Dove Cameron روتین مراقبت از پوست خود را به اشتراک می گذارد

[ad_1]

داو کامرون رویکرد خود در مراقبت از پوست را “حداکثر گرایی انتخابی” توصیف می کند. اگر یکی از 41 میلیون نفری باشید که هر حرکتی را در اینستاگرام دنبال می کنید ، می دانید که فضای کلی او را برای یک T توصیف می کند.

اینها رازهای مراقبت از پوست هایلی بیبر و هر محصولی است که نمی تواند بدون آن زندگی کند

این خواننده و بازیگر 25 ساله هنر بیرون رفتن از سطح بالا را به کمال رسانده است: یک لباس عجیب و غریب ، بدن را در هم ریخته و همراه با آرایش بدون آرایش ، یک لغزش افسانه ای رالف و روسو با یک نان ساده و براق . در روال مراقبت از پوست او ، این به معنی استفاده از طیف گسترده ای از محصولات است ، اما همچنین متناسب با آنچه که او به دنبال آن است براساس احساس پوست او در هر روز تنظیم می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کامرون می گوید: “پوست نوعی زبان است که من همیشه صحبت کرده ام.” “اگر با پوست خود در تماس هستید ، می توانید به آنچه انجام می دهد و دوست ندارد گوش دهید.” برای او ، این بدان معنی است که “بیشترین چیزهای مطلق” را برای مراقبت از چهره خود انجام می دهد – لایه برداری و صورت را اغلب (به ویژه قبل از وقایع بزرگ) انجام می دهد ، اما همچنین باید به چرخش اصول اولیه ادامه دهد و در صورت نیاز به ضربه زدن به افراد سنگین بپردازد.

او می گوید: “احساس می کنم خوش شانس هستم زیرا پوست من بسیار مختلط است ، اما به روشی که می خواهم باشد.” “این روغن رو به حدی است که در طول روز درخشش خوبی داشته باشم. اما ممکن است خشک شود ، بنابراین من همیشه 9 نوع روغن و مرطوب کننده مختلف را شایع می کنم. “

ویراستاران زیبایی ما هزاران مرطوب کننده را امتحان کرده اند و این 25 بهترین ماده در تمام زمان ها است

در آستانه راه اندازی آهنگ جدید او “LazyBaby” (سرودی سرگرم کننده در مورد بازگشت به عقب بعد از شکستگی قلب که به زودی فرا می رسد) ، ما از کامرون خواستیم که کارهای روزمره خود را کنار بگذارد. این چیزی است که او نمی تواند بدون آن زندگی کند.

Dove Cameron را در اینستاگرامdovecameron دنبال کنید. این مصاحبه ویرایش و متراکم شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>