GLAMOR زنان سال 2021 عدالت بازیگر Amika مصاحبه

[ad_1]

آمیکا جورج فقط 17 سال داشت – هنوز در دبیرستان بود – وقتی تصمیم گرفت دولت را به دست گیرد و روند فقر دوره ای را برای همیشه در انگلستان تغییر دهد.

زنان سال ما در سال 2021 عدالت گاماچنگر با موفقیت برای تولید محصولات دوره رایگان در مدارس سراسر کشور تبلیغ کرد ، چیزی که دولت در ژانویه 2020 به اجرا درآورد.

از آن زمان بنیانگذار جنبش دوره های آزاد به عنوان یکی از آنها نامگذاری شده است مجله تایمبا نفوذترین نوجوانان و همچنین وی برنده جایزه کمپین دروازه بانان بنیاد گیتس شد که رهبران جهانی را برای کمک به تسریع پیشرفت در جهت پایان دادن به فقر و مبارزه با نابرابری گرد هم آورده است – برای یک جوان 21 ساله بد نیست.

چرا پس از یک کار طولانی مدت برای تأمین محصولات دوره رایگان در مدارس ، چرا 60٪ هنوز ادعای مالکیت محصولات خود را نکرده اند؟

در اینجا ، برنده جایزه GLAMOUR Justice Gamechanger Award در مورد چگونگی اولین اعتراض # دوره های آزاد زندگی او را تغییر داد و چگونه لکه های اطراف دوره را برطرف کرد.

س بزرگترین لحظه تغییر بازی در زندگی شما چه بوده است؟

آ زمانی بود که من در یک اعتراض اعتراض آمیز دوره های آزاد در مرکز لندن در یک عصر سرد در دسامبر ایستادم و به 2000 نوجوان پرشور در جمعیت نگاه کردم که از نوک انگشتان پا قرمز پوشیده بودند و بنرهای بزرگی که روی آنها حکاکی های دوره های مختلف داشت. تا آن زمان ، دوره های آزاد من بودم و حمایتی که از طریق شبکه های اجتماعی دریافت کردم هرگز به اندازه آن روز ملموس نبوده است. یادم می آید که روی صحنه ایستاده بودم و کاملاً از این واقعیت غافل شده بودم که همه آنجا بودند زیرا آنها می خواستند همانند من پایان فقر دوره ای را ببینند. وقتی به گذشته نگاه می کردم ، همان لحظه ای بود که فهمیدم دوره های آزاد بدون جامعه باورنکردنی فعالانی که در آن حضور پیدا کرده و در رسانه های اجتماعی در مورد آن فریاد می زدند و به انتشار پیام در محل کار و مدارس خود کمک می کردند ، هرگز نمی توانستند موفق شوند. این احساس ارتقا یافتن و پایداری توسط یک جامعه چنین احساس قدرت بخشی در فعالیت است و اعتراض دوره های آزاد شگفت انگیزترین بیانگر آن بود.

س بزرگترین چالشی که از نظر شخصی یا شغلی با آن روبرو شده اید چیست و چگونه از پس آن برآمدید؟

آ برای من موضوعی بود که هیچ کس نمی خواست درباره آن صحبت کند! هنگامی که من برای اولین بار دوره های آزاد را شروع کردم ، فکر نمی کنم کاملاً درک کرده ام که قاعدگی چطور در انگ و لکه فرو رفته است. وقتی مردم از من می پرسیدند که برای چه کاری تبلیغ می کردم ، و من کلمه “دوره” را ذکر کردم ، در بهترین حالت با سکوت و سرگشتگی روبرو می شوم ، و خیلی سریع فهمیدم که تلاش برای پایان دادن به فقر دوره بسیار دشوار است . من می دانستم که برای پایان دادن به بی عدالتی فقر دوره ای ، ضروری است که مکالمات را در دوره های مختلف عادی کنیم ، اما علاقه بسیار کمی به صحبت کردن در مورد چیزی وجود دارد که از نظر من ، به سادگی یک فرآیند بیولوژیکی طبیعی است. اما دوره های ممنوع بود. من تصمیم گرفتم در مورد دوره ها ، و فقر دوره ، تا آنجا که می توانم ، بدون شرم ، بدون خجالت ، و در کنار بسیاری از فعالان دیگر در فضای عدالت دوره ، بنویسم ، ما عذرخواهی و گستاخانه نبودیم. آسان نبود ، اما در عرض حدود یک سال ، دوره ها در همه جا وجود داشت!

