Enola Holmes 2: تاریخ انتشار ، طرح ، بازیگران و پیش پرده

[ad_1]

این خبرهای سینمایی است که منتظر آن بوده اید: Enola Holmes 2 رسما اتفاق می افتد. پس از موفقیت اولین فیلم انولا هولمز در نتفلیکس ، غول پخش جریانی اعلام کرد که در حال آمدن دنباله ای است و با ارسال توئیتی نوشت: «دنباله از راه است! این ماجرا همچنان ادامه دارد که Millie Bobby Brown و Henry Cavill به دنیای ENOLA HOLMES بازگشتند و با هری بردبیر کارگردان و جک تورن نویسنده فیلم دوم درگیر فیلم دوم براساس مجموعه کتاب های نانسی اسپرینگر درباره خواهر درخشان شرلوک هولمز شدند. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فیلم اصلی یکی از پر بیننده ترین فیلم های نتفلیکس در تمام دوران ها با 76 میلیون بازدید در 28 روز ابتدایی حضور در این سکو است.

فیلم بعدی شاهد بازگشت میلی بابی براون در نقش انولا هولمز ، خواهر کوچک شرلوک هولمز (با بازی هنری کاویل) و مایکروفت هولمز (سام کلافلین) خواهد بود. در حالی که Millie و Henry به دلیل تکرار نقشهایشان تأیید شده است ، ما هنوز منتظر هستیم که اگر سام به آن بپیوندد.

احتیاج به انتخاب دارید؟ این فیلم های خوب کاملاً روحیه شما را تقویت می کنند

این فیلم همچنین شاهد بازگشت کارگردان هری بردبیر و همچنین نویسنده جک تورن خواهد بود.

بنابراین چه انتظاری از Enola Holmes 2 داریم؟ ما همه آنچه درباره تاریخ انتشار ، پیش پرده ، طرح و شخصیت های بازگشتی می دانیم را در زیر فاش می کنیم.

چه زمانی انولا هولمز 2 اکران می شود؟

علی رغم تأیید رسمی Netflix ، غول پخش جریانی هنوز تاریخ اکران فیلم را به ما اعلام نکرده است.

میلی مشغول فیلمبرداری Stranger Things بوده است (و هنری نیز مشغول محبوبیت بوده است) بنابراین به نظر نمی رسد تولید حداقل تا پایان سال جاری آغاز شود که می تواند به معنای افت فیلم در سال 2022 در نتفلیکس باشد. در سپتامبر سال گذشته ، بنابراین شرط بندی های ما در تاریخ انتشار سپتامبر 2022 است.

بازسازی دهه 90s She’s All That با بازی آدیسون ری با یک پیچ و تاب اصلی در Netflix قرار دارد

اولین فیلم انولا هولمز چگونه پایان یافت؟

پس از نزدیک به دو ساعت ماجراجویی پر از اکشن ، در پایان فیلم شرلوک و مایکروت را دیدیم که سعی کردند با قرار دادن یک پیام رمزگذاری شده در روزنامه ، Enola را ردیابی کنند. Enola این اتفاق را نمی افتد و درعوض به اتاق خود برمی گردد و در آنجا از مادرش ، Eudoria ، که به دنبالش بوده است ، یک دیدار غافلگیرانه دارد.

Eudoria به دلیل ترک Enola عذرخواهی می کند و دلیل آن این است که او می دانست “امن” نیست که به Enola بگوید کجا می رود زیرا این امر مربوط به دخالت او در جنبش Suffragist است.

در مونولوگ آخر ، انولا می گوید: “اکنون می بینم که تنها بودن به این معنی نیست که باید تنها باشم. مادر هرگز چنین چیزی را نمی خواست. او می خواست من آزادی ، آینده و هدف خود را پیدا کنم. من یک کارآگاه هستم ، من رمزگشای هستم و پیدا کننده روحهای از دست رفته هستم. زندگی من متعلق به خودم است و آینده به ما بستگی دارد. “


هنری کاویل ، میلی بابی براون و سام کلافلین در نقش شرلوک ، انولا و مایکروفت هولمز بازی می کنند

نت فلیکس

طرح Enola Holmes 2 در مورد چه چیزهایی خواهد بود؟

فیلم اول به همین ترتیب پایان می یابد به همان صورتی که کتاب اول مجموعه انولا هولمز نانسی اسپرینگر به پایان می رسد – و از آنجا که پنج کتاب دیگر در این مجموعه وجود دارد ، فیلم دوم می تواند حاوی هر تعداد امتیاز باشد.

هری بردبیر کارگردان این فیلم گفت تصمیم بگیرید قبل از تایید فیلم دوم: “من خوشحالم که می گویم کاملاً مطمئن نیستم که او چیست [Enola’s] تا. من کاملاً می دانم که نمی توانم افشا کنم. اما من از کارهای دیگری که او قرار است انجام دهد هیجان زده هستم. او چنان شخصیت خارق العاده ای است که قرار است رازهای بیشتری درباره او کشف کنیم.

“اگر دوباره برویم ، بسیاری از مسائل در این خانواده ناکارآمد باقی مانده است. نه تنها در کشور ، که ناکارآمد است ، بلکه خانواده نیز هست.”

به نظر فروتنانه ما این 49 فیلم برتر در تمام دوران ها هستند (و اکنون کجا می توان آنها را پخش کرد)

چه کسی در بازیگران Enola Holmes 2 حضور دارد؟

ما می دانیم که میل و هنری برای دور دوم تأیید شده اند اما ما هنوز منتظریم که سام یک بار دیگر صفحه های ما را جلب کند و سه گانه خواهر و برادر بعید را تکمیل کند.

سام قبلاً گفته بود جاسوسی دیجیتال اینکه او “بسیار” با این نقش سرگرم شده است و “عاشق شخصیت” شده است ، بنابراین ما فکر می کنیم که او برای فیلم دوم برمی گردد.

میلی همچنین در مورد شخصیت خود سر و صدا کرده و گفته است آن یکی: “من همیشه می گفتم که بازی یازده را دوست داشتم ، زیرا فقط یک کار را انجام ندادم و سپس بازی او را متوقف کردم. من دوست دارم که می توانم مدام او را بازی کنم ، و با مجموعه کتاب های Enola … من واقعاً به آینده خوشبین هستم.”

در مورد بقیه بازیگران ، ما امیدواریم که شاهد بازگشت هلنا بونهام کارتر در نقش Eudoria Holmes و Adeel Akhtar در تکرار نقش Lestrade باشیم.

آیا تریلر Enola Holmes 2 وجود دارد؟

از آنجا که تولید این فیلم هنوز آغاز نشده است ، هیچ فیلمی برای ساخت یک تریلر وجود ندارد ، بنابراین ما باید فقط محکم بنشینیم و منتظر این فیلم باشیم. امید ما این است که اولین تریلر را در اوایل سال 2022 ببینیم.

Netflix فقط یک دسته برای فیلم های 90 دقیقه ای اضافه کرده است – اگر دامنه توجه شما * کاملا * بیش از 3 ساعت طول نمی کشد ، اینجا چه چیزی را باید تماشا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>