Dispo چیست: برنامه جدید دوربین یکبار مصرف غول های رسانه های اجتماعی را به خود اختصاص می دهد

[ad_1]

وقتی نوبت به برنامه های جدید می رسد ، وقتی مسئله ای به وجود می آید که می تواند لذت یک دوربین یکبار مصرف را بگیرد ، دقیقاً همان چیزی است که Dispo به وجود می آورد ، همه ما گوش می کنیم.
این توسط YouTuber و ستاره TikTok دیوید دوبریک ساخته شده است که غول رسانه های اجتماعی سیلیکون ولی را با یک برنامه عکس که ژنرال Z بسیار در مورد آن روان است ، به خود جلب می کند. اوه ، و این فقط دعوت است (برای برنامه های اخیر مانند Clubhouse کاملاً آشنا است؟) شرط می بندید.

بنابراین ، برنامه Dispo دقیقاً چیست؟ در اینجا هر آنچه لازم است بدانید آورده شده است

Dispo چیست؟

برنامه Dispo تقریباً عملکردهای دوربین یکبار مصرف را تقلید می کند. بله ، ما را تحمل کنید. چیز خوبی است این تگ لاین است؟ “لحظات را ضبط و به اشتراک بگذارید.”

Dobrik ظاهراً پس از دیدن دوستان خود كه در مهمانی ها از دوربین های یکبار مصرف استفاده می کردند ، ایده این برنامه را پیدا کرد و دید که چگونه هیچ یک از آنها نگران نحوه انتشار عکس نیستند. ویرایش معمول ، اقدام به پیمایش از طریق عکس ها با نگاه به چقدر بد به نظر می رسد ظاهری که اکثر ما با دوربین های تلفن های خود انجام می دهیم وجود ندارد. آنچه تفاوت را از سایر برنامه های رسانه های اجتماعی موجود در بازار متفاوت می کند این است که به نظر می رسد روند رضایت فوری بسیاری از ما بیش از حد وسواس داریم.

Dispo چگونه کار می کند؟

برنامه عکس برای بازآفرینی آن تجربه لحظه ای و بدون لعاب که دوربین های یکبار مصرف قبل از استفاده دیجیتال به ما ارائه داده اند ، طراحی شده است. هیچ فیلتر وجود ندارد ، فقط یک فلش وجود دارد.

هیجان حاصل از ساخت آن تصاویر یکبار مصرف را که با هیجان در Boots از طریق آنها ورق می خورید به یاد دارید؟ خب ، دیسپو سعی دارد موازی هم باشد. کاربران باید تا صبح روز بعد منتظر بمانند تا عکس هایشان توسعه یابد. شما می توانید عکس ها را لایک کنید ، به اشتراک بگذارید ، به آنها اضافه کنید یا درباره آنها نظر دهید اما نمی توانید آنها را ویرایش کنید.

برنامه Clubhouse چیست؟ با تجزیه و تحلیل Spotify ، Zoom و حتی X Factor ، این برنامه فقط دعوت همه صحبت های هرکسی است

همچنین این گزینه وجود دارد که عکس های گرفته شده در Dispo را مستقیماً در “رول” هایی که بر اساس موضوع دسته بندی شده اند ذخیره کنید ، به این معنی که به محض دسترسی به تصویر ، در “رول” بارگذاری می شود که روز بعد انتخاب می کنید و به صورت عمومی منتشر می شود. این فقط یک گزینه است ، شما فقط می توانید عکس های Dispo را در کتابخانه خود بارگذاری کنید. کاربران می توانند رول های خود را ایجاد کنند اما شما نمی توانید به رول بپیوندید مگر اینکه از شما دعوت شود. هرچه تعداد رولهای بیشتری به اشتراک بگذارید ، از رولهای بیشتری دعوت می شوید که در آنها سهیم باشید.

یکی از کارشناسان مصرف کننده ، کریس کانتینو ، خلاصه Dispo را در توییتر نوشت: “به طور خلاصه” نوشت: چرخنده مصرف محتوا هر روز در ساعت 9 صبح ، صریح ، گاه به گاه و واقعی. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چگونه می توانم Dispo دریافت کنم؟

براساس گزارش ها ، نسخه فقط دعوت برنامه – نسخه ای با ویژگی های اجتماعی – به سرعت محدودیت 10k کاربر خود را پیدا کرد. در حال حاضر هنوز در حالت آزمایش بتا است ، بنابراین باید منتظر دعوت برای پیوستن باشید.

برنامه استریو چیست؟ این برنامه جدید شبکه های اجتماعی رقابتی با کلاب هاوس است و هر روز هزاران بار بارگیری در اختیار شما قرار می دهد

تا آنجا که ما مطلع هستیم هیچ محتوای تبلیغاتی در برنامه وجود ندارد و مطمئن نیستیم که دقیقاً چگونه می توان آن را نظارت کرد. هنوز برای این روز روزهای آغازین است اما ما فکر می کنیم که زمان زیادی برای رسیدن به این زمان بزرگ است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>