“دوره ها برای همه گیری ها متوقف نمی شوند”: آمیکا جورج تأثیر واقعی فقر دوره ای را تحت قفل نشان می دهد

س چه نقطه عطفی در استفاده و یافتن صدای خود برای شما وجود داشت؟

آ دوره های رایگان را وقتی که در مدرسه بودم شروع کردم و بزرگسالانی که علاقه ای به صحبت های من در دوران نوجوانی نداشتند دائماً از کار اخراج می شدم. از من دعوت می شود که در مورد فقر دوره یا برابری جنسیتی صحبت کنم ، و به اطراف یک اتاق نگاه می کنم و می بینم که من تنها نوجوان در یک اتاق بزرگسالان هستم – من اغلب می توانستم احساس کنم که قبل از اینکه من را بنویسند ، حتی شروع کرد این فوق العاده ناامید کننده بود. اما می دانستم که آنچه می گویم قابل چشم پوشی نیست. آنچه من انجام دادم این بود که تلاش کردم با همکاری با سایر افرادی که احساس می کنند فقر دوره باید ریشه کن شود ، کنارگذاشتن آن سخت شود. با هم ، ما توانستیم بی وقفه پافشاری کنیم و صدایمان را بسیار بلندتر از صدای خود تولید کنیم. من فهمیدم که اعتماد به نفس من از آنجا که هزاران نفر مانند من احساس فوریت یکسانی داشتند و در ترکیب ایده ها ، منابع و دیدگاه های مختلف ، اعتماد به نفس من افزایش یافت ، ما کمپین دوره های آزاد را بسیار غنی کردیم.

س قهرمان تغییر بازی شما کیست؟

آ آرونداتی روی نویسنده و شاعر هندوى تسلیم ناپذیر ، نترس است. او برنده جایزه بوکر شده است خدا از چیزهای کوچک، یکی از کتابهای مورد علاقه من ، واقع در کرالا در ساحل جنوب غربی هند ، جایی که مادربزرگ و مادربزرگ من از آن اهل هستند. او نوشته است تاجی های تاول زده ای را در محكومیت سیستم كاست در هند ، علیرغم اینكه توسط مطبوعات بسیار خصمانه هند مورد خشونت قرار گرفته و مورد تحقیر قرار گرفته و در برابر چندین اقدام حقوقی علیه وی به دلیل اظهار نظر انجام داده است. من همیشه عصبانیت او از پیروی از هنجارهای متعارف را در دورانی که کنوانسیون های اجتماعی و فرهنگی هرگز زیر سال نمی رفت ، تحسین می کردم. من عاشق این هستم که او قبل از اینکه نویسندگی را شروع کند ، به عنوان فروشنده آب میوه در ساحل زندگی می کرد. مسیر معمول آن زمان برای یک زن طبقه متوسط ​​هندی نیست!

س چه توصیه ای به زنان دیگر دارید که امیدوارند در جیب خود در جهان تغییر ایجاد کنند؟

آ غالباً ، ما قدرتی را که در صدا و عملکرد خود داریم ، تشخیص نمی دهیم و فقط وقتی شروع به انجام کاری می کنیم ، می فهمیم که چقدر می توانیم با آنچه که داریم انجام دهیم ، و وقتی که روی چیزی تمرکز می کنیم ، چقدر می توانیم به آن دست پیدا کنیم. این واقعاً برای ما معنی زیادی دارد. بنابراین بسیاری از ما ، از جمله من ، بیش از حد انتقاد از خود داریم و دچار تردید نسبت به خود هستیم – اتفاقاً ، من فکر می کنم این چیزی است که مردان با آن بسیار کمتر رنج می برند – و ما فقط اغلب حتی نمی رویم که بخاطر ترس ما اشتباه کردن اگر این تو هستی ، می گویم با وجود ترس از شکست ، کار کوچکی انجام دهی ، سپس کار بزرگتری انجام دهی و ادامه دهی ، هر بار کمی بیشتر خودت را به جلو فشار دهی.

