Crystal Theobald از درام جنایی واقعی نتفلیکس کیست ، چرا مرا کشتی؟

[ad_1]

به نظر می رسد Netflix هیچ نشانه ای از کندی را در مورد کاهش مستندهای جنایی واقعی و یکی از جدیدترین آنها نشان نمی دهد ، چرا مرا كشتی؟ ، پاسخ قتل کریستال تئوبالد 24 ساله را می دهد.

بنابراین ، کریستال تئوبالد کی بود و دقیقاً چه عواملی منجر به قتل وی در سال 2006 شد؟ آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

کریستال تئوبالد کی بود؟

کریستال تئوبالد در زمان مرگ متولد 1982 ، 24 ساله بود و با خانواده در خانه در ریورساید ، کالیفرنیا ، یک شهرستان همسایه شهرستان لس آنجلس زندگی می کرد. وی از رابطه قبلی دارای دو فرزند خردسال بود و یک پسر دوست پسر 20 ساله به نام خوان پاتلان داشت.

چگونه کریستال تئوبالد کشته شد؟

کریستال تئوبالد در یک مورد هویت اشتباه در سال 2006 کشته شد وقتی که یک شب با برادرش جاستین و دوست پسرش به یک فروشگاه رفاهی می رفت ، توسط یک عضو باند 5150 که به سر وی شلیک کرد به وسیله اتومبیل برادرش با اعتقاد به این که افراد داخل ماشین بودند ، به سر او شلیک شد. رقبای یک باند دیگر ، MD.

گزارش شده است که این باند 5150 ، به عنوان تلافی جویی برای اعضای باند رقیب ، که در اوایل روز به سمت آنها شلیک می کردند ، در شکار اعضای باند رقیب MD بودند و پلیس می گوید که آنها ماشین را دنبال می کردند که گویا توسط اعضای MD اشغال شده است. بر اساس گزارش ها ، اتومبیلی که آنها دنبال می کردند قبل از مشاهده ماشین Theobald که از توصیف مشابهی بود ، از بین رفته بود.

در مستند نتفلیکس ، مانوئل لموس ، عضو سابق باند 5150 ، مصاحبه کرد و گفت که با شنیدن آنچه در اوایل روز اتفاق افتاده بود ، یکی دیگر از اعضای باند ، خولیو “لیل هورو” هردیا ، مصمم به “بیرون آوردن” بود هرکسی که مسئول بود

حدود ساعت 8:40 بعد از ظهر ، شخصی از یک SUV سفید پیاده شد و چندین گلوله به سمت اتومبیل تئوبالد شلیک کرد – بعدا مشخص شد که این فرد Heredia است. دقایقی پس از حمله ، برادر کریستال جاستین به سرعت آنها را به یک فروشگاه محلی سوق داد و از ماشین پیاده شد و در تصاویر دوربین مداربسته دیده می شود که خواهر در حال مرگ را در آغوش گرفته و درخواست کمک می کند. کریستال به سرعت به بیمارستان منتقل شد و دو روز بعد درگذشت.

همه درمورد Monster: The Jeffrey Dahmer Story ، آخرین مستند جنایی واقعی در آثار Netflix صحبت می کنند که شما را ترک می کند SHOOK

چه کسی کریستال تئوبالد را کشت؟

پسر عموی کوچکتر کریستال ، جیمی و مادر بلیندا لین تصمیم گرفتند تحقیقات را به دست خودشان بکشند و خواستار قاتلان شدند تا به قضاوت برسند ، با ایجاد دو حساب جعلی در MySpace ، یکی برای استفاده از عکس کریستال ، اما نه نام او – برای برقراری ارتباط با اعضا از 5150 و اطلاعات را از آنها جلب کنید.


یکی از حساب های جعلی موفق شد با یکی از اعضای باند به نام ویلیام “جوک” سوتلو ، که معلوم است راننده SUV سفید است ، صحبت کند و در هنگام مکالمات MySpace فاش کند که مالک این ماشین است. خانواده کریستال این اطلاعات را به پلیسی منتقل کردند که از آن برای آوردن جوک برای مصاحبه داوطلبانه استفاده می کرد ، و در طی آن وی جولیو هردیا – معروف به لیل هورو – را به عنوان فرد مسلح در شب قتل کریستال مجازات کرد.

با این حال ، هیچ مدرکی در این مرحله وجود نداشت که جوک را در بازداشت نگه دارد ، بنابراین او را رها کردند و متاسفانه ، فرار کرد ، برای بیش از یک دهه از دستگیری پلیس فرار کرد.

در همین حال ، کارآگاهان هنوز در حال کار بر روی پرونده بودند و بعداً دو 5150 عضو دیگر باند در ماشین را به عنوان ویلیام “راسکال” لموس و برادرش مانوئل “تریپر” لموس شناسایی کردند که بعداً شهادت آنها در محکومیت خولیو وراثی به قتل کریستال نقش داشت. در ازای همکاری آنها ، هیچ یک از برادران متهم به قتل نبودند.

پس از 10 سال پنهان شدن ، سرانجام جوكز دستگیر شد و به دلیل سهم خود در قتل كریستال مقصر شناخته شد.

خولیو هردیا ، فرد مسلح در تیراندازی ، قبلاً به حبس ابد و بدون آزادی مشروط محکوم شده بود. ده نفر دیگر که به این تیراندازی وابسته بودند نیز طی سالها به اتهامات مختلف کیفری خود را گناهکار شناخته و احکامی از مشروط تا 18 سال زندان دریافت کردند.

چه اتفاقی می افتد در Netflix چرا شما مرا کشتید؟

این مستند نتفلیکس به روز قتل می پردازد و اینکه مادر بلیندا و خواهرزاده اش جیمی ، کریستال ، حسابهای جعلی MySpace را ایجاد کرده اند تا اعضای باند را تحت تعقیب قرار دهند و اطلاعاتی را درباره مسئولیت مرگ تلخ کریستال جمع کنند ، کاملاً به معنای واقعی کلمه قانون را به دست خود گرفته اند.

برای تماشای امشب به چیز جدیدی نیاز دارید؟ اینها بهترین نمایش ها و فیلم های تلویزیونی جدید برای پخش در Netflix هستند

در این مستند ، پسر عموی کریستال در مورد طول هایی که برای عشق ورزیدن به اهدافشان به چهره های ساختگی زنانه ای که خلق کرده اند ، می گوید. او می گوید ، “من با آن وسواس داشتم. من می دانستم چگونه می توانم این دختر را در MySpace واقعی جلوه دهم. به نظر می رسید كه من متعلق به آن هستم. تایمی من بازیگری می كرد.”

این مستند همچنین نشان می دهد که چگونه این تعقیب و گریز مداوم گاهی اوقات از کنترل خارج می شود ، همچنین این دو نفر اعضای باند را که هیچ ارتباطی با مرگ کریستال ندارند ، هدف قرار داده و آنها را تهدید کرده و به مهاجرت دعوت می کنند تا خانواده هایشان را اخراج کنند. در یک لحظه ، بلیندا در مورد نقشه ای صحبت می کند که در آن او همه اعضای باند را در یک مهمانی جمع کرده و خودش آنها را هدف گلوله قرار داده است ، کاری که هرگز از پس آن برنیامده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>