Firefly Lane: علی اسکوبی در مورد صحنه حمله جنسی باز می شود

[ad_1]

حاوی اسپویلر برای Firefly Lane است.

آخرین اقتباس کتاب از روی صفحه Netflix ، Firefly Lane (بر اساس رمان کریستین هانا) ، در حال حاضر مورد توجه تماشاگران قرار گرفته است. داستان از دوستی دو زن به نام های تولی هارت (کاترین هیگل) و کیت مولارکی (سارا چالکه) از دختران جوانی که در طول زندگی بزرگسالان و 30 سال فراز و نشیب در یک جاده بزرگ می شوند ، پیروی می کند.

اما به طور خاص یک صحنه تماشاگران را وادار کرده است.

در قسمت دوم این مجموعه ، یک تالی 14 ساله (با بازی علی اسکوبی بازیگر 18 ساله کانادایی) در یک مهمانی مدرسه مورد تجاوز قرار می گیرد. او توسط یک دانش آموز مسن ، پت (با بازی مایکل تیلور) به جنگل مجاور فریب داده می شود ، جایی که او قبل از بازگشت به مهمانی برای گرفتن آبجو به او حمله می کند و یک تولی جوان را روی زمین می گذارد.

فیلم Promising Woman Young ، فیلم جدید تهیه کننده Killing Eve ، بالاخره در انگلیس اکران می شود


اسکوبی 17 ساله بود و در حین فیلمبرداری هنوز در دبیرستان بود ، بنابراین در صحنه فیلمبرداری یک هماهنگ کننده صمیمیت برای او تعیین شد تا احساس امنیت و راحتی کند. اکنون ، Skovbye در گفتگو با یک موضوع دشوار در مورد به تصویر کشیدن چنین موضوعی دشوار صحبت کرده است 29. پالایشگاه.

وی به این نشریه گفت: “هر چقدر که ممکن است پذیرفتن آن موضوع دشوارتر چالش برانگیز باشد ، اما من فکر می کنم واقعاً بسیار مهم است که ما به این کار ادامه دهیم.” “آنچه داستان ما به خوبی انجام می دهد این است که نشان می دهد شما می توانید محبوب باشید و” باحال “باشید ، هرچه که باشد ، و هنوز هم چنین چیزی را پشت سر بگذارید.”


Skovbye ادامه داد: “هر زمان که مردم در مورد تجاوز جنسی صحبت می کنند ، اغلب این جمله مانند” فقط با کسی صحبت کنید “است. گرچه من موافقم که این بسیار مهم است ، و در نهایت دوستی تولی با کیت است که به او کمک می کند تا از این طریق عبور کند ، همانطور که شما می گویید ، اغلب اوقات افراد با انجام این کار راحت نیستند.

“نمایش آن بر روی صفحه نمایش در چنین بستر محبوبی مانند Netflix واقعاً بسیار مفید است و می تواند به افراد کمک کند در صورت عدم احساس راحتی در گفتگو در مورد آن ، احساس تنهایی کمتری کنند.”

این صحنه ناراحت کننده اما کاملاً ضروری است که باعث افزایش آگاهی در مورد تجاوز جنسی در زنان جوان می شود و امیدواریم Skovbye شایسته تقدیر باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>