س یک توصیه شما برای تغییر بازی چیست؟

آ اطمینان حاصل کنید که ضد نژادپرستی یکی از ویژگی های اصلی روزمره شماست. همه ما باید ساختارها ، فرهنگ ها و گفتگوهایی را که همه درگیر آنها هستند مورد بازجویی قرار دهیم و باید به طور فعال صدای کسانی را که از امتیازات یکسانی با ما برخوردار نیستند تقویت و ارتقا دهیم. من فکر می کنم واقعاً حیاتی است که ما خودمان را در مورد جامعه های سیاه پوستان و اقلیت ها بخوانیم و آموزش دهیم تا بتوانیم نژادپرستی گاه به گاه ، تجاوزهای خرد و اظهارنظرهای آشکارانه نژادپرستانه ، آنلاین و IRL را فریاد بزنیم. به طور گسترده تر ، اطمینان حاصل کنید که فعالیت شما باعث استمرار در حذف گروه های حاشیه ساز نشده است. وقتی دوره های آزاد را شروع کردم ، اعتراف می کنم که در مورد فراگیر بودن ساده لوح بودم و کارزارم فقط “دخترانی” را هدف قرار می داد که از فقر دوره ای رنج می بردند. من همیشه ایمیلی را از پسربچه ای ترنس دریافت کردم که به من می گفت هنگام مطالعه در مورد دوره هایی که زنان یا دختران تجربه کرده اند چه احساس استثنا کرده است. این واقعاً مرا ناراحت کرد و من بلافاصله پیام های Free Periods را تغییر دادم و به جای “دختران” گفتم “کودکان” یا “دانش آموزان” و ما برای دسترسی جهانی برای همه لابی کردیم.

همه ما در این دوره از فعالیتهای عصر جدید قدرت تغییر جهان را به سمت بهتر داریم. در اینجا چگونگی …

س بیستمین سالگرد GLAMOUR است. در آن زمان بزرگترین پیشرفتی که در زمینه کاری خود دیده اید چیست؟ چقدر دیگر باید ادامه دهیم؟

آ ما طی دو دهه گذشته در زمینه برابری جنسیتی و توانمند سازی زنان و دختران گام های بزرگی را به جلو برداشته ایم و من بسیار خوش بینانه نسبت به آنچه در پیش است پر شده ام. ما شاهد تعهداتی بوده ایم که کشورهای جهان در اولویت قرار دادن آموزش برای دانشجویانی که بیشتر در معرض فقر دوره قرار دارند ، قرار داده اند. در انگلیس ، ما دولت را متقاعد کرده ایم که محصولات دوره رایگان را به همه دانش آموزان در همه مدارس ارائه دهد ، چیزی که یک دهه قبل نمی توانستیم تصور کنیم. در دوره های رایگان ، ما در تلاش هستیم تا همه مدارس را به ثبت نام در این طرح تشویق کنیم (متأسفانه این شرکت در برنامه است و کمتر از 50٪ مدارس تاکنون ثبت نام کرده اند!) ، و ما برای ثبت نام در هر مدرسه در کشور نیاز داریم. به طوری که هیچ کودکی در انگلیس به دلیل پریود بودن تحصیلات خود را از دست نمی دهد.

س امید شما به زنان از نظر همه آنچه برای 20 سال آینده – و به طور کلی برای زنان کمپین می کنید – چیست؟

آ من نگران هستم که ویروس کرونا ویروس پیشرفت حاصل شده در زمینه برابری جنسیتی را تأیید کرده است. چند گزارش حاکی از آن است که زنان بیشترین آسیب را دیده اند ، بنابراین کار عظیمی پیش روی ماست. در سراسر کره زمین ، من نگران افزایش ازدواج کودکان هستم. Save the Children هشدار داده است که بیماری همه گیر باعث افزایش ازدواج کودکان شده است زیرا خانواده ها تا مرز فقر سوق داده می شوند ، دختران برای رفع بار مالی ازدواج می کنند. اما همانطور که از بیماری همه گیر خارج می شویم ، دوست دارم زنان در سراسر جهان برای همدیگر ایستادگی کنند و با افزایش اعتماد به نفس و اطمینان برای اهداف مهم ما مبارزه کنند. من می خواهم ببینم که فعالیت فمینیستی بخشی از امور روزمره ما است ، که در کنار کار و تحصیلات ما وجود دارد ، بنابراین ما می توانیم تغییری را که می خواهیم ببینیم ایجاد کنیم ، بدون اینکه منتظر کار دیگری باشیم.

شما می توانید اولین جوایز GLAMOR Women of the Year مجازی را دوباره تماشا کنید و همه برندگان شگفت انگیز ما را در اینجا کشف کنید.

جوایز حماسی GLAMOR Women of the Year Awards 2021: The Gamechangers Awards را همینجا تماشا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>