Halle Berrt Just The Super Micro Bob ظاهر اسکارهای 2021 را ساخت

[ad_1]

از باب فرفری و باب صاف ، تا باب نامتقارن ، تاکنون امسال جهنم زیادی از تکرار مدل موهای باب را دیده ایم – اما اگر هالی بری با آن کاری داشته باشد ، به نظر می رسد که ما نه کاملا انجام شده.


این بازیگر زن فقط با حضور “فوق العاده خرد” در اسکار پا به بیرون گذاشت – یک باب کوتاه کوتاه و تیز که درست بالای چانه او قرار دارد.

مارگوت رابی فقط در حاشیه مراسم اسکار شروع به کار کرد – و کاملا غیر واقعی به نظر می رسد

هالی در واقع قبل از اینکه حتی روی فرش قرمز قدم بگذارد ، ظاهر زیبایی جدید خود را اذیت کرد ، و به داستان های اینستاگرام خود رفت تا یک عکس سخیف از یک تکه موی خرد شده را در سراسر زمین پخش کند. این تصویر به تنهایی ما را متقاعد کرد که دختر سابق باند ظاهری جدی به موهای اسکار می بخشد – معلوم شد که ما نمی دانستیم که این برش جدید چقدر جدی است.

کاری را که انجام می دهید متوقف کنید – اینها همه نمای حماسی * فرش قرمز اسکار امشب است

هاله همیشه موهای خیلی بلندتری را پشت سر می گذارد اما ما کاملاً درگیر این ظاهر جدید شدید هستیم. سلام ، سال سختی بود و همه ما باید هر چند وقت یکبار اوضاع را مرتب کنیم.


Krysia West ، سفیر برش حرفه ای و رنگ آودا می گوید: “2021 باب را دوباره ابداع می کند و به سمت یک سبک کلاسیک تر با خطوط فوق العاده تیز و لبه های صاف متمایل می شود ، که به خوبی رنگ های ملایم فعلی را که در حال حاضر در رنگ مو مشاهده می کنیم ، تکمیل می کند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بنابراین بسیاری از زنان سیاه پوست در اسکار 2021 سبک های زیبا ، طبیعی و محافظتی را انتخاب کردند

جک هرست ، سبک ارشد در SALON64 ، می گوید این سبک برای هر کسی که به دنبال یک تغییر چشمگیر است مناسب است. وی گفت: “این سبک با تمام جواهرات کاف گوش که اکنون مشاهده می کنیم رواج دارد و این برش با یک طرف پشت گوش خمیده به نظر می رسد.” “این بهانه بزرگی برای دخترانی است که می خواهند همه موهای آسیب دیده خود را خرد کنند اما نمی توانند با آن جوانها با جوانتر ارتباط برقرار کنند.”

کسی دیگری الهام گرفته است که از هاله پیروی کند و برای یک خردکاری پس از همه گیر شدن چاق شود؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>