی نیاز نداشته باشیم. با این حال ، من همچنین فکر می کنم که باید محدودیت ها را با دقت برطرف کرد ، زیرا با کنترل مجدد اعداد ، هیچ گزینه دیگری برای اقدامات گسترده وجود ندارد. آزمایش منظم ممکن است در اینجا نقش بسیار بزرگتری از آنچه پیش بینی می شود داشته باشد. اگر تعداد COVID-19 کم باشد و ما به طور قابل اعتماد بتوانیم خطری را که برای دیگران ایجاد می کنیم تخمین بزنیم ، این ممکن است برخی از آزادی های ما را برگرداند.

فکر می کنید ما اجازه می دهیم دوستان / خانواده خود را ببینیم ، و خانواده ها ، داخل یا خارج از خانه را مخلوط کنیم؟

گفتن این مسئله نیز دشوار است. واضح است که مخلوط کردن در فضای باز بیشتر از مخلوط کردن در محیط داخلی است. با این حال ، تصور می کنم که محدودیت های اختلاط خانوار در طول سال جاری همچنان برقرار باشد.

فکر می کنید اجازه سفر به داخل انگلیس را خواهیم داشت؟

من فکر می کنم این امکان وجود دارد اما تصور می کنم که هنوز هم تحت اقدامات دقیق فاصله گیری قرار گیرد ، پوشش های صورت در بسیاری از موارد اجباری باقی می مانند و اقدامات بهداشتی کامل باید در جای خود باقی بمانند. به نظر من ، یک اولویت باید جلوگیری از اتفاقات قبل از قفل فعلی و قفل قبلی باشد. ما باید یاد بگیریم که با COVID-19 زندگی کنیم به گونه ای که تعداد پرونده ها بسیار کم باقی بماند.

گذرنامه های واکسن چیست و آیا برای تعطیلات به آنها نیاز خواهیم داشت؟

فکر می کنید اجازه سفر به خارج از کشور را خواهیم داشت؟

من در مورد سفرهای خارج از کشور بدبین هستم. سطح COVID-19 در بسیاری از نقاط بالا باقی مانده است ، و نگرانی در مورد انواع جدیدی وجود دارد که ممکن است تلاش های واکسن ما را باطل کند. من بعنوان یک ویروس شناس ، سفر به خارج از کشور را به دلایل کاملاً توریستی به عنوان یک خطر غیر ضروری در زمان فعلی در نظر خواهم گرفت. سال گذشته ، تعطیلات خارج از کشور به تجدید حیات در موارد COVID-19 و در نهایت به وضعیتی که در حال حاضر در آن هستیم کمک کرده است.

حتی اگر کارها مجاز باشد ، این بدان معنا نیست که ما مجبور به انجام آنها هستیم. اگر در درجه اول به آنچه در این قوانین مجاز است نگاه کنید ، این به سرعت به یک دستورالعمل برای گسترش بیماری در قوانین تبدیل می شود. همه ما باید محتاط باشیم و مسئولیت اقدامات خود را به عهده بگیریم ، از جمله اقدامات مربوط به آنها. چیزی که ممکن است در اینجا به ما کمک کند افزایش تست است. آزمایش منظم ممکن است ما را قادر سازد که خطری را که برای دیگران به وجود می آوریم بسیار بهتر قضاوت کنیم و گزینه های آگاهانه تری برای ما فراهم کند. با این وجود ، من فکر می کنم که شعار باید برای آینده قابل پیش بینی “بهتر از تأسف ایمن باشد” باقی بماند.

آیا بخش مهمان نوازی دوباره آغاز می شود؟

با افزایش نرخ واکسیناسیون و بهبود ابزار آزمایش ، من فرض می کنم که در بخش مهمان نوازی مجدداً بخشی از فعالیت انجام می شود ، احتمالاً با ظرفیت کاهش یافته و فقط اگر اتفاق پیش بینی نشده ای رخ دهد.

با لغو رسمی Glastonbury 2021 ، امسال جشنواره ای برگزار می شود؟ این چیزی است که ما می دانیم

در مورد رویدادهایی مانند جشنواره ها و مسابقات ورزشی چطور؟

من با توجه به ازدحام جمعیت بسیار بدبین هستم. طرفداران تنیس متوجه شده اند که مسابقات Open Open استرالیا امسال با نصف ظرفیت برگزار می شود. با این حال ، این فقط به این دلیل امکان پذیر است که در حال حاضر هیچ گسترش داخلی COVID-19 در استرالیا وجود ندارد. قابل ذکر است ، ورود بازیکنان تنیس و همراهان آنها از سراسر جهان در حال حاضر منجر به افزایش موارد و انزوای بسیاری از افراد شده است. این نشان می دهد که حتی در مکانی مانند استرالیا که تاکنون توانسته است COVID-19 را تا حد زیادی سرکوب کند ، وضعیت شکننده است.

حفظ وضعیتی که در آن تقریبا هیچ گسترش COVID-19 وجود نداشته باشد ، به اندازه کافی دشوار است و ما می توانیم ببینیم که چگونه یک تورنمنت تنیس تلاش های یک ملت را به خطر می اندازد. رسیدن به آنجا از تعداد بسیار بالایی که هم اکنون داریم بسیار دشوارتر است. خرابی سیستم ردیف قبل از کریسمس این مسئله را به وضوح نشان می دهد. از این رو ، من نمی توانم جمعیت زیادی را برای سال 2021 پیش بینی کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>