GLAMOR و Guerlain میزبان یک شب Pampering هستند

[ad_1]

برای بزرگداشت بیستمین سالگرد GLAMOUR ، ما جوایز زنان سال خود را بازپس گرفته ایم و در روز پنجشنبه 11 مارس ، برخی از زنان باورنکردنی را که از طریق فعالیت و توانمند سازی برای تغییر مبارزه کرده اند ، با یک مراسم جوایز مجازی ، مصاحبه های اختصاصی و برخی جشن گرفتیم موسیقی زنده. این یک جهنم مهمانی بود.

و همه مهمانی های خوب به چه چیزهایی نیاز دارند؟ یک مهمانی بعد از مهمانی البته شگفت انگیز! به همین دلیل ما با Guerlain همکاری کرده ایم تا جوایز GLAMOR Women of the Year Awards After Party را برگزار کنیم – یک شب گفتگوی زیبایی الهام بخش با مهمانان مشهور ، جلسات نازنین ، ساخت کوکتل و یک مسابقه سرگرم کننده.

جوایز حماسه GLAMOR Women of the Year Awards 2021: The Gamechangers Awards را همینجا تماشا کنید

هم اکنون برای بلیط رایگان خود ثبت نام کنید و قادر خواهید بود با رویداد مجازی زنده هماهنگ شوید!

اکنون ثبت نام کنید

میزبان عصر ، پنج شنبه 25 مارس ، ساعت 19 بعدازظهر ، دبرا جوزف ، مدیر مسئول GLAMOR ، مهمانان اشلی لوئیز ، شارلوت دی کارل و لیدیا وست برای یک میزگرد هیجان انگیز در مورد توانایی منحصر به فرد مراقبت از پوست برای افزایش اعتماد به نفس از داخل شرکت می کنند. تا شما را آماده کند ، متظاهر و پر از اعتماد به نفس برای بلند کردن قفل باشد.

الی گلدستاین: مدل سال تغییر GLAMOUR در زنان برای دنبال کردن رویاهایش و شکستن موانع در مد

در مرحله بعدی ، جعبه های گاردلین (اکنون به فروش رسیده است!) جعبه گشوده خواهیم شد و از طریق محصولات تقویت اعتماد به نفس و نحوه استفاده از آنها با شما صحبت خواهیم کرد ، بنابراین می توانید یک جلسه پر زرق و برق در خانه را دنبال کنید.

مطمئناً هیچ مهمانی بعد از یک مهمانی بدون یک یا دو کوکتل کامل نخواهد بود ، بنابراین Veuve Clicquot یک کلاس کوکتل سازی با جاش اسمیت برگزار می کند و یک اسپریت خوشمزه ترنج با Veuve Clicquot و Belvedere درست می کند – نوشیدنی مناسب عصرانه.

برای قسمت آخر شب ، جاش با ترکیب درخشان افراد مشهور ما همراه خواهد شد تا یک مسابقه سرگرم کننده و سبک روح بازی کند.

یارا شهیدی: GLAMOR Women of the Year New Gen Gamechanger در مورد یادگیری وکالت برای خود – “من سعی کردم ناراحتی ایستادن برای خودم را برطرف کنم”

بلیط های چمدان Guerlain اکنون کاملاً به فروش رسیده است اما شما همچنان می توانید با ثبت نام بلیط رایگان رویداد رایگان در EventBrite به ما بپیوندید. سپس ایمیلی با پیوند منحصر به فرد و دستورالعمل های عضویت در وبینار زوم دریافت خواهید کرد. ما نمی توانیم صبر کنیم تا شما را آنجا ببینیم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>