Glamour صادقانه بررسی رنگ موی دائمی Josh Wood Colour

[ad_1]

هیچ زمانی بهتر از قفل ملی برای آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های ناامیدکننده در زیبایی فناوری از راحتی خانه خود وجود ندارد. با این حال ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک روش درمانی موی جدید یا سیستم صورت در خانه نیست ، فقط برای فهمیدن اینکه این در واقع * م workثر نیست.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

در اینجا پنج محصولی که در Glam Drop این هفته دیدید آورده شده است

ما مشغول امتحان کردن همه (گاهی) حواس پرت بوده ایم اما همیشه دیوانه های زیبایی فوق العاده برای گرفتن طوفان در اینترنت – از درمان ماسک هوشمند UFO 2 FOREO (یک ماسک صورت LED با تفاوت) گرفته تا سارا چاپمن 138 پوندی برای صورت صورت در منزل و سلام روز Toni & Guy! Crimper حجم دهنده مخفی. اینها محصولی است که همه زیبایی های باسابقه در اینترنت درباره آنها صحبت می کنند – اما شما می خواهید قبل از خرید کمی درباره آنها تحقیق کنید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما اولین کار آنها را شروع می کنیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که شما روی محصولاتی که واقعا کار می کنند سرمایه گذاری کنید. چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

لب هایی مثل Little Mix می خواهید؟ این سایه دقیق آستر MAC است که آنها دوست دارند (و با هزینه 15 پوند متعلق به شماست)

در GLAMOR Tries این هفته ، دبرا جوزف ، سردبیر ما ، رنگ موی دائمی جوش وود کالور را در سایه 5.5 امتحان کرد. عمیق قهوه ای. به جای باز بودن سالن های مورد علاقه ما (* هق هق *) ، همه ما سعی در بالا بردن سطح بازی نگهداری مو در خانه داریم. با موفقیت های مختلف. مطمئناً ، تکنیک مهم است ، اما در تلاش برای پنهان کردن این ریشه های همیشه در حال رشد ، تهیه رنگ مو مناسب در خانه نیمی از تلاش است. رنگ موی دائمی جاش وود یکی از محبوب ترین رنگهای جعبه ای آن زمان است – پس چگونه بود که دبورا ، رنگ مو با چاشنی ما ، آن را امتحان کرد؟

دبورا گفت: “من در حال آزمایش رنگ مو در خانه ، Josh Wood Color برای پوشاندن رنگ خاکستری ام که به طور چشمگیری در حال رشد است ، بلکه همچنین برای سعی و تساوی رنگ رنگم است.” “زیرا همانطور که می بینید ، من در نهایت با نوعی بالایژ مواجه شده ام که اصلاً عمدی نبوده است.”

در جعبه – که حدود 15 پوند هزینه دارد – شما رنگ می گیرید ، فعال کننده رنگ (این دو بعداً با هم مخلوط می شوند) به علاوه سه کیسه دستمال مرطوب کننده لکه برای از بین بردن رنگ از پوست شما. یک کرم سد کننده ، یک روش تهویه مطبوع و برخی دستکش نیز وجود دارد. توصیه می کنیم قبل از شروع کار یک کاسه یا برس بخرید. نیازی به مارک نیست – می توانید آنها را از آمازون تهیه کنید (این مجموعه عالی است). انتهای برس به تقسیم موهای شما در حد نیاز کمک می کند.

رنگ مو در خانه: بهترین رنگ برای یک رنگ براق و زنده

بنابراین ، تکنیک دبورا چه بود؟ وی گفت: “ابتدا موهای خود را تقسیم کنید ، سپس آن را داخل دم اسبی قرار دهید یا از گیره استفاده کنید.” “سپس می توانید محصول را با هم مخلوط کنید.”


الان بخرش

دبورا گفت: “من آنها را با هم مخلوط کرده ام ، و همچنین یک سایه سایه برای هر رنگ بین 4 تا 6 اضافه کرده ام. من 5.5 مو را انتخاب کردم ، اما 5.5 برای من کمی سبک است ، بنابراین سایه شات را اضافه می کنم تا تاریک شود.

شما از وسط شروع می کنید ، خاکستری را می پوشانید ، و تمام آن را در امتداد خط مو انجام می دهید. تمام طول پشت مو. واقعاً باید آن را روی آن بکشید – نترسید – و در صورت انداختن حوله حتماً حوله هایی را به دور شانه ها یا لباس های تیره قدیمی بپوشید. “حتی اگر دچار * سوپر * حرفه ای شوید حتی می توانید یک شنل رنگ مو نیز بخرید. درباره این چیزها. این یکی از آمازون کمتر از 10 پوند است و یک کتاب پرفروش آمازون است.

“من به خصوص در جلو خاکستری هستم بنابراین در اینجا قصد دارم روی این موضوع تمرکز کنم.” و هنگامی که این کار را انجام دادید ، از انتهای برس استفاده کنید تا موها جدا شود و لایه بعدی را انجام دهید.

دبورا گفت: “تمام مراحل – از ابتدا تا انتها – شامل یک ضربه خشک ، دو ساعت و نیم طول کشید.” “من آن را به مدت یک ساعت روشن گذاشتم که واضح است بیش از حد توصیه شده است اما می خواستم به رنگ مو طبیعی من نزدیکتر باشد.” علامت های برتر


آیا شما رنگ موهای دائمی جوش وود را در خانه دارید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید وجود دارد. خرید خوش بگذرد!

بهترین پایه های موجود برای تمام سطوح پوشش و انواع پوست

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>