GLAMOR مصاحبه زنان روانشناس سال روان سال 2021

[ad_1]

هنگامی که Frankie Bridge در سال 2012 در مورد سلامتی روان خود با GLAMOR باز شد ، او راه را برای گفتگو همانطور که امروز می شناسیم هموار کرد.

این خواننده شنبه ها یکی از اولین افرادی بود که در میان عموم مردم صریح و صریح در مورد مسائل بهداشت روان خود صحبت کرد و در مورد مبارزه خود با افسردگی و اضطراب به GLAMOR گفت.

از آن زمان ، فرانکی به یکی از صریح ترین مدافعان بهداشت روان در این کشور تبدیل شده است و همچنان به صراحت درباره نبرد در جریان خود با افکار خودکشی و تجربه خود در یک بیمارستان روانپزشکی صحبت می کند.

آن هاتاوی در مورد “حمله اضطرابی” در حین قفل کردن گفت: “من باید یاد بگیرم که صحبت کردن در مورد اضطراب و ترسیدن اشکالی ندارد”

به همین دلیل است که ما در سال 2021 از فرانکی به عنوان GLAMOR زنان سال سلامت روان خود تجلیل می کنیم. در زیر ، ما با خواننده در مورد بیشترین لحظه های تغییر بازی در زندگی او گپ می زنیم و اینکه چرا نان او قهرمان تغییر بازی است.

س بزرگترین لحظه تغییر بازی در زندگی شما چه بوده است؟

آ برای من ، بچه دار شدن یک بازیگر کامل بود. یک شبه ، کل دنیای شما تغییر می کند – این باورنکردنی است. “چیزهای کوچکی” که قبلاً نگران آنها بودید ، ناگهان مهم به نظر نمی رسد و تنها چیزی که می توانید به آن فکر کنید این است که این افراد کوچک را سالم و شاد نگه دارید. من هنوز جاه طلبی و اهداف داشتم ، اما آنها کمی تغییر کردند.

س بزرگترین چالشی که از نظر شخصی یا شغلی با آن روبرو شده اید چیست و چگونه از پس آن برآمدید؟

آ بله گفتن به دو چالش بزرگ جسمی برای من بسیار زیاد بود. با نگاهی به گذشته ، هنوز باور نمی کنم که این کار را کردم. پیاده روی در هیمالیا برای Coppa Feel و سپس ، سه ماه بعد ، گفتن بله به یک چالش Comedy Relief Namibian Desert Expedition. پاهای من هنوز من را نبخشیده اند ، اما آنها واقعاً تجربیاتی بوده اند که هرگز فراموش نخواهم کرد. اکنون ، آن خاطرات را ذخیره کرده ام ، دفعه بعد که باید خودم را از منطقه راحتی بیرون برانم ، می دانم که می توانم این کار را انجام دهم. آنها دو مورد از سخت ترین کارهایی بودند که باید انجام دهم ، با این حال من دوستان شگفت انگیزی پیدا کردم و بیش از هر زمان دیگری خندیدم.

س چه نقطه عطفی در استفاده و یافتن صدای خود برای شما وجود داشت؟

آ در سال 2012 ، تصمیم گرفتم در مورد افسردگی و اضطراب خود با GLAMOR صحبت کنم. این 9 سال پیش بود و مردم در مورد بهداشت روانی به روشی درخشان و آشکار که ما اکنون انجام می دهیم صحبت نمی کردند. احساس می کردم نمی توانم ساکت بمانم چون می دانستم افراد زیادی مثل من رنج می برند و برای من داشتن یک سکویی و استفاده از آن برای شکستن کلاله و رسیدن به یک نفر ، همه چیز را معنی می کرد. من چنان هیجان زده هستم که اکنون سلامت روان در صف اول گفتگوی جامعه ما قرار دارد. ما راه طولانی را طی کرده ایم.

