GLAMOR مصاحبه فیلتر نشده: اشلی گراهام در مورد مادری ، پایداری و اعتماد به نفس بدن

[ad_1]

اشلی گراهام ، در میان راه فیلمبرداری آخرین قسمت GLAMOR UNFILTERED ، به من گفت: “شما جهانی را ایجاد می کنید که می خواهید در آن زندگی کنید. بسیار مهم است که شما تلاش می کنید آنچه را که می خواهید نشان دهید.” همانطور که در مورد زوم از خانه او در LA صحبت می کنیم ، این کلمات اصطکاک زیادی پیدا می کنند زیرا اگر کسی دنیایی را که می خواست در آن زندگی کند ایجاد کرده است ، این مدل 33 ​​ساله است که چهره مجموعه Pandora Brilliance است.


برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

تماشا کنید: اشلی گراهام در گفتگوهای “ناامیدکننده” ای که هنوز درباره تصویر بدن با آن روبرو است

اشلی در یک صنعت مشغول کار بود که مدام به او می گفت “نه” ، اشلی فقط برای صندلی اش در میز مبارزه نکرد بلکه یک میز کاملاً جدید ساخت. پس از تقریباً پشت كردن به مدلینگ ، اشلی از طریق جلدهای پیشگامانه معروف “لباس شنا” از Vogue و Sports Illustrated خواستار تنوع در فرم شد و به عنوان قاضی مدل بعدی برتر آمریكا ظاهر شد و تبدیل به چهره ماركی مانند Revlon و Saint Tropez شد. و راه اندازی پادکست توانمندسازی خود Pretty Big Deal که مصاحبه وی را مانند دمی لاواتو و کیم کارداشیان وست دیده است.

اشلی گراهام چهره جدید کمپین Revlon’s Live Boldly است

ایساک سال گذشته و پس از به دنیا آوردن پسرش ، سال گذشته با همسر فیلمبردارش جاستین اروین – که در کلیسا ملاقات کرد – به چهره اولین مجموعه الماس ایجاد شده در آزمایشگاه پاندورا تبدیل شده است. مجموعه Pandora Brilliance بخشی از تعهدات این برند برای خنثی سازی کربن تا سال 2025 است و همچنین هدف آن تخریب الماس با شروع از 250 پوند است – بنابراین آماده قرار دادن انگشتر بر روی آن باشید!

اینجا در آخرین قسمت از شکوه فیلتر نشده اشلی درمورد آنچه هنوز او را از گفتگوی تصویر بدن ناامید می کند ، اینکه چگونه مادر شدن رابطه اش را با پایداری و لحظه ای که مقاومت او را بیشتر آزمایش کرده است ، باز می کند …

Pandora در حال راه اندازی اولین مجموعه الماس ایجاد شده در آزمایشگاه است که شما چهره آن هستید. رابطه شما با پایداری چگونه تغییر و تحول یافته است؟

احساس می کنم وقتی بچه داری همه چیز تغییر می کند. من همیشه به فکر راه های خلاقانه برای بهتر شدن پسرم هستم و پایداری در این صنعت بسیار مهم بوده است. اکنون ، کار با Pandora برای اولین الماسهای ساخته شده در آزمایشگاه با پایداری ، درک شگفت آور درباره کربن خنثی گواهی شده و هر آنچه در این زمینه وجود دارد – ایجاد انتخاب های هوشمندانه بسیار مهم است. وقتی مادر می شوید همه چیز برای شما تغییر می کند و شما در مورد آینده فرزندتان متفاوت فکر می کنید. وقتی شما در مورد صنعت مد صحبت می کنید ، وقتی که در مورد پایداری صحبت می کنید همه چیز این است که همه وظیفه خود را انجام دهند ، یک پا را جلوی پای دیگر بگذارند و مطمئن شوند که ما تأثیر زیادی برای ایجاد تغییر ایجاد می کنیم.

