Cruel Summer On Amazon Prime: بازیگران ، اخبار ، داستان و تاریخ انتشار بریتانیا

[ad_1]

در سال گذشته ، انتشار هیجان انگیزهای جذاب در تلویزیون واقعاً ما را محکم و لبه صندلی هایمان نگه داشته است. از جانب آتش کوچک همه جا تابستان گذشته ، به لغو مکالمه ملی را در اوج قفل در ماه نوامبر بر عهده گرفت ، قطعاً هیجانات روانشناختی به گذر زمان کمک کرده است.

و بنابراین برای ارضای اعتیاد به رمز و راز بیشتر ، این مجموعه است تابستان بی رحمانه، که در آوریل در ایالات متحده راه اندازی شد ، سرانجام برای پخش آنلاین در انگلیس و در سطح بین المللی در دسترس خواهد بود.

جمعه 6 آگوست ، این مجموعه 10 قسمتی برای تماشای Amazon Prime Video در دسترس قرار می گیرد که دیگر فقط در پلتفرم Freeform ایالات متحده موجود نیست. این موفقیت و اعتیاد آور بودن کاملاً مشهود است ، زیرا این سریال قبلاً برای سری دوم امضا شده است.

در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد بهترین سری بعدی پرطرفدار بعدی برای پرواز در این تابستان بدانید

همه کاری را که شما انجام می دهید متوقف می کنند ، ما در نهایت اولین تریلر کامل خود را برای Outer Banks فصل 2 دریافت کردیم – و به نظر می رسد بسیار خوب است

تابستان بی رحمانه چیست؟

این نمایش با محوریت دو دختر نوجوان در شهر خیالی اسکایلین ، تگزاس و نحوه درهم آمیختن زندگی آنها انجام می شود. وقتی یک دختر تابستانی کیت والیس یک تابستان گم شد ، ژانت ترنر ، که بیشتر فردی طرد شده به حساب می آید ، به نظر می رسد زندگی والیس را شامل می شود ، از جمله مد ، شخصیت و دوست پسر.

پس از زنده ماندن والیس در تابستان سال آینده ، ترنر در بین مردم منفور می شود و متهم به نقشی در ربودن والیس است.

از این رهگذر کل ملت انتخاب می شود که در کدام طرف قرار بگیرند و چه کسی به این رمز و راز شهر کوچک اعتقاد داشته باشد. این پیچ و خم ها مانند هر هیجان انگیز دنبال می شود ، اما نحوه جهش نمایش بین تابستان 1993 ، 1994 و 1995 سردرگمی و رمز و راز را بیشتر می کند.

چه کسی در Cruel Summer است؟

به دنبال موفقیت او به عنوان شخصیت اصلی و تهیه کننده اجرایی گناهکار، جسیکا بیل نیز به تیم تولید اجرایی شرکت پیوست تابستان بی رحمانه. شباهت ژانر بین این دو نمایش ، و پیروی از فرقه های فوق الذکر ، نشان دهنده تنش امیدوار کننده Cruel Summer است.

همچنین ، این سریال توسط برت رویال نوشته شده است ، وی همچنین فیلم معروف نوجوانان Easy A با بازی اما استون را در سال 2010 نوشت. گرچه تفاوت بزرگ ژانر بین Easy A و Cruel Summer قطعی است ، اما محوریت زندگی نوجوانان آمریکایی همیشه مخاطبان انگلستان را فریب می دهد.

فیزیکی: چرا همه ما درگیر کمدی تاریک دهه 80 جدید رز برن هستیم

در مورد بازیگران ، بازیگران جوان کمتر شناخته شده ، از جمله اولیویا هولت و کیارا اورلیا به عنوان شخصیت های اصلی ، چهره های جدید و هیجان انگیز تلویزیون را نوید می دهند.

آیا تریلی وجود دارد؟

بله ، وجود دارد و این نوید همه جاده های پر پیچ و خم و خطوط پرشی را می دهد که در یک فیلم هیجان انگیز به دنبال آن می گردید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>