#FreeBritney: ماریا کری ، مایلی سایرس و کریستینا آگیلرا برای راه اندازی صندوق حقوقی ، گزارش ها می گویند

[ad_1]

گزارش شده است که افراد مشهوری از جمله ماریا کری ، مایلی سایرس ، کیتی پری ، کریستینا آگیلرا ، پاریس هیلتون و حتی جاستین تیمبرلیک در حال ایجاد یک صندوق حقوقی برای کمک به پایان دوره محافظه کاری بریتنی اسپیرز هستند. این در حالی است که قاضی درخواست بریتنی برای پایان دادن به محافظه کاری پدرش را رد کرد – که به او امکان کنترل قانونی بیشتر حرکات مالی و شخصی خود را می دهد که وی “توهین آمیز” خوانده و آن را “قاچاق رابطه جنسی” تشبیه کرده است – در اول ژوئیه. محافظه کاری از سال 2008 برقرار است.

آینه گزارش داد که ارتش “A-list” متعهد شده است که برای کمک به بریتنی در براندازی پدرش “صندوق جنگ” ایجاد کند. گفته می شود یک منبع ناشناس گفته است: “بریتنی دوستان مشهور زیادی دارد و آنها مأیوس هستند که کمک کنند.

کمپین #FreeBritney به چه معناست؟ با توجه به شنیدن سخنان دلخراش محافظه کاری بریتنی اسپیرز ، در اینجا همه آنچه را باید بدانید آورده شده است

“همه آنها پیشنهاد کمک می دهند و با هم در ارتباط هستند ، آنها هر توصیه ای را که می توانند ارائه می دهند. آنها همچنین پیشنهاد کرده اند که برای او صندوق حقوقی راه اندازی کنند.”

گزارش – که هنوز تأیید نشده و گفته می شود از آن آمده است حرارت مجله در ابتدا ، آینه می گوید – فقط چند روز پس از استعفا manager مدیر دیرینه بریتنی ، لری رودولف ، می آید ، و وکیل وی ساموئل اینگهام نیز درخواست استعفا به عنوان مشاور خود را دارد.

‘هر زنی باید حق داشتن بدن خودش را داشته باشد’: شما باید نامه سرگشاده کریستینا آگیلرا را به بریتنی اسپیرز بخوانید

کریستینا آگیلرا اخیراً در مورد حمایت از بریتنی صحبت کرده است. این خواننده در توئیت خود نوشت: “این چند روز گذشته من به بریتنی و هر آنچه او پشت سر می گذارد فکر می کنم.” “غیرقابل قبول است که هر زن ، یا انسانی ، که می خواهد بر سرنوشت خود مسلط شود ، مجاز به زندگی به دلخواه خود نباشد.”

وی ادامه داد: هر زنی باید حق بدن ، سیستم تولید مثل ، حریم خصوصی ، فضای خاص ، شفابخشی و خوشبختی خود را داشته باشد.

ماریا نیز پشتیبانی خود را در توییتر به اشتراک گذاشت و نوشت: “ما تو را دوست داریم بریتنی !!! قوی باش.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پاریس هیلتون گفت که وضعیت بریتنی قلب او را شکست. وی در سخنرانی خود در پادکست “این پاریس است” گفت: “او یک امپراتوری بزرگ ساخته است. او یک افسانه است ، او یک نماد است ، او یک مادر است. او شگفت انگیز است و این افراد کنترل پول ، زندگی خود را دارند.”

در همین حال ، مایلی هنگام اجرای آهنگ خود “Party In The USA” هنگام اجرای کنسرت خطاب به محافظه کاران صحبت کرد و متن ترانه ها را اصلاح کرد و گفت: “مرد تاکسی رادیو را روشن کرد ، او به من برگشت و گفت:” بریتنی را آزاد کن ، بریتنی را آزاد! “، افزود:” ما مجبور شدیم این b * tch را آزاد کنیم ، این مسئله باعث فشار روانی من می شود! “

در صورت تأیید خبر صندوق حقوقی مورد حمایت افراد مشهور ، شما را به روز خواهیم کرد. تا آن زمان ، # بریتنی رایگان.

ما گفتیم #FreeBritney ، و آنها بیل کازبی را آزاد کردند. چه چیزی طول می کشد تا زنان باور شوند؟ چقدر باید بلندتر فریاد بزنیم تا صدایمان بلند شود؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>