Grammy snubs 2021 | Glamour UK

[ad_1]

یکپارچگی جوایز گرمی امسال بار دیگر مورد سال قرار گرفته است ، #Ccammys در توییتر پیش از مراسم 2021 یکشنبه شب روند ترند دارد.

آکادمی ضبط ، که دارای شهرت کمی در سمت اشتباه گرفتن برخی از بزرگترین نامهای موسیقی است ، در اوایل سال جاری توسط The Weeknd هنگامی که ستاره پاپ – که یکی از بزرگترین فروشندگان هنرمندان لحظه – از لیست نامزدها خارج شد.

The Weeknd ، به نام واقعی Abel Tesfaye ، عدم شناخت آلبوم 2020 خود را نام بردپس از ساعت ها‘(که دومین شماره انگلستان را برای او به ارمغان آورد) “حمله” ، اعلام کرد که او گرمی ها را با ارسال نکردن موسیقی خود در آینده تحریم خواهد کرد. صحبت کردن با نیویورک تایمز، خواننده “چراغ های کور” توضیح داد که احساس می کند در روند نامزدی فساد وجود دارد.

وی به نشریه گفت: “به دلیل كمیته های مخفی ،” من دیگر اجازه نمی دهم كه برچسب من موسیقی من را به گرمی ها ارائه دهد. ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نظرات ویکند در اوایل این هفته منتشر شد ، چند ماه پس از آنکه وی برای اولین بار در توئیتر “گرمی ها فاسد باقی می مانند” ، هنگامی که نامزدهای 2021 در ماه نوامبر مشخص شد ، توئیت کرد. کمیته هایی که وی به آن مراجعه می کند یک عضو عظیم رای دهنده است که توسط آکادمی ضبط انتخاب شده است. آنها نامزدها را بررسی می کنند و در مورد لیست نهایی صحبت نهایی می کنند. اما او اولین کسی نیست که نحوه کار این کمیته و تصمیمات آنها را نقد می کند.

زین مالک نیز همین هفته آکادمی ضبط را در توییتر فراخوانده و انزجار خود را از نحوه کار روز سه شنبه توییت کرده است. وی نوشت: “F *** گرمی ها و همه با هم مرتبط شدند.” “تا زمانی که دست ندهید و هدیه ارسال نکنید ، هیچ ملاحظه ای برای نامزدی وجود ندارد. سال آینده یک سبد شیرینی فروشی برای شما ارسال می کنم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی روز شنبه با توییت های بیشتری پیگیری کرد ، این بار آکادمی ضبط را برچسب گذاری کرد و اظهار داشت که برای تغییر علیه “طرفداری ، نژادپرستی و سیاست شبکه” می جنگد [that] روند رأی گیری را تحت تأثیر قرار دهید. ”

زین ، که هرگز شخصاً نامزد دریافت جایزه گرمی نشده است ، در توئیتر خود نوشت: “recordingacad در اینچ حرکت می کند و ما باید کیلومترها حرکت کنیم. من فشار را فشار می دهم و برای شفافیت و شمول مبارزه می کنم. ما باید مطمئن شویم که هستیم احترام و بزرگداشت “تعالی خلاق” ALL “. کمیته های مخفی را تمام کنید. تا آن زمان … #fuckthegrammys ”

احساسات وی در گذشته توسط بسیاری دیگر از هنرمندان ، از جمله دریک ، فرانک اوشن و آریانا گرانده ، که همگی منتقد گرمی ها بوده اند ، مشترک بوده است – انتقادهایی که با در نظر گرفتن این واقعیت که آخرین هنرمند سیاه پوست برنده آلبوم ، بسیار معتبر است. سال هربی هانکوک در سال 2008 بود ، برای رودخانه – ادای احترام او به جونی میچل.

رئیس جمهور موقت گرمی در واکنش به این واکنش ، هاروی میسون جونیور به رئیس جمهور گفت نیویورک تایمز: “همه ما از ناراحتی کسی ناامید می شویم. اما من می گویم که ما دائما در حال پیشرفت هستیم. و امسال ، مانند سال های گذشته ، ما می خواهیم نگاهی دقیق به چگونگی بهبود روند جوایز خود ، از جمله کمیته های بررسی نامزدها داشته باشیم. ”

تصمیم برای حذف The Weeknd در لیست نامزدهای امسال اقدامی عجیب و غریب بود – اقدامی که منجر به بسیاری از مکالمات ضد گرمی در توییتر نیز شده است. ستاره کانادایی نه تنها در نمایشگاه Superbowl Half Time امسال بازی کرد بلکه “پس از ساعتها” چندین رکورد نمودار را شکست و پس از انتشار آن مورد تحسین منتقدان قرار گرفت ، بنابراین صادقانه بگویم اگر گرمی همان چیزی باشد که گفته می شود ، هیچ کس معنی ندارد : یک افتخار به رسمیت شناختن بزرگترین موسیقی منتشر شده در سال.

گرچه ناامیدکننده است ، اما قطعاً جای تعجب ندارد. گرمی ها سابقه دیرینه ای در شناخت افراد رنگین پوست در جوایز برتر دارند. تا به امروز ، آخرین زن سیاه پوستی که موفق به کسب یک رده اصلی شده است ، لورین هیل در سال 1999 است. آیا تحریم The Weeknd آکادمی ضبط را مجبور به ایجاد تغییرات ساختاری عقب افتاده ای می کند که به شدت به آنها احتیاج دارند؟ فقط زمان می تواند بگوید. اما یک چیز قطعی است ، هرچه این مدت ادامه یابد ، افتخار نامربوط تری خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>