GLAMOUR’s Skincare Edit Beauty Box 2021 اینجاست

[ad_1]

یک سال را به عقب برگردانید و راهی که همه زندگی ما تغییر کرده است نادیده گرفته می شود. ناگهان ، سلامتی و سلامتی ما – و ، بیایید صادقانه بگوییم ، برنامه های مراقبت از پوست – بسیار مهم تر از اولویت قرار گرفته اند.

با بیشتر وقت گذاشتن در دست ما ، این فرصت را داشته ایم که محصولات مختلف را امتحان کنیم ، در مورد فرمولهای سخت کوش آنها تحقیق کرده و به صورت خود از پایه های سنگین استراحت دهیم. بنابراین تعجب آور نیست که فروش محصولات مراقبت از پوست در حین قفل شدن افزایش یافته ، تقاضا برای مواد پاک کننده و مرطوب کننده تقریباً یک سوم در مقایسه با سال قبل افزایش یافته است.


در اینجا در GLAMOR ، حتی ما خود را بیشتر از هر زمان دیگری صرف رژیم های مراقبت از پوست می دانیم (که قطعه قابل توجهی قبل از سال 2020 بود ، در خط تولید و همه). به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که عرضه بعدی Beauty Box کاملاً به همین امر اختصاص یابد – به شما کمک کند تا رژیم نهایی صورت را ایجاد کنید.

بله ، درست است ، ما خوشحالیم که اعلام می کنیم جعبه زیبایی GLAMOUR Skincare Edit Beauty به طور رسمی کاهش یافته است ، و به شما کمک می کند تا درخشش خود را به موقع برای بهار و تابستان روشن تر کنید زیرا بعد از مدت زمان طولانی در خانه ، همه چهره ما نیاز به کمی TLC.

جعبه زیبایی پوست را ویرایش کنید

کنسانتره پاک کننده لایه بردار جدید Glossier فقط افت کرده و ما آن را امتحان کرده ایم. قبل از افزودن به سبد خرید ، پایین ترین حالت است

نسخه محدود Skincare Edit که امروز با قیمت شگفت انگیز فقط 44.99 پوند از جمله P&P آغاز به کار می کند ، شامل 287 پوند محصول است که به شما کمک می کند تا از یک روال مراقبت از پوست م effectiveثر و تغییر دهنده بازی بهره مند شوید. پاک کننده قهرمان Eve Lom وجود دارد ، که حاوی روغن های گیاهی معطر است که آرایش را بدون زحمت ذوب می کند ، و سرم Super Pure Glossier ، با نیاسینامید و روی برای پاک شدن پوست در طی چند روز پر شده است. ناگفته نماند از کرم مرطوب کننده غنی از پوست و چربی Versed Skin Soak Rich Moisture و اسکراب Yo Glow Enzyme روشن کننده Wishful.


بنابراین ، عجله کنید و اکنون مال خود را بگیرید – این یکی قرار است فروش دیگری باشد! به پایین بروید تا ببینید دقیقاً آنچه در داخل جعبه زیبایی پوست ویرایش GLAMOUR پیدا خواهید کرد و سفارش خود را امروز صادر کنید.

جعبه زیبایی پوست را ویرایش کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>