ghd بررسی صاف کننده مو Max Styler

[ad_1]

وقتی صحبت از مو می شود ، ما همیشه به دنبال بهترین چیز بعدی هستیم تا موهایمان را سالم و زیبا نگه داریم. به خصوص برای برنامه های بعد از قفل کردن ، ما می خواهیم همه چیز در اولین وعده اول بدون ته ته شب یا بیرون رفتن در شرایط عالی باشد. اما وقتی نوبت به سرمایه گذاری در جدیدترین و بهترین محصولات زیبایی می رسد ، می خواهیم بدانیم چه ارزشی دارد و چه چیزهایی را می توان در سبد خرید خود جا گذاشت.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

در اینجا پنج محصولی که در Glam Drop این هفته دیدید آورده شده است

ما برای آزمایش روندهای عجیب و شگفت انگیز و عجیبی که ویروسی شده اند ، صرف کرده ایم – از درمان ماسک هوشمند UFO 2 FOREO (ماسک صورت LED با تفاوت) تا تزریق Meso-Melt 138 پوندی سارا چاپمن در خانه صورت اصولاً تمام محصولاتی که به جای خرید غیرضروری ، به کمی تحقیق بیشتر نیاز دارند.

با تشکر از GLAMOR Tries ، ما کار سختی را برای شما انجام داده ایم و نوآوری ها ، ابزارها و محصولات جدید را با سرعت خود قرار داده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که واقعاً کار می کنند و ارزش پول شما را دارند. همچنین می توانید تمام محصولات موردعلاقه ما را در مجموعه قبلی GLAMOR ما خریداری کنید.

ما قبل از بقیه ماسک رنگی BRAND NEW Olaplex N8 Bond Intense Color را امتحان کردیم و در اینجا نظرات ما وجود دارد

در GLAMOR Tries این هفته ، مدیر رسانه های اجتماعی ما ، Chloe Laws ، صاف کننده های مو Max Styler جدید ghd را امتحان کرد. این مدل به سبک موهای بلند ، ضخیم و مجعد در نیمی از زمان طراحی شده است ، دارای صفحات پهن تر و فناوری نوین جدید است که به معنای آسیب کم ، بدون وز و 80٪ براقیت بیشتر است.

ما با تحقق بسیاری برای تحقق بخشیدن و برخی وعده های بسیار بزرگ ، ما آن را در مراحل خود قرار داده ایم تا ببینیم واقعاً چقدر خوب است …


الان بخرش

برداشت های اول؟ کلوئه ، که به مدت یک دهه از صاف کننده های اصلی ghd استفاده کرده است ، گفت: “صفحات بسیار بزرگتر از صاف کننده های سنتی ghd هستند و همچنین دارای یک درپوش مفید است بنابراین در هنگام گرم شدن نمی توانید چیزی را بسوزانید.”

“من تلاش می کنم موهایم براق و براق به نظر برسد اما واقعاً تحت تأثیر قرار گرفته ام ، هرگز موهایم را به این سرعت صاف نکرده ام و می توانم در عرض سه دقیقه این کار را انجام دهم.”

“شما می توانید از قسمتهای بزرگتر مو استفاده کنید و صفحات بزرگتر قطعاً خیلی سریعتر کار می کنند ، در دو نوبت کاملاً خوب به نظر می رسد. حتی اگر موهای شما آنقدر ضخیم نباشد ، باز هم در وقت شما صرفه جویی می کند.”

GLAMOR سعی می کند: صاف کننده مو جدید ghd Max Styler را امتحان کردیم و جفت OG ما را از جایگاه نخست خارج کرد

الان بخرش

آیا به ghd Max Styler اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید ، آورده شده است. خرید خوبی داشته باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>