لوئیز ردنپ در مورد تأثیر رسانه های اجتماعی بر سلامت روان وی: “من خواندن این نظرات را به نوعی خودزنی می دانم”

س قهرمان تغییر بازی شما کیست؟

آ باید نان من باشد که متأسفانه دیگر با ما نیست. او واقعاً مرا بهتر از آنچه خودم می شناختم ، “دید” و کاملاً مرا درک کرد. او مرا صدا زد “آفتاب و دوش”. او نسبت به زمان خود بسیار جلوتر بود: نگرش به سلامت روان و دانستن اینکه گاهی اوقات خوب نیست ، خوب نیست. دوست دارم فکر کنم او خیلی به من افتخار می کند و دوست دارم که چهره او را در حال خواندن کتاب من ببینم ، باز کن.

س چه توصیه ای به زنان دیگر دارید که امیدوارند در جیب خود در جهان تغییر ایجاد کنند؟

آ اولاً ، من می گویم “مهربانی رایگان است” – همه ما لبخند شخصی را که به آن نیاز دارید دریافت کرده ایم و می تواند معجزه کند. و دوم اینکه “ریسک کنید” – گاهی اوقات چیزی که از آن می ترسید در واقع همان کاری است که باید انجام دهید. احساس انجام آن برای همیشه با شما خواهد ماند و شما برای سالهای آینده به آن رجوع خواهید کرد. به غیر از این ، با آن عزیزان و همکاران اطراف خود چک کنید و اگر می توانید ، همیشه این کار را انجام دهید.

س یک توصیه شما برای تغییر بازی چیست؟

آ برای من ، ترس از درخواست کمک و پرسیدن سوال نیست – در هر سناریویی. این کار را انجام دهید ، پشیمان نخواهید شد.

س بیستمین سالگرد GLAMOUR است. در آن زمان بزرگترین تحولی که در آگاهی از سلامت روان دیده اید چیست؟ چقدر دیگر باید ادامه دهیم؟

آ من کاملاً خوشحالم که دکتر الکس جورج به عنوان سفیر جوانان برای بهداشت روان منصوب شده است. کاری که او در مدارس ، دانشگاه ها ، NHS و مردم گسترده تر انجام خواهد داد باورنکردنی است. همانطور که همه ما می دانیم ، سلامت روان مهم است ، در حالی که ما هنوز یک راه طولانی برای پیمودن داریم ، ما شاهد چرخش چرخ ها برای تغییر واقعی و معنی دار هستیم. به عنوان والدین پسران جوان ، واقعیت این مکالمات در خانه ، در گروه های دوستی آنها و در کلاس بسیار مهم است. ای کاش در جوانی چنین چیزی داشتیم ، چون واقعاً معتقدم با بزرگتر شدن به من کمک می کرد.

همانطور که مگان مارکل در مورد خودکشی صحبت می کند – و اینکه چگونه توسط HR موسسه سلطنتی نادیده گرفته شد – در اینجا نحوه بحث در مورد خودکشی آورده شده است

س امید شما به زنان از نظر آگاهی از سلامت روان – و به طور کلی – در 20 سال آینده چیست؟

آ برای ادامه صحبت در مورد آن به حمایت از یکی و دیگری ادامه دهید. ما قدرت ایجاد تغییر را داریم ، همه باید تلاش خود را انجام دهیم. و متوقف کردن اینقدر فشار آوردن به خودشون که در همه چیز عالی باشن ، غیرممکنه ، شما فقط احساس شکست می کنید ، همچنین اینقدر مودب باشید ، درمورد آنچه در زندگی می خواهید و می خواهید صحبت کنید ، شما سزاوار هستید این شما را آدم بدی نمی کند.

شما می توانید اولین جوایز GLAMOR Women of the Year مجازی را دوباره تماشا کنید و همه برندگان شگفت انگیز ما را در اینجا کشف کنید.

جوایز حماسی GLAMOR Women of the Year Awards 2021: The Gamechangers Awards را همینجا تماشا کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>