Downton Abbey 2: تاریخ اکران دنباله فیلم ، بازیگران و داستان آن

[ad_1]

طرفداران دونتون ابی ممکن است برای درمان باشد – به نظر می رسد که برنامه های دنباله فیلم فراتر از شایعات شروع به تحقق می کنند.

(هشدار: اسپویلر برای اولین بار دونتون ابی فیلم زیر)

هنگامی که درام دوره تلویزیونی آخرین قسمت خود را در روز کریسمس در سال 2015 پخش کرد ، طرفداران معتقد بودند آخرین بار است که خانواده کراولی خود را حل می کنند.

با این حال ، در سال 2019 ، اولین دونتون ابی این فیلم ظهور کرد ، که در سال 1927 اتفاق افتاد ، تقریباً همه بازیگران اصلی فیلم برای اولین بار در صفحه نمایش بزرگ خود بازگشتند که با اکران 152 میلیون پوندی کلان درآمد ، با یک طرح کلی که شامل بازدید بسیار ویژه سلطنتی از خانه عالی و طبقه بالا بود – طبقه پایین درامی که به دنبال داشت.

بنابراین ، دقیقاً برای چه چیزی در نظر گرفته شده است دونتون ابی 2 و کی منتشر میشه؟ این چیزی است که ما تاکنون می دانیم

آیا واقعاً قرار است دنباله Downton Abbey وجود داشته باشد؟

بازگشت به سال 2019 ، داونتون تولید کننده گفت هالیوود ریپورتر، “ما در حال کار بر روی این هستیم که داستان چیست و چه زمانی ممکن است بتوانیم آن را بسازیم. اما این همان بار اول است: ما باید سعی کنیم همه را دوباره جمع کنیم. و این بسیار چالش برانگیز بود. ” وی افزود ، “چالش پیش رو خواهد بود ، آیا همه به طور همزمان در دسترس هستند؟ آیا می توانیم با آنها معامله كنیم؟ این چالش خواهد بود.”

یک سال بعد ، در سپتامبر 2020 ، جیم کارتر ، بازیگر نقش کارسون ، در سینما ظاهر شد امروز صبح برای گفتگو در مورد دهمین سالگرد نمایش و فاش کرد که دنباله آن قبلاً نوشته شده است. او گفت ، “اگر قول دهید به کسی نگویید ، به شما اطلاع می دهم که ما فیلمنامه ای را دیده ایم … فیلمنامه فیلم دوم آنجاست. ما آن را دیده ایم ، بسیار خنده دار است!” این ستاره اضافه کرد ، “همه شخصیت های یکسان ، همه شخصیت های معمولی وجود دارد و من فکر می کنم که اراده – به امید COVID – ما سال آینده فیلمبرداری خواهیم کرد.”

در فوریه 2021 ، هیو بونویل (معروف به لرد گرانتام) به آنها گفت نمایش صبحانه Zoe Ball که آنها امیدوار بودند بعد از پخش واکسن Covid فیلمبرداری را شروع کنند. وی ادامه داد: “این معامله است ، اگر هرکسی که به او واکسن داده شود واکسن بخورد ، ما می توانیم فیلم بسازیم ، فیلم می سازیم.” سیارات در حال چرخش هستند. آنها شروع به هم تراز شدن می کنند. چیزی به نام ویروس کرونا وجود دارد که دست به دست می شود و تا زمانی که این کنترل به روشی منطقی کنترل نشود ، ما نمی توانیم تمام آن اردکها را پشت سر هم بدست آوریم. استعاره هایم را اینجا مخلوط کنید. اما مطمئناً قصد انجام آن وجود دارد. “

بریجرتون پر از تماشا؟ این بهترین نمایش های دوره ای در Netflix است که برای یک مکان فرار مناسب است

وی بعدا افزود ، “ما از انجام این کار ناامید هستیم. این نوعی اکران لذت بخش فیلمی مانند فیلم اول است که تماشاگران بعد از این همه آشفتگی که ما پشت سر گذاشته ایم ، از آن لذت خواهند برد. “

طرح The Downton Abbey 2

ممکن است فیلمنامه ها به خوبی نوشته شده باشند ، اما جولیان فلوس ، خالق آن اجازه نداده است که نوع برنامه ای را که می توانیم از دونتون ابی دنباله هنوز.

در اواخر فیلم اول ، The Dowager Countess (بنفش کراولی با بازی Dame Maggie Smith) به نوه اش (لیدی ماری کراولی با بازی میشل داکری) گفت که او درب مرگ است ، من در دستان با استعداد گنجینه می کنم. “

ما انتظار داریم که این در فیلم دوم بازی شود. فلوس در مصاحبه ای با امپراتوری، “ما باید به یاد داشته باشیم که در پایان فیلم ، مگی به هیچ وجه مرده نبود.” “شما تصور می کنید که ویولت در حال خروج است ، اما این تصمیم گرفته نشده است.”


© فیلم های کارناوال برای شاهکار / PBS / حسن نیت ارائه می دهد: مجموعه اورت

تاریخ اکران The Downton Abbey 2

در حالی که ممکن است ما تاریخ انتشار تأیید شده ای برای آن نداشته باشیم دونتون ابی 2 ، حدس و گمان بزرگی وجود دارد که دنباله فیلم در تابستان امسال تولید می شود. اخیراً منبعی گزارش داده است آینه، “همه امیدوارند که تاریخ 21 ژوئن برای پایان روند همه گیری تمام شود. تاریخ ساخت گروه در حال مشخص شدن است و تیم در حال آماده سازی برای یک فیلمبرداری تابستانی است “و افزود ،” برنامه این است که آن را به سرعت برگردانید و فیلم را به عنوان یک جشن جشن در دسامبر اکران کنید. “

همه آنچه پس از به اشتراک گذاشتن لیدی گاگا در اولین عکس از مجموعه ، باید درباره خانه گوچی بدانید

بازیگران The Downton Abbey 2

انتظار می رود بازیگران اصلی داونتون ابی شامل میشل داكری ، متیو گود ، لورا كارمایكل ، الیزابت مك گاورن و هیو بونویل برای فیلم دوم بازگردند. در حالی که گزارش هایی مبنی بر عدم تکرار مجدد بازی Dame Maggie Smith در نقش Dowager Countess ارائه شده بود ، به نظر می رسد که ممکن است آخرین حضور خود را داشته باشد.

دیلی میل گفت که این “آخرین هورا” او خواهد بود و او در کنار بازیگر فرانسوی ناتالی بی که در نقش “یک دوست قدیمی ویولت که به دیدار او می آید” بازی خواهد کرد.


© ویژگی های کانونی / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

تریلر The Downton Abbey 2

از آنجا که تولید هنوز آغاز نشده است ، باید کمی بیشتر برای یک تریلر صبر کنید.

وقتی بیشتر در مورد این دنباله مورد انتظار بدانیم ، شما را به روز می کنیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>