Disciple Maskne Mist Review | Glamour UK

[ad_1]

آه ، نقاب بیماری پوستی که احتمالاً همه ما طی 16 ماه گذشته در برخی از موارد تجربه کرده ایم ناشی از شر ضروری استفاده از ماسک صورت است. بله ، این اقدامی است که همه ما برای حفظ امنیت خود و اطرافیان خود به آن پایبند هستیم. اما با افزایش دما و مسدود شدن پوست در اثر گرما و تعریق در زیر ماسک های صورت ، ماسک حتی بیش از ماه های خنک مشکل ساز شده است.

متخصص پوست و بنیانگذار پوست برتر لیزر لندن: “از اصطکاک ماسک که باعث تحریک آن می شود ، تا انتقال باکتری از ماسک به پوست شما ، روشهای زیادی وجود دارد که در آن استفاده از ماسک باعث می شود پوست شما آسیب ببیند.” لوسی خو ، کلینیک به GLAMOR گفت. “آنها می توانند باعث تحریک و گرفتگی پوست شوند و به طور بالقوه باعث ایجاد آکنه در اطراف گونه و چانه می شوند.”

این هک ساده برای توقف maskne بسیار ویروسی شده است

این دقیقاً همان چیزی است که من سال گذشته ، در آن طلسم گرم و بی دلیل فصل بهار (شما می دانید ، هنگام قفل 1.0 که همه ما در مورد کارول باسکین و پختن 200 قرص نان موز در هفته صحبت می کردیم) ، و در تابستان که دما جرات کرد بالای 20 درجه پوست نرمال و نرمال من (#humblebrag) پس از پوشیدن ماسک صورت من ناگهان با شکستگی های دردناک و عصبانی فوران کرد – و حتی مجبور نبودم که زیر آن را بزنم ، که البته این کار باعث می شود ده برابر اوضاع بدتر شود.

اما سپس صنعت زیبایی با مشکلات مربوط به نقاب ما روبرو شد. درمانهای ماسک آرام و تصفیه کننده ناگهان پدیدار شد و “ماسکهای هوشمند” ساخته شده از پارچه ضد میکروبی ، تبدیل به یک چیز * شد. من صبح و شب با زحمت درمان های لکه دار را روی صورتم انجام می دادم ، و در حالی که محصولات مخصوص خرید من برای مقابله با شعله ور شدن گاه به گاه ناشی از استرس کار خود را انجام می دادند ، در حالی که من ماسک را می پوشیدم ، آنها نمی توانستند کار زیادی برای پوست من انجام دهند.

نکات مهم برای پاکسازی نقاط ، به علاوه بهترین محصولات درمان آکنه که به ما قول می دهیم * واقعاً * کارساز هستند

سپس من Disciple’s Maskne Mist (15 پوند) را امتحان کردم – اسپریت ضد باکتری ، قابض و حاوی مواد نیرومند ضد لک مانند درخت چای ، رزماری و شمعدانی برای تسکین التهاب ، گرفتگی پوست و باکتری های رعد آسا. به محض اینکه پوست را غافلگیر کنید ، می توانید خاصیت پاک کنندگی آن را احساس کنید و من شوخی نمی کنم وقتی می گویم در عرض چند روز استفاده نتیجه گرفتم. من با پشتکار روی پوستم اسپری کردم و قبل از استفاده از ماسک صورت تمیز ، و همچنین اگر مدت زمان طولانی ماسک خود را می پوشیدم دوباره غریب می شد.

سریع به ژوئن 2021 می روم و دوره های ماسک من به طرز معجزه آسایی کاهش می یابد. در حقیقت ، آخرین شعله ور شدن من حدود چهار هفته پیش بود (و این احتمالاً بیشتر از بطری جمعه شب پیتزا Whispering Angel و Dominos بود تا اینکه ماسک صورت را با استفاده از ماسک صورت).


الان بخرش

و من تنها کسی نیستم که به طور کامل در Diskle Maskne Mist فروخته می شود (که در یک بطری اسپری کاملاً تجزیه پذیر ، FYI وجود دارد). یکی از منتقدان نوشت: “من در اطراف دهان ، چانه و پایین گونه هایم لکه های ماسک می بینم که روزانه ماسک می پوشم ، اما از آن زمان استفاده تقریباً دو هفته ای از این محصول ، از آن زمان هیچ شکستگی نداشته ام.” “من دیگر احساس شرمندگی نمی کنم و دوباره کاملاً راحت در پوست خودم احساس راحتی می کنم”.

بنابراین جای تعجب نیست که این مواد دائماً به فروش می رسند. در واقع ، سه بار گذشته که برای خرید مجدد رفته ام ، ناموفق بوده ام. اما خبر خوب این است که Disciple * بالاخره * Maskne Mist را مجدداً ذخیره کرده است – اما اگر ذخیره های قبلی در معرض خطر باشد ، مدت زیادی نمی گذرد تا دوباره به فروش برسد.

شما را به صندوق بیاندازد.

چرا دارم روی ابروهایم می شکنم؟ یک متخصص همه …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>