اشلی گراهام با انتشار عکسی ، علائم کشیدگی خود را نشان می دهد و مردم آن را دوست دارند

انعطاف پذیری و قدرت شخصی از موضوعات مهم در این کارزار است – چه زمانی عمیق ترین کار را برای یافتن مقاومت خود انجام داده اید؟

این لیست همچنان ادامه دارد و ادامه دارد! زمانی که می خواستم تاب آوری در خودم پیدا کنم – و جایی که آن را پیدا کردم – مکان خوبی است که من شروع کردم وقتی که برای اولین بار به نیویورک نقل مکان کردم و می خواستم آن را ترک کنم. من با صنعتی بمباران شده بودم که مدام به من می گفت: “تو به اندازه کافی خوب نیستی. به اندازه کافی لاغر نیستی. به اندازه کافی بزرگ نیستی.” می خواستم تسلیم شوم و می خواستم به خانه بروم. به مادرم گفتم: “همین است ، من به نبراسکا برمی گردم.” و او به من گفت: “نه اشلی. بدن تو زندگی کسی را تغییر خواهد داد.” من در آن زمان معنای آن را نمی فهمیدم ، اما معنی آن را می فهمم زیرا بدن من یک صنعت را تغییر داده و بسیار تغییر کرده است. همچنین به من آموخته است که می توانم هر کاری را که می خواهم انجام دهم ، به شرطی که کارهایی را انجام دهم که احساس خوبی به من می دهد و باعث ایجاد تغییر می شوند.

شما با قدرت درمورد فتوشاپ صحبت کرده اید ، فکر می کنید تأثیر فیلترها و فتوشاپ شخصاً چقدر می تواند برای عزت نفس یک فرد مضر باشد؟

وقتی نوبت به فتوشاپ و فیلترها می رسد ، به نظر من Facetune و رده بالای فتوشاپ بسیار آسیب زننده است و مسئله ای بزرگتر از آن چیزی است که ما در حال حاضر حتی از آن آگاه هستیم. چند سال دیگر ، حتی 10 سال بیشتر به آن فرصت دهید و ما می خواهیم اثرات واقعی آن را ببینیم ، زیرا مردم فکر می کنند که آنها به اندازه کافی زیبا نیستند و به اندازه کافی خوب نیستند. آنها قرار ملاقات ندارند. آنها به مشاغلی که بیش از شرایط واجد شرایط هستند ، نمی روند. یک مسئله اعتماد به نفس بزرگ وجود دارد که اکنون اتفاق می افتد ، این یک مسئله جهانی است. بسیاری از این موارد مربوط به شکل گیری خود در چیزی است که قطعاً نیستید و من از آن متنفرم.

من خیلی متنفرم ، زیرا فکر می کنم به جوان ترم که اگر در 15 سالگی اگر شبکه های اجتماعی وجود داشت ، گریه می کردم. من خیلی ناراحت می شدم که اینقدر سلولیت داشتم و مشهور مورد علاقه ام نداشت ، یا وقتی به آینه نگاه می کردم این چربی کمر را داشتم اما مشهور مورد علاقه من این کار را نکرد. این بسیار مهم است که اگر شما یک سیستم عامل دارید ، باید صحبت کنید و باز باشید ، زیرا همه افراد باز نیستند. اما اگر باز هستید ، در مورد آن مبارزاتی که داشته اید و هنوز هم دارید صحبت کنید ، زیرا شخصی وجود دارد که می خواهد زندگی آنها را فقط با بیان داستان خود تغییر دهد.

اینفلوئنسرها دیگر نمی توانند از فیلترهای “گمراه کننده” در تبلیغات زیبایی استفاده کنند ، قوانین ASA

با گذشت بیش از یک سال از زندگی در جهان در محاصره ، مردم از بیماری همه گیر بیرون می آیند و باید دوباره با بدن خود روبرو شوند و برای برخی از آنها دشوار است. چه توصیه ای برای کسانی که در حال مبارزه هستند دارید؟

