Doppelgänger جنیفر آنیستون ویروسی می شود در TikTok

[ad_1]

به چند دلیل TikTok مکان ویژه ای است. این هفته ، ما از برنامه برای جلب توجهترین doppelgänger مشهور که مدتی دیده ایم ، تشکر می کنیم. به نظر می رسد ، جنیفر آنیستون یک دوقلو دارد!

یک زن پس از انتشار ویدئویی از خود در حال بازیگری در برخی از خطوط معروف آنیستون در نقش راشل گرین ، در پلت فرم رسانه های اجتماعی ویروسی شده است دوستان. و به طور جدی ، آیا شباهت بودن دیگه غیرعادی؟

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های هدف را موافقت کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مادر آمریکایی لیزا ترانل ، که نام کاربری TikTok آنshe_plusthree است ، فقط در عرض 48 ساعت پس از به اشتراک گذاشتن ویدیوی لب همگام سازی ، تقریباً 350 کیلو بازدید مشاهده کرد ، و بینندگان از میزان شباهت او به آنیستون شوکه شدند.

در ویدئوی TikTok ، لیزا یکی از کارهای قبلی راشل را بازی می کند دوستان صحنه هایی در سال 1997 ، جایی که او به مونیکا یا همان Courteny Cox می گوید: “من می خواهم ترک کنم. اما بعد فکر می کنم باید آن را بیرون بیاورم. سپس ، فکر می کنم چرا چنین شخصی فقط به این دلیل که از راه دور با رشته ای که به آن علاقه دارند مرتبط است ، در چنین شغل تحقیرآمیزی باقی می ماند. “

همه ما صحنه را به خاطر می آوریم و لیزا صحنه را روشن می کند. آنقدر که طرفداران (از جمله ما) متقاعد می شوند که باید آنتیستون مخفی باشد … یا اینکه این دو حداقل با هم رابطه دارند!

با توجه به بیوگرافی TikTok لیزا ، که می خواند “” نه جنیفر آنیستون “، این فقط چنین نیست. اما ما تعجب می کنیم که آیا آنیستون این فیلم را دیده است یا خیر. چیزی به ما می گوید حتی او از این که doppelgänger چقدر شبیه او است شوکه خواهد شد .

با این حال ، لیست هالیوودی A به احتمال زیاد مشغول آماده شدن برای انتشار است نمایش صبح فصل 2. ماه گذشته ، اپل تی وی اولین تیزر تبلیغاتی را برای فصل آینده رها کرد و با توجه به ظاهر ، با یک تجربه چشمگیر روبرو هستیم.

این مجموعه فوق العاده موفق – که به زندگی مجریان اخبار میزبان یک برنامه صبحانه آمریکایی متمرکز است – در سال 2019 وارد سیستم عامل جریان شد و چندین جایزه از جمله Emmy را دریافت کرد. این دو آنیستون را به خواهر قبلی خود روی صفحه ، ریز ویترسپون ، هنگامی که دو مجری تلویزیون الکس لوی و بردلی جکسون بازی می کنند ، متحد می کند.

اگر هنوز فصل اول را تماشا نکرده اید ، زمان آن فرا رسیده است که قبل از فصل دو قطره بعد از امسال این کار را انجام دهید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>