GloWish آخرین اجرای HUDA Beauty است. آنچه شما باید بدانید در اینجا آورده شده است

[ad_1]

“این مظهر تجارب جنسی است. صادقانه باعث می شود شما چنین به نظر برسید داغ! “فقط دو دقیقه از شنیدن صحبت های هدی کتان در مورد خط زیبایی جدید خود ، GloWish می گذرد و من قبلاً گیر افتاده ام.

ایده برای ویرایش طبیعی تر آرایش در سال 2019 شکل گرفت. “او بیش از زوم از خانه اش در دبی به من می گوید:” تیم من با ایده پوست آخر هفته به من رسید. او می گوید: “این کار برای من ابتدا احساساتی نبود زیرا برخی از افراد آخر هفته سر و صدا می کنند. من بزرگترین وکیل مدافع شیاطین بودم.”

اما دقیقاً مانند بقیه ، رابطه او با آرایش از آن زمان تغییر کرده است. هدی با سر تکان می دهد: “سال گذشته یا تقریباً ، همه ما تغییر کرده ایم. فکر نمی کنم دیگر زیبایی برای هر یک از ما یکسان باشد.” اینگونه بود که در نهایت ایده آرایش حداقلی بیشتر علاقه وی را برانگیخت.

Huda نیم ساعت بعدی را با بردن من به GloWish سپری می کند که از اول ژوئن در سراسر جهان راه اندازی می شود. اصطلاح؟ تصور کنید اگر HUDA Beauty و WISHFUL یک فرزند عاشق داشته باشند ، نتیجه GloWish می شود. ترکیبی از آرایش و مراقبت از پوست با حداقل 80٪ مواد طبیعی پر شده است و به شما اجازه می دهد تا در هنگام ارائه یک پوشش ظریف از پوشش زیبا ، پوست را بدرخشد. او لبخند می زند: “این یک تقلب است. پوست شما خیلی باورنکردنی به نظر می رسد ، اما هیچ کس نمی تواند بفهمد چه چیزی روی آن است.” حتی این نام به همجوشی دو خط زیبایی موجود او اشاره می کند. هدی توضیح می دهد: “من ایده” درخشش “و” ایش “را دوست داشتم. این ایده” آرزو “را از WISHFUL دارد ، به همین دلیل است که ما” W “را بزرگ نوشتیم و از طرف HUDA Beauty و آرایش نیز درخشش دارد.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با استفاده از حق رای دادن ، رنگ پوست چند شبنم (32 پوند) ، یک نورگیر پوست روشن است که در 13 سایه قابل انعطاف برای تمام رنگ های پوست در دسترس خواهد بود. و Soft Radiance Bronzing Powder (27 پوند) ، برنز مرمری ابریشمی که در پنج سایه ظاهر می شود تا پوست را در گرما خیس کند.


هدی در حالی که امروز چت می کنیم اولین پرتاب های این برند را به تن می کند. پیش از کسب اطلاعات بیشتر در مورد Multi-Dew ، به من گفته شد “این یک مرطوب کننده کاملاً رنگی نیست ، یک کرم BB نیست و بر خلاف رنگ پوست دیگری است که امتحان کرده اید.” پس این چیست؟ مراکز رنگ پوست بسیار سبک اول در اطراف درخشش ، و در مرحله دوم کمی رنگدانه. هدی به من می گوید: “ما آن را” آسان درخشان “می نامیم. او می گوید: “اما چیزی که آن را از همه متفاوت تر می کند ، قدرت ماندن است.” هدی نشان می دهد: “من احتمالاً در مورد انجام رنگ پوست اطمینان کمتری داشتم زیرا بعد از چند ساعت به نظر می رسد مانند یک آشفتگی به نظر می رسد. به همین دلیل من همیشه یک چیز کامل و ماندگار را انتخاب کرده ام.” “ما در نهایت با محصول بازی کردیم و مدتی طول کشید تا هر چیزی را که حتی جالب بود پیدا کنیم. اما سپس ، ما به فرمولی رسیدیم که من مانند” اوه ، این خوب” جا افتاد ، باعث شد پوست من سالم به نظر برسد و این شیری زیبا را بدهد که صادقانه شبیه چیزی نبود که من تا به حال دیده باشم. او به من گفت: “خوب فکر می کنم ممکن است به این اعتیاد داشته باشم.” “حتی به نظر نمی رسد که آرایش کرده ای! فقط به نظر می رسد پوست زیبایی است. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی دلیل قرار دادن میکا (یک رنگدانه معدنی منعکس کننده نور) با انتقال این محصول به سطح بعدی است. او می گوید: “این به پوست درخشندگی می دهد که شما نمی خواهید آن را از بین ببرید. این یک پوشش بسیار سبک است و به شما اجازه می دهد پوست نفس بکشد. این خیره کننده است.” “اما روغنی نیست بنابراین تکان نمی خورد. به کرم رنگ پودر می دهد.”

هدا اشاره می کند: “بسیاری از مرطوب کننده های رنگی صورت شما را می پوشانند – آنها رنگدانه های زیادی در خود دارند.” او به عنوان یک چهره کیک خود اعتراف ، کنایه از ایجاد رنگ پوست را نشان می دهد که سبک تر از بیشتر موارد موجود در بازار است. “اینقدر روی پوستم با WISHFUL کار کردم ، احساس کردم که دارم خودم را آزاد می کنم. من هرگز واقعاً با جشن پوست خودم راحت نبودم. احساس کردم ، چرا ما نمی توانیم یک بار هم پوست واقعی خود را دوست داشته باشیم؟ یک چالش – به ویژه در شبکه های اجتماعی ، “او می گوید. “اما همین که از این مانع عبور کردید ، این باعث آزادی می شود.” حالا که او پذیرفته شده است بیشتر پوست خود – و تمام کارهایی که او انجام داده است برای مراقبت از پوست خود را بیش از قفل – Huda مشتاق نشان دادن آن است. او گفت: “من هنوز هم دوست دارم گلم شود ، اما دلیل این کار من اکنون بسیار متفاوت است. من لزوماً این کار را برای دنیای خارج انجام نمی دهم. من باید احساس کنم از خودم لذت می برم و بازی می کنم” می گوید “من می توانم طبیعی باشم ، می توانم گل نرم تری باشم ، می توانم پر زرق و برق باشم. این همان چیزی است كه واقعاً مهم است. ما می دانیم كه ما به یك نسخه از خود محدود نمی شویم. ما می دانیم كه بسیار پیچیده تر هستیم. زیبایی در آن وجود دارد : جشن گرفتن ، داشتن آن و احساس محدودیت نیست. “


از آنجا که هدی به دلیل چرخش منحصر به فرد خود بر روی هر یک از محصولات عرضه شده خود معروف است (نگاه کنید به: پارچه آهکی Chin Lift Mask) ، می توانید چند شگفتی را انتظار داشته باشید. “بسیاری از مرطوب کننده های رنگی مواد تشکیل دهنده خوبی برای مراقبت از پوست ندارند. این مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست است که من هستم غرق “همه محصولات حاوی روغن گل سرخ است که هدی آن را” بزرگترین عامل در بهتر جلوه دادن پوست من و از بین بردن جای زخم های آکنه من “می داند.” اما کسی که از آن بیشتر هیجان زده است؟ “این فلفل دلمه ای زشت است ،” “ما با آزمایشگاه های شگفت انگیزی کار می کنیم و یکی از چیزهایی که آنها در مورد ما می دانند این است که ما عجیب هستیم. وقتی موادی پیدا می کنید که شیفته شما شده اند و دیگر نمی توانید به آنها فکر کنید و می خواهید بیشتر بدانید ، این زمانهایی است که سعی می کنیم به چیزهایی متمایل شویم. او می گوید ما همیشه می خواهیم چیز متفاوتی را به فضا ارائه دهیم. چه چیز خوبی در آنها وجود دارد؟ “او می گوید:” آنها دارای آنتی اکسیدان هایی هستند که برای پوست شما بسیار مفید هستند و همچنین از نور نور آبی نیز محافظت می کنند. پایدارتر نیز. “بسیاری از فلفل دلمه های زشت از بین می روند که تکان دهنده است. من از زباله متنفرم بنابراین این واقعیت را دوست دارم که ما از این سبزیجات شگفت انگیز استفاده می کنیم و از آنها استفاده خوبی می کنیم. ”

در واقع GloWish به طور کلی دارای مدارک زیست محیطی بسیار چشمگیر است. بسته بندی دارای گواهینامه FSC است ، مواد تشکیل دهنده متفکر و لوله ها و برس ها از پلاستیک بازیافت شده پس از مصرف ساخته شده اند. هدا می گوید: “ما کارهای زیادی در مورد HUDA Beauty انجام داده ایم ، اما هرگز در این باره فریاد نمی زنیم. با GloWish می خواستیم مطمئن شویم كه در این مورد موضع گیری می كنیم.”


در مورد نحوه استفاده از رنگ پوست. “امروز من این را فقط مثل هایلایتر روی استخوان های گونه ام استفاده می کنم ، اما شما می توانید از آن به عنوان آغازگر یا مرطوب کننده رنگی استفاده کنید یا آن را با پایه خود مخلوط کنید. می توانید از آن به روش های مختلفی استفاده کنید به همین دلیل ما آن را Multi نامیدیم -دیو ، “هدی یادداشت می کند.


مرحله بعدی هنوز از نزدیک محافظت می شود ، اما ما موفق به استخراج چند راز شدیم. “هودا اشاره می کند:” این در پایه بنا شده است. برخی از چیزهای کوچک “شسته و رفته” وجود دارد. “اما این بسیار سکسی است. دور اول این است که جنسی برنز دارد و سپس ما واقعاً سکسی می شویم!”

اولین نفری باشید که سعی کنید رنگ پوست چند شبنم GloWish را امتحان کنید

GLAMOR به 25 خواننده GLAMOR این فرصت را می دهد تا اولین بار که GloWish Multi-Dew Skint Tint را پس از راه اندازی در اول ژوئن امتحان کند. برای داشتن شانس برنده شدن ، فرم زیر را پر کنید. شرکت کنندگان باید در انگلستان مستقر شوند و مسابقه در نیمه روز 24 ژوئن بسته می شود. لطفا فقط یک بار وارد شوید جایزه قابل جایگزینی نیست و از طریق ایمیل برندگان معرفی می شوند و از آنها خواسته می شود فرم بعدی را پر کنند. برندگان به طور تصادفی انتخاب می شوند و تا تاریخ 26 مه اعلام می شوند.

برای داشتن شانس برنده شدن ، به س questionال زیر پاسخ دهید.

چه جایزه ای هدی کتان در جوایز زنان سال 2021 کسب کرد؟
برای دریافت سرنخ ، پرسش و پاسخ ما با هدی را در اینجا بررسی کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>