H&M تابستان 2021: پایدارترین لباس شنا تا به حال

[ad_1]

اگر تابستان همان ظاهر مورد انتظار آفتاب را به عنوان نشانه خود نمی گرفتید سرانجام در راه است ، سپس اجازه دهید آخرین مجموعه H&M آن را برای شما تأیید کند.

خواه در این فصل در انگلستان اقامت داشته باشید یا با شجاعت در فرودگاه ها و استفاده حداکثر استفاده از لیست سبز سفر دولت ، بدون شک حداقل کمد لباس تابستانی 2021 خود را در نظر گرفته اید. زیرا اگرچه ممکن است در طول سه قفل ملی به خوبی به شما کمک کرده باشد ، اگر اکنون آن لباس ورزشی را در نیاورید فرصتی وجود دارد که هرگز این کار را نخواهید کرد.

هفته آینده ، H&M اعلام کرده است که مجموعه SS21 Swim آن به نظر می رسد و مینیمالیست ها باید در حال حاضر در مورد آن صحبت کنند.


یک پالت رنگی کاملاً خنثی از سیاه ، سفید و مسی عمیق – که گاهی اوقات از طریق پارچه ای آجدار برای آن کانتور بدن فوق العاده چاپلوس که همه ما آن را می شناسیم و دوستش داریم ، ستون فقرات را ارائه می دهد ، ستون فقرات پیشنهاد لباس شنا را تشکیل می دهد ، در حالی که چاپ پاشیده ظریف بر روی تعدادی از لباسهای پوششی

H&M x Brock Collection: اولین نگاه شما به همکاری جدید EPIC است که باعث می شود Regencycore شایسته Bridgerton به خیابان های بزرگ برسد.

با انتخاب بلیزرهای فوق العاده شیک ، جلیقه های برش خورده و حتی برخی از شورت های دوچرخه سواری – فراموش نکنید که