Drouser Trend: چرا لباس های شلوار بازگردند

[ad_1]

حتی اگر کسی باشید که نذر کرده باشید هرگز برای تجربه دوباره روندهای ترکیبی مد پس از یک مرحله جیگینگ / coatigan / snood قابل تأسف – * فقط فکر کردن در مورد آن را لرزاند – – یک روند ترکیبی وجود دارد که هر دو سال هرگز نتواند بازگشت کند. و این پهلو انداختن. بله آن ممکن است به نظر می رسد مانند چیزی است که شما به طور تصادفی از خانه خارج می شوید … اما به ما اعتماد کنید سردبیران ، اینفلوئنسرها و حتی جیجی حدید در حال حاضر از روند خندوانه استفاده می کنند (مهمترین دلیل آن این است که ضد آب و هوا نیست و عملی است).

اگر قبلاً حدس نزده اید ، اصطلاح “دروس” به ترکیبی شلوار / لباس همه در یک اشاره دارد. که به عبارت ساده تر ، فقط یک لباس زیبا است که روی شلوار مورد علاقه شما پرتاب می شود. و تأثیرگذاران آن را به طرق بی شماری از یک ظاهر طراحی می کنند.

قبل از اینکه پشت ستاره های دیزنی را بپوشید که
تاپ های رنگی روی شلوار جین لاغر ، می توانید نفس راحتی بکشید. تکرار 2021 براق تر ، ساده تر و به نظر می رسد بسیار ساختارمندترمسلماً این هیبرید خاص در مقایسه با نمونه های مشابه خود در خیابان های * واقعی * بیشتر در باریک و فرش قرمز (والنتینو ، ورساچه ، گوچی و الی ساب) به نمایش درآمده است (بخوانید: اسکورت و کراوات). اما نترسید: برای این بازگشت ، روند هنوز به چیزی پوشیده و گاه به گاه تبدیل شده است و آن را به یک راه حل عالی برای لباس پوشیدن برای مقاومت در برابر آب و هوای مطبوع انگلیس تبدیل کرده است. اساساً ، هنگامی که بیرون از باغ آبجو نشسته اید در حالی که به طور همزمان مورد تأیید ویرایشگر مد هستید ، پاهای شما را از یخ زدگی تا مرگ نگه می دارد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این ترکیبی شما را قادر می سازد تا لباس تابستانی جدید گل و شلوار جین مادر لوی خود را به طور یکجا بپوشید. به هر حال ، ما سال ها منتظر بودیم که چه لباسی را بپوشیم که متأسفانه فقط در داخل خانه عرضه شده است ، پس چرا چند قطعه را یک باره نپوشید؟


برای جلوگیری از بروز هرگونه فاجعه در ظاهر ، یک قانون وجود دارد که باید احتیاط کرد. به دلایل واضح ، به سجافهای لباس بلند بپوشید ، در غیر این صورت افراد نمی توانند لایه شلوار را ببینند و از اشتباه گرفتن لباس به عنوان یک ترکیب شلوار جین ، شلوار جین و تاپ زیبا جلوگیری می کند.

هنوز کمی مطمئن نیستید؟ چرا نمی توانید با یک لباس بلند Nanushka ، تعهد آزادانه ای در مورد بازتولید روند سوال برانگیز 00 تجربه کنید. یا اگر هنوز گیر کرده اید ، راحت باشید و کفتان های نسیم بوهمی که با شلوارهای گشاد پا می شوند را انتخاب کنید. این به خود شما بستگی دارد که از کمد لباس خود نهایت استفاده را ببرید و آن را به همان اندازه ایمن یا جسورانه که دوست دارید بازی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>