GLAMOUR Beauty Of Pride ویرایشگر شماره ژوئن در نامه اصلی

[ad_1]

به شماره زیبایی و غرور GLAMOUR در ژوئن خوش آمدید. در این ماه ، برای افتخار و تجلیل از پراید ، من و تیم می خواستیم صداهای مهم جامعه + LGBTQIA را مورد توجه قرار دهیم تا نشان دهیم که هر قسمت از رنگین کمان متفاوت است. این امر هم در انتخاب ستاره های تلویزیونی و هم در پشت صحنه روزنامه نگارانی که با آنها مصاحبه کرده اند منعکس شده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

خود ستاره ها: Kim Petras نماد LGBTQIA + دنیای پاپ است. او فقط در سن 14 سالگی برای دولت بومی خود آلمان کارزار انتخاب کرد تا به او اجازه دهد تا به جای 18 سالگی در سن 16 سالگی عمل جراحی تأیید جنسیت را انجام دهد و از زمان انتقال او به یک ستاره محبوب مشهور در جهان تبدیل شد. او اکنون 28 ساله است و از افتخار خود به هویت ترانس خود صحبت می کند ، اما همچنین آرزو می کند که این داستان به پاورقی داستان خود تبدیل شود و آرزویش این است که قبل از هر چیز به عنوان یک هنرمند شناخته شود.

ستاره پیمای دیجیتال GLAMOUR کیم پتراس: “هرچه موفقیت بیشتری در موسیقی خود داشته باشم ، تراجنسیتی بیشتر به پاورقی تبدیل می شود”

آنتونی Porowski یک پنجم از مشهورترین گروه مردان کوئر در جهان است. ما در حال صحبت کردن ، البته ، در مورد چشم کویر. آنتونی همیشه در مورد روان بودن رابطه جنسی خود صریح بوده و برای به چالش کشیدن کلیشه ها تلاش کرده است. او بزرگ شد و به طور مستقیم فرض شد ، “امتیازی” که با ما در مورد آن بحث می کند ، و به اشتراک می گذارد که چگونه این شخصیت و غرور عجیب او را شکل داده است. بعنوان بخشی از چشم کویر، پنج معروف در تغییر نوع نگاه جهان به زیبایی تأثیرگذار بوده و به طور مداوم قدرت نمایندگی LGBTQIA + را بر روی صفحه نشان می دهند.

آنتونی Porowski ، ستاره محبوب دیجیتال GLAMOUR: “غوطه ور شدن در محیط LGBTQIA + واقعاً آتش زیر الاغ من را روشن کرد”


کید گوتلیب ، آرایشگر آمریکایی ، ملکه درگ AKA ، گوتمیک ، به عنوان اولین مرد ترانس در تاریخ مسابقه کشیدن RuPaul. کاد و گوتمیک به عنوان یک مرد ترنس و کشیدن ملکه ، از استفاده از آرایش و هنر به عنوان جعبه ابزار ، خودداری می کنند که در هر جعبه ای قرار بگیرند و خود را همانطور که انتخاب می کنند معرفی کنند.

ستاره مشهور گلمور Gottmik: “غرور برای من مهمترین چیز در جهان است”

مدیسون بیلی ، بازیگر آمریکایی که در نمایش مشهور نتفلیکس بازی می کند حاشیه های بیرونی، به صدای پیشرو جامعه كوئر Gen-Z تبدیل شده است. سال گذشته در TikTok ، او به طرفدارانش گفت که خود را به عنوان جنس جنس شناخته می کند ، و واضح است که توجه داشته باشد که این “بیرون آمدن” نیست. شفافیت و روان بودن رابطه جنسی او با موج جدید LGBTQIA + جوانی همسو است و با داستان دیگر ستاره های ما متفاوت است. امیدواریم این نشانه تغییر زمان باشد.

مدیسون بیلی ستاره مشهور ماه ژوئن GLAMOUR: “همه جنسیت برای احساس من بیشتر منطقی است”

روبی رز ، بازیگر ، مدل و فعال در سن 12 سالگی به عنوان لزبین ظاهر شد. روبی کار خود را صرف به چالش کشیدن درک آنچه زنان هالیوود باید “داشته باشند” ارائه داده است. داشتن لحظه موفقیت در او نارنجی سیاه جدید است – نمایشی که روابط زنانه را آن گونه که قبلاً هرگز ندیده بودیم به تصویر می کشید – او در هر نقشی که بازی می کند به عنوان مدافع و سخنگوی انجمن LGBTQIA فعالیت می کند.

Ruby Rose ، ستاره محبوب GLAMOUR: ‘شما لیاقت دوست داشتن را دارید. شما سزاوار این هستید که مردم شما را برای آنچه که هستید دوست داشته باشند ‘

مثل همیشه ، تمرکز ما برای این موضوع زیبایی است ، و نقش مهمی که آرایش و زیبایی در سفرهای ستاره های ما به بیان خود و هویت دارد. در زمانی که این همه اختلاف در جهان وجود داشت ، من می خواستم از پلتفرم GLAMOR برای نشان دادن اتحاد استفاده کنم و وقت بگذارم تا هم صداهایی را که برای تغییر روایت قیام کرده اند جشن بگیرم ، بلکه برای کمک به آموزش خودم و کسانی که بخشی از جامعه LGBTQIA + ، برای ساختن آینده ای فراگیرتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>