GLAMOR Beauty Spy With Makeup Artist and Influencer Jamie Genevieve

[ad_1]

هنرمند گریم ، سوپراستار شبکه های اجتماعی و بنیانگذار نام تجاری زیبایی ، به راحتی می توان گفت جیمی ژنوایو در مورد زیبایی یک یا دو چیز را می داند. جیمی با بدست آوردن راه راه های خود در پیشخوان های زیبایی Estée Lauder ، به یوتیوب رفت تا شور و اشتیاق خود را با جهانیان در میان بگذارد و به سرعت پیروان وفاداری را که عاشق نگرش زمینی و استعداد طبیعی او در استفاده از آرایش بودند ، جمع کرد.

GLAMOR آنقدر خوش شانس بود که در در آخرین قسمت برنامه GLAMOR Beauty Spy درهای خانه جدید خود را برای به اشتراک گذاشتن محصولات مورد علاقه خود ، ترفندهای ساده برای هک کردن آرایش روزمره و هک های خود به اوج خود در برنامه زیبایی جیمی برساند. رژ لب ضد ماسک.

“من تا دیر وقت آرایش نکردم”

برخلاف بسیاری از همسن و سالانش ، جیمی در بزرگسالی علاقه ای به آرایش و زیبایی نداشت. او می گوید: “من بیشتر پسر تام بودم.” “من از سالهای نوجوانی با آرایش شروع به بازی کردم ، وقتی با چشم دودی به مهمانی ها می رفتم.”

“در مورد آرایش هیچ قانونی وجود ندارد”

به گفته جیمی ، وقتی صحبت از آرایش می شود هیچ قانونی وجود ندارد. “تا زمانی که پوشنده احساس اعتماد به نفس و زرق و برق دار می کند و آنها آن را دوست دارند ، من فکر می کنم ، بیرون بروم و آرایش کنم!”

“قفل کردن رژ لب خود را برای پایان دادن به ضد ماسک”

جیمی عاشق پوشیدن لبهای پررنگ است (در واقع ، او می گوید خط لب محصولی است که بدون آن نمی تواند زندگی کند) ، و ترفندی ناکام برای اطمینان از پایان بدون ماسک دارد. “من وقتی ماسک ، آستر مات و رژ لب استفاده کردم – قطعاً هیچ چیز براق نیستم – و سپس برای قفل کردن آن ، از استفاده کمی پودر نترسید.”

“سالها آرزو داشتم Vieve را راه اندازی کنم”

یکی از نکات مهم جیمی راه اندازی مارک آرایش ویو در سال 2020 بود. وی می گوید: “از زمانی که برای اولین بار کار روی پیشخوان های آرایش را آغاز کردم ، آرزو داشتم که مارک آرایش خودم را راه اندازی کنم.

“من وقتی جوان بودم تیغ به ابروهایم بردم”

همه ما یک یا دو اشتباه اشتباه داشته ایم – بله ، حتی جیمی ژنوایو. وی اذعان می کند: “من قطعاً وقتی جوانی داشتم تیغی به ابروهایم بردم.” “من فقط آن را برداشتم و وقتی از وسط بین ابروهایم قرار گرفتم ، که واضح است ، نباید عرض تیغ از هم فاصله داشته باشد.”

در مرحله بعدی ، ما به یک قله در داخل زیبایی جیمی نگاه می کنیم تا آرایش و مراقبت از پوست را که نمی تواند بدون آن زندگی کند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>