Friends Merchandise 2021: دوستان لباس خواب و هدایای دوستان

[ad_1]

اخبار Friends Reunion که هفته گذشته (!) پس از 16 سال بدنبال آن بودیم ، سرانجام هفته گذشته اینترنت را شکست. بله: اعلام شد که ویژه دیدار دوستانه که مدتها در انتظار آن بودیم ، در تاریخ 27 مه به طور رسمی از HBO Max پخش می شود. و اینکه بگوییم ما هیجان زده ایم یک اظهارنظر بزرگ خواهد بود.

این سریال 10 فصله مثل همیشه محبوب است (اگر نه.) بیشتر بنابراین) ، با طرفداران وحشی برای توییت ها و عکسهای BTS Instagram که توسط بازیگران و خدمه به اشتراک گذاشته شده است. اما 27 مه هنوز کمی فاصله دارد. بنابراین بهترین چیز بعدی برای پیوستن مجدد به مونیکا ، راشل گرین ، جوی ، فیبی و دیگران است. در عرض چند هفته؟ کالاهای دوستان. البته. برای وسواس بیشتر دوستان که هیچ نشانه ای از مرگ ندارد و زنده نگه داشتن جادو. خوشبختانه هیچ کمبودی در آن وجود ندارد.

The Friends reunion: HBO به تازگی زمان پخش آن را مشخص کرده است ، اولین تیزر و افراد مشهور * اصلی که در آن ستاره می شوند

ما یک عالمه هدایای زیبا و دوست داشتنی AF Friends و Friends (کار سختی را پیدا کردیم ، اما کسی مجبور بود آن را انجام دهد) شکار کرده ایم تا به هدیه تولد آینده عزیز بستنی خود اضافه کنیم. این که آیا شما به دنبال لیوان Friends ، مجموعه ای از لباس خواب Friends یا آن هستید نمادین قاب عکس دوستان برای پر کردن با ضربه محکم و ناگهانی مورد علاقه شما قبل از همه گیری ، تعداد زیادی هدایای نوستالژیک (در مقابل) برای او در این ویرایش وجود دارد که ارزش آن را دارد که به سرعت از آن استفاده کنید. ما حتی یک حوله چای Friends پیدا کرده ایم که در فروش ASOS به کمتر از 5 پوند کاهش یافته است. مسابقه بله؟

هدیه بهترین دوست برای بزرگترین متحدان خود ، از مد و زیبایی گرفته تا مشروبات الکلی و لوازم خانگی ، جشن بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت Glamour UK Sophie Cockett ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>