مهمترین نکته ای که باید بخاطر بسپارید ، رفتن به داخل عادی جدید ما ، بیرون آمدن از یک بیماری همه گیر ، و شاید شما در حال ورود به بدن جدیدی هستید ، این است که به یاد داشته باشید که شما تنها نیستید ، بدن شما قوی است ، بدن شما قوی است بدن شما. شما باید ، اگر در بدن خود مثبت بدن ندارید ، شاید با پذیرش بدن به آن فکر کنید. به یاد داشته باشید که این یک بدن شما است که به شما داده شده است. با آن خوب رفتار کنید ، با مهربانی با او صحبت کنید و به یاد داشته باشید افراد جوانتری که در اطراف شما هستند نظاره گر آن هستند. من فکر می کنم برای والدین ، ​​واقعاً برای شما مهم است که به یاد داشته باشید فرزندان شما مراقب نحوه رفتار و گفتگو با بدن شما هستند و این دقیقاً همان گونه است که آنها قرار است با بدن خود رفتار کنند و با آنها صحبت کنند.

اینها درسهای حیاتی است که ما در حین قفل کردن آموخته ایم و همه باید ادامه دهیم

ما هنوز در جهانی وسواس داریم که برچسب گذاری به دیگران نشان می دهد ، رابطه شما با مفهوم برچسب گذاری چگونه تغییر کرده است؟

همه می خواهند درمورد برچسب ها صحبت کنند و این مکنده است زیرا ما در نسلی زندگی می کنیم که برچسبی به معنای واقعی کلمه هر چیز و هر کسی وجود دارد. باید کنار بیاییم من نمی خواهم به دلیل تعدادی داخل شلوارم ، برچسب شخصی بزنم. من فکر نمی کنم که به مردان تعداد زیادی شلوارشان برچسب زده شود. ما باید از شر برچسب ها خلاص شویم و با مردم طوری رفتار کنیم که می خواهند با آنها رفتار شود. به نظر ساده می رسد ، اما درک آن برای بعضی از افراد بسیار دشوار است!


چه چیزی هنوز شما را از گفتگوهایی که باید درباره موضوع تصویر بدن داشته باشیم ناامید می کند؟

آنچه هنوز در مورد گفتگوهایی که امروز داریم بسیار ناامیدکننده است این است که من هنوز 20 سال پیش داشتم وقتی شروع کردم مثل این ، شما در بدن خود چگونه احساس اطمینان می کنید و چگونه برای بدن خود لباس می پوشید؟ همه چیز در مورد ظاهر من و احساس من است. فقط به این دلیل که من یک سایز 16 آمریکایی هستم ، فقط به دلیل اینکه بیش از 200 پوند هستم ، فقط به دلیل اینکه زیاد لباس زیر می پوشم ، به این معنی نیست که من باید این مکالمه مداوم را در مورد آنچه برای احساس اعتماد به نفس درون خودم لازم است داشته باشم. فقط به این دلیل که من یک دختر بزرگ هستم ، به این معنی نیست که من باید این مکالمه اطمینان مداوم را داشته باشم. برای من ، این بسیار ذهن آور است. چرا ما از زنان لاغرتر نمی پرسیم ، اعتماد به نفس شما به چه چیزی نیاز دارد؟ زیرا این فقط مربوط به نمای خارجی نیست. بعضی اوقات در مورد فضای داخلی است و آنچه در اینجا و قلب شما می گذرد. این قطعاً چیزی است که باید روی آن کار کنیم.

لیزو یک سلفی برهنه به اشتراک گذاشته است تا استانداردهای زیبایی غیر واقعی که توسط رسانه های اجتماعی اعمال می شود را به چالش بکشد ، و بسیار جالب است

آیا در زندگی شما زمان منفی وجود دارد که آرزو کنید بتوانید به آن برگردید و یک توصیه به خود بدهید؟

من فکر می کنم که برمی گردم و در اواخر نوجوانی ، اوایل دهه بیست به خود جوان ترم توصیه می کردم و می گفتم الان قرار نیست همه چیز مال تو باشد. شما هنوز هم به تجربه زندگی نیاز دارید. شما هنوز هم باید کاری را که به دنبال بدست آوردن هر آنچه در آن زمان هدف من بوده است ، درک کنید. من فکر می کنم اگر می دانستم در عرض 10 سال صبر بیشتری با خودم داشتم.

اشلی گراهام سفیر مجموعه جدید Pandora Brilliance است که از روز پنجشنبه 6 مه به طور انحصاری در انگلستان راه اندازی می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>