Feral Brows روند زیبایی زیبایی است که قرار است در این تابستان * بزرگ * شود

[ad_1]

قبل از رزرو قرار ملاقات بعدی خود ، شما ممکن می خواهید فرصتی دیگر برای درخشش به افراد شرور خود بدهید ، زیرا یکی از روندهای زیبایی که در این تابستان بسیار گسترده خواهد بود ، ابروهای وحشی است.

با توجه به شبکه های MUA مورد علاقه ما مانند نیکی ولف و اما چن ، ابروهای بلند ، بی نظم و بی نظمی در آن قرار دارند. و خبر خوب این است که آنها از تمام رشد مجدد اضافی که در زمستان جوانه زده ایم استفاده خوبی می کنند. ممکن است خیلی وحشی به نظر برسد (کاملاً به معنای واقعی کلمه) اما ترکیبی بسیار کم است که مخصوصاً وقتی بقیه آرایش هایتان تیز و براق باشد به خوبی کار می کند تا ظاهر کلی را متعادل کند. این کار را مانند یک شلوار و مربی متناسب با خیال راحت بدانید ، اما برای چهره شما ، این یک روش آرام است که می توانید علاقه خود را افزایش دهید و کاملاً به آن احساس آرامش و راحتی بپردازید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

از آنجا که همه ما تاکنون می دانیم که ابروها خواهر هستند ، دوقلو نیستند ، ابروهای وحشی فردیت هر یک از ابروهای ما را بازی می کنند و از تک تک موها قدردانی می کنند ، مهم نیست که این یک شخص کوچک تند و تیز است که رشد می کند ، یا یک مکنده بزرگ بزرگ که از یک اصلاح

اکنون که ابروهای ما نقش آفرینی بیشتری در آرایش ما دارند (با نیمه دیگر صورت ما که با ماسک پوشانده شده است) ، این یک روش نرم افزاری برای اضافه کردن شخصیت است. بهترین قسمت این است که نسیم است که سبک می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

توجه داشته باشید: قرقره انتهای مداد ابرو شما MVP این شکل است. شما می توانید به سادگی مسواک خود را به بالا و بیرون مسواک بزنید تا اجازه دهید این موهای عجول پرواز کنند و با کمی ژل ابرو در جای خود قرار بگیرید (ما عاشق Brow Fix شارلوت تیلبری هستیم) ، یا می توانید با برخی از موارد خالی را پر کنید بسیار حداقل ضربه های مصنوعی ، آرایشگر اما چن ، از MAC’s Shape & Shade Brow Tint برای طراحی در موهای مایل به لطف دقت ارائه شده توسط نوک نمد استفاده می کند. محصول را در قسمت سر یا ابتدای ابرو خود به حداقل برسانید زیرا در اینجاست که می تواند بارزتر به نظر برسد. در مورد دم ، اگر موها کمی بهم ریخته به نظر می رسند ، می دانید که این کار را درست انجام می دهید.

جس هانت ، ملکه ابروها ، بهترین ابروهای پربر و لک های پوست براق خود را به اشتراک می گذارد

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>