GLAMOR ژوئن شماره دیجیتال پراید مصاحبه Coverstar Antoni Porowski

[ad_1]

به عنوان یک پنجم نمایش تلویزیونی موفق چشم کویر، آنتونی پوروسکی پرچم نمایندگی مثبت و متنوع جامعه LGBTQIA + را به اهتزاز درآورده است. اکنون ، وقتی آنتونی به یک پنجم از برنامه های زیبایی دیجیتال GLAMOUR با موضوع Pride Issue تبدیل می شود ، او در مورد شناختن فعالیت های نمایشی ، تأیید امتیاز شخصی خود ، افتخار به سفر 20 ساله خود با درمان و سرانجام ایجاد فضای لازم برای جاش اسمیت ، زنان خانه دار واقعی در زندگی او …


عکاس اشلی هاف آنتونی می پوشد پیراهن ، Bode ؛ شلوارک کوتاه ، رالف لورن

“من 37 ساله هستم. من از 17 سالگی به یک درمانگر مراجعه کرده ام و این را می گویم مثل اینکه من یک مانتو کاملا جدید و عالی یا نوعی مد جالب دارم که واقعاً دوستش دارم. این چیزی است که من واقعاً به آن افتخار می کنم. “، آنتی پورووسکی می گوید ، در حالی که در مورد آنچه که باعث افتخار او است بحث می کنیم. او در حالی که از آخرین فصل فیلمبرداری فیلمبرداری می کند ، از خانه موقت خود در آستین ، تگزاس – با سگ نجات خود ، نئون به عنوان هم اتاقی خود ، بزرگنمایی می کند. چشم کویر.

آنتونی از Queer Eye: ‘وقتی مردم می گویند می خواهند ارتباط خود را قطع کنند ، من را متلاطم می کند. اکنون بسیاری از مکالمات مهم اتفاق می افتد ”

این یک احساس مناسب برای شماره ژوئن GLAMOUR است ، جشن ماه غرور – زمانی که ما به شخصیت در همه اشکال قهرمان می شویم ، بدون شرمندگی واقعی زندگی می کنیم ، و گفتگوهای صریح و صادقانه. اما همچنین نشان می دهد که غرور برای اعضای جامعه LGBTQIA + همیشه نباید حول جنسیت آنها باشد. آنتونی می گوید: “هر زمان که کسی در مورد درمان س asksال کند ، من همیشه افتخار می کنم زیرا در خانواده من کمی آگاهی برای آگاهی از سلامت روان وجود دارد.” وی در مونترال کانادا بزرگ شد و در آنجا پدر و مادر لهستانی اش درست قبل از تولد او نقل مکان کردند.

من خاطرنشان می کنم که فقط در 17 سالگی باید برای درمان چه نیرویی لازم بود. “او نشان می دهد که” من واقعاً فکر نمی کنم چاره ای داشته باشم. ” “من والدینم را دوست دارم ، اما لزوماً آنها را به عنوان مربی نمی بینم. من در رابطه با روابط یا وقتی که تقلا می کردم برای مشاوره زندگی به آنها نرفتم و می دانستم که به کسی احتیاج دارم. من چیزهای زیادی داشتم که لازم بود آنها را تمرین کنم و می دانستم که به تنهایی نمی توانم این کار را انجام دهم. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با کمال تعجب ، شهرت – که وقتی یک شبه به وجود آمد چشم کویر در سال 2018 آغاز شد ، پس از سالها به عنوان یک بازیگر شغل کار در حال حرکت از اتوبوس به ساملیه در رستوران های نیویورک – در واقع آنتونی را مجبور کرد که سرانجام یکی از بزرگترین معاملات خود را رها کند. “من در طول زندگی درمانگران زیادی داشته ام ، اما یکی که اکنون با آن هستم ، کارول ، چند ماه قبل از نمایش دیدم [Queer Eye] بیرون آمدن. من این چیز تکرار شونده را داشتم که همیشه نیاز داشتم همه مرا دوست داشته باشند ، همیشه می خواهم همه را راضی کنم و لزوماً در مورد احساسات خود صادق نیستم ، خواه این روابط یا دوستی باشد ، زیرا من فقط می خواستم موافق باشم ، ” مردم خشنود “ویژگی بسیار رایج در میان رقابت عجیب و غریب.

وی ادامه می دهد: “در روابطم ، فقط نمی خواستم آن شخص مرا ترک کند.” “من نمی گویم که روز بدی را سپری کردم. من فقط می خواستم نسخه ای از آنها باشم. با زندگی عمومی آنچه شما می فهمید این است که واقعاً وجود همه مثل شما غیرممکن است. کارول به من گفت ، “شهرت برای شما چیز بزرگی است ، زیرا شما باید این واقعیت را بپذیرید که اگر بخواهید همه شما را دوست داشته باشند ، این یک پیگیری بی پایان خواهد بود.”

“این یک آسیب پذیری بود که قبلاً هرگز آن را احساس نکرده بودم ، بدون اینکه ترس از رد شدن داشته باشم ، صریحاً صادق باشم”

آنتونی سرانجام توانست این رابطه را با مدیر استراتژیک ، کوین هرینگتون ، که او از اکتبر 2019 شروع به معاشرت کرد ، برقرار کند. آنها در حال حاضر در فیلمبرداری آنتونی در نیویورک با هم زندگی می کنند. “حالا با دوست پسرم می توانم بگویم ،” هی ، من یک روز شادی دارم. من نمی خواهم شما در این مورد کاری انجام دهید ، اما من فقط به شما اطلاع می دهم که از این طریق عبور می کنم. ‘ اولین باری که این کار را با او انجام دادم سخت ترین کار بود ، من فقط فکر کردم و فکر کردم زیرا این یک آسیب پذیری است که قبلاً هرگز آن را احساس نکرده بودم ، بدون اینکه ترس از طرد شدن داشته باشم ، صادقانه صریح و صادقانه بگویم. ”

من قبلاً سه بار با این سطح شاداب صداقت و آسیب پذیری آنتونی عادت کرده ام ، قبلاً با او مصاحبه کرده ام – برای آنچه او می گوید ، “گپ های کنار آتش”.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و در صورتی که به سختی گریه نکرده باشید و از نمایش موفق Netflix که اکنون در چهارمین فصل خود است بی اطلاع باشید ، چشم کویر می بیند که پنج “چشم کوئر” وارد زندگی افراد بی خبر می شود – و همه چیز را از موهایشان به خانه و سلامتی ذهنی آنها تبدیل می کند. به عنوان متخصص غذا و شراب مقیم ، آنچه آنتونی نمی تواند با آووكادو انجام دهد ارزش دانستن نیست. او تخصص آشپزی خود را در کنار سرویس های تزئینی Tan France ، نظافت زیبایی جاناتان ون نس ، مهارت های دکوراسیون داخلی بابی Berk و کارامو براون ، که به عنوان بال بازوی رفاه حال همه ما لازم است ، به ارمغان می آورد.


در حالی که مخاطبان به دلیل تغییر شکلات این پنج نفره اشک برپا کرده اند ، 4.4 میلیون دنبال کننده به حساب اینستاگرام آنتونی سرازیر شده اند – شاید کمی تشنه محتوای بدون پیراهن و همچنین توصیه های دستور العمل او باشد. آنتونی و او چشم کویر دوستان نشان دادند که بسیاری از افراد با نشان دادن اینکه بسیاری از راههای غرور و افتخار وجود دارد ، به الگویی تبدیل شدند ، از جاناتان در مورد HIV مثبت بودن و غیر باینری بودن ، تا آسیب پذیری آنتونی و مبارزه با زندگی در خانه اش در نوجوانی. نمی توانم کمک کنم اما فکر کنم هر وقت یک قسمت را تماشا می کردم چقدر این نمایش متنوع از زندگی کویر به من کمک کرد تا در اوایل Noughties رشد کنم ، وقتی که تنها نمایش فرهنگ کوئر در تلویزیون در شوخی با موارد مشابه قرار گرفت از جک در ویل و گریس.

در اینجا بهترین کتاب ها ، پادکست ها و نمایش های تلویزیونی برای کمک به آموزش خود در این ماه پراید آورده شده است

من تعجب می کنم که آنتونی وقتی به یک الگوی تبدیل شد ، برخورد کرد. آنتونی پاسخ می دهد: “من یک پیام از یک دختر جوان داشتم ، که گفت ،” شما نمی دانید داشتن کسی که یک اسم لهستانی دارد و در تلویزیون است ، چقدر معنی دارد. ” او احتمالاً كوئر را شناسایی كرد ، در آن زمان از خودش س questionال می كرد و گفت ، “فقط داشتن چنین حس دید چیزی است كه برای من فوق العاده مهم است و من می خواستم از آن بخاطر آن تشكر كنم.”

“این باعث احساساتی شدن من شد زیرا به تلاقی هویت لهستانی من با هویت جنسی من برخورد کرد. من با این مأموریت به اینجا نرسیدم ، “من با رفتن در این نمایش باعث افتخار جمعیت هوسران لهستانی خواهم شد.” اما من آنجا هستم و در مورد زندگی شخصی خودم ، روان بودن و اینکه دوست دارم در این نمایش در یک رابطه همجنسگرا باشم صحبت می کنم. این آسیب پذیری را می طلبد و شاید این موضوعی باشد که باید به آن افتخار کرد. “او لبخند می زند – و لعنت به حق او باید افتخار کند. برای زندگی با افتخار در دنیایی که به طور سنتی فضایی برای شما ایجاد نکرده است ، روده هایی لازم است و در برخی از نقاط جهان همچنان حقوق شما را محدود می کند.

یکی از این مکانها لهستان است ، جایی که دولت به طور سیستماتیک حقوق افراد LGBTQIA را لغو می کند. یک سوم ایالات لهستان خود را “مناطق بدون دگرباشان جنسی” نامیده اند. این چیزی است که آنتونی را تا حدی که شرکت Equaversity را تاسیس کرده ، نگران کرده و هدف آن جمع آوری پول برای کمک به جامعه در لهستان است. او می گوید: “وقتی اولین راهپیمایی پراید در شهری در لهستان شمالی اتفاق افتاد ، چند سال پیش ، راهپیمایان با کیسه های آرد و سنگ روبرو شدند.” “من در توییتر برچسب گذاری شدم و این من را از وضعیت فعلی بیدار کرد. من خیلی چیزها را ارسال کرده بودم اما کمی عملکردی بود. ”

“من از مکانی ممتاز آمده ام. فقط فرض بر این بود که من صاف هستم … هیچ کس واقعاً نمی دانست که من در یک رابطه همجنسگرا هستم ، مگر اینکه واقعاً به آنها بگویم. احساس می کنم خیلی بیشتر از همبازیانم دور شده ام “

آنتونی نشان می دهد که داشتن یک پلت فرم ، وی را نسبت به تعصبی که جامعه LGBTQIA + و امتیاز خودش با آن روبرو کرده است ، بیدار کرده است. “من نه تنها در برابر میراثم بلکه در برابر جامعه LGBTQIA + خود نیز مسئولیت دارم. من نسبت به بسیاری از اتفاقات پیش از زندگی در یک زندگی عمومی بسیار نادان بودم ، عمدتاً به این دلیل که فکر می کنم از جنبه های مختلف از مکانی ممتاز آمده ام. در بیشتر زندگی من ، تصور می شد که من صاف هستم. هیچ کس واقعاً نمی دانست که من در یک رابطه همجنس گرایانه هستم و یا اینکه با یک پسر دوست می شوم ، مگر اینکه واقعاً به آنها بگویم. احساس می کنم خیلی بیشتر از همبازیانم یا افراد زیادی که در مورد آنها می شنوم با آنها فرار کردم. مسئولیت واقعاً ناشی از داشتن یک سکو و غوطه ور شدن بیشتر در محیط LGBTQIA + واقعاً آتش زیر الاغ من بود. “


آنتونی می پوشد کت و شلوار ، هر دو AMI Alexandre Mattiussi؛ تی شرت ، ردیف ؛ تماشا کن امگا

موضوع برچسب ها همیشه با هر بحثی در مورد مسائل LGBTQIA + در هم آمیخته است ، اما آیا آنتونی در سال 2021 فکر می کند ما هنوز هم باید برچسب هویت جنسی خود را بزنیم؟ “افراد زیادی وجود دارد که من با آنها صحبت می کنم و من 100٪ می فهمم که چرا آنها برچسب دارند و چرا می خواهند با یک گروه شناسایی شوند. برای من من روان شناخته می شوم زیرا با زنان رابطه داشته ام. سپس با پسرها و سپس با زنان قرار گذاشتم و اکنون برای این قسمت بعدی از زندگی ام با پسران بوده ام. ” “اما حتی با اصطلاح مایع ، این تنها موردی است که برای خودم احساس سوزش نمی کند. این یکی است که من با آن راحت تر هستم. در مغز من ، هر وقت کسی از من می پرسد یا از من به عنوان همجنسگرا یا حتی مایعات نام می برد ، من همیشه مثل “چرا به برچسب af * cking نیاز دارم؟” چرا؟’ فقط لازم نیست

وی ادامه می دهد: “رابطه جنسی من بخشی از من است.” “این یک قسمت بسیار مهم من است ، اما اولین چیزی نیست که هنگام توصیف خودم به ذهن خطور می کند. آنجا با ترکیبی از همه این چیزهای مختلف دیگر است. ” من با او از صمیم قلب موافقم. من هر روز از خواب بیدار نمی شوم و فکر می کنم ، “من یک مرد همجنسگرا هستم ، این همان چیزی است که تمام هویت من بر آن استوار است” ، پس چرا جامعه سعی می کند ما را کبوتر کنده باشد؟ وی پاسخ می دهد: “بله ، واقعیت من نیست!”

“حالا اواخر دهه سی ام هستم ، [beauty] همه به مراقبت از خود مربوط می شود و کمتر به محصولات واقعی مربوط می شود ، بیشتر در مورد لحظه ای است که با خودم در مقابل آینه دارم. “

یافتن شهرت همچنین باعث شد آنتونی با یک واقعیت جدید کنار بیاید: زیبایی ، یکی از موضوعات اصلی شماره افتخار GLAMOUR. او می خندد: “زیبایی و آرایش از سه سال پیش وجود نداشت.” “در دوربین بودن خیلی راحت تر شده ام ، حتی فقط به مراقبت از پوست متمایل شده ام. من حتی عادت نداشتم صورتم را با صابون بشویم. جاناتان از این متنفر خواهد بود ، اما من فقط با تیغ و آب صورتم را می تراشیدم! اکنون من در اواخر سی سالگی ام ، همه اینها به مراقبت از خود مرتبط است و کمتر به محصولات واقعی مربوط می شود ، بیشتر مربوط به همان لحظه ای است که جلوی آینه با خودم زندگی می کنم. فقط یک لحظه آرام با من و هر موسیقی که گوش می دهم ، احتمالاً تیلور سویفت است. ”

غرق شدن در تیلور سویفت در سال گذشته به عنوان قفل کردن برای بسیاری از افراد واقعیت بوده است و ما را مجبور کرده است که بدون حواس پرتی زندگی روزمره به شیوه های جدیدی با خود روبرو شویم. و مجبور کردن سرعت اجباری پس از دو سال پشت سر هم بودن ، 16 روز کاری برای آنتونی کاملاً شوکه کننده بوده است. “من واقعاً تمرکز خود را بر این گذاشته ام که به خودم اجازه دهم لحظاتی را تجربه کنم که فقط در احساساتم بنشینم ، که احتمالاً یکی از ناراحت کننده ترین موارد بوده است – اجازه دادن به خودم برای 5 دقیقه احساس غم و اندوه. من شخصی هستم که کاملاً به شدت افزوده ام ، بنابراین وقتی سه یا چهار کار را همزمان انجام می دهم رشد می کنم. اگر به من نگاه کنی … “او قطع می شود تا لپ تاپ خود را بچرخاند و میز کار خود را که در همه جا پر از یادداشت ها و مقالات Post-It است ، به من نشان دهد. “من امروز این را تمیز کردم.”

کارهایی که کنار گذاشته می شود ، آنتونی سرانجام باید کاری را انجام دهد که در سه سال گذشته آن را به تعویق انداخته است: تماشای تلویزیون. وی نشان می دهد: “من چند سال از تماشای برنامه های تلویزیونی امتناع ورزیدم ، زیرا احساس می كردم” نمی دانم 15 دقیقه از شهرت من چه زمانی تمام خواهد شد “. “شاید مدت زمان آن خیلی بیشتر از 15 دقیقه باشد. ما باید همیشه کار کنیم! ” حالا من تماشا می کردم ، چه تلویزیون واقعیت باشد و چه زنان خانه دار یا نامزد 90 روزه، “او کاملا غرورآفرین لبخند زد.

برای حمایت از کارهای آنتونی در لهستان ، به سایت Equaversity.org بروید. کتاب آشپزی جدید او در پاییز امسال منتشر می شود.

در اینجا واژه نامه مفیدی از اصطلاحات LGBTIQA + برای تعهد متحدان به حافظه آورده شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>