Demi Lovato’s Dancing with the Devil: Plot، Episodes، Trailer & تاریخ انتشار

[ad_1]

طرفداران مستند دمی لواتو 2017 ، به سادگی پیچیده است، ممکن است بخواهد برای پیگیری آماده شود زیرا خواننده ، ترانه سرا و بازیگر زن بار دیگر با یوتیوب برای یک نمایش جدید به نام رقصیدن با شیطان. بعد از اینکه 35 میلیون نفر از ما با آخرین مورد هماهنگ شدیم ، فکر می کنیم این مجموعه همه مخاطبان زیادی را نیز به خود جلب کند.

در اینجا هر آنچه باید درباره آن بدانید آورده شده است رقصیدن با شیطان.

رقص با شیطان در مورد چیست؟

این مستند سری جدید به کارگردانی مایکل دی. راتنر بر لحظات تاریک زندگی لواتو و حوادث و مبارزاتی که با او روبرو شد منجر به بستری شدن وی در یک وعده بیش از حد کشنده در سال 2018 شد. خوشبختانه یکی از اعضای تیم وی توانست برای نجات جان او.

لواتو بعداً طی مصاحبه ای در مورد این توضیح داد الن این مسئله که مصرف بیش از حد او توسط چندین مسئله ایجاد شده است ، یعنی کنترلی که مدیریت وی بر او داشت و اینکه در آن زمان با اختلالات خوردن متعدد رنج می برد.

پس از مصرف بیش از حد ، لوواتو سه ماه را در دوره نقاهت در یک مرکز درمانی بیمار بستری کرد.

دمی لواتو میزان واقعی مبارزه خود را با اختلالات خوردن آشکار می کند

چند قسمت در Dancing with the Devil وجود خواهد داشت؟

بر خلاف به سادگی پیچیده است که یک قسمت طولانی بود ، رقصیدن با شیطان از چهار قسمت ساخته خواهد شد.

کجا می توانم تریلر Dancing with the Devil را تماشا کنم؟

پیش پرده برای رقصیدن با شیطان اخیراً در یوتیوب منتشر شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در پیش نمایش لوواتو می گوید ، “من حتی دیگر نمی دانم چرا هوشیار هستم و اعتراف می کند ،” من از خطی عبور کردم که هرگز از آن عبور نکرده بودم “، که اشاره آشکاری به استفاده از هروئین وی دارد.

در این تریلر قطعه هایی از خانواده و دوستان لواتو وجود دارد که نشان می دهد خواننده چقدر مبارزات خود را پنهان کرده است. همچنین حضور کریستینا آگیلرا و التون جان در مورد چالش های بزرگ شدن در کانون توجه در جوانی صحبت می شود.

در تریلر Lovato می گوید ، “من سریع قدم زدم ،” و اضافه کرد ، “سه بار سکته کردم ، یک حمله قلبی داشتم. پزشکانم گفتند که من پنج تا 10 دقیقه بیشتر وقت دارم [to live]”

10 نکته مهمی که از تماشای مستند تکان دهنده Framing بریتنی اسپیرز آموختیم

چه زمانی رقص با شیطان منتشر می شود؟

اولین قسمت Dancing with the Devil در جشنواره SXSW 2021 (South by Southwest) برای اولین بار در حال پخش است ، که عملاً اتفاق می افتد. پس از آن ، دو قسمت اول در کانال YouTube خواننده بارگذاری می شود و دو قسمت زیر سه شنبه های بعدی منتشر می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

لوواتو در اینستاگرام خود نوشت ، “در حالی که جشنواره مجازی خواهد بود ، اما نمی توانم جای بهتر برای برگزاری آن را به جشنواره در ایالت خودم در TEXAS فکر کنم … اولین قسمت در 23 مارس درyoutube در دسترس خواهد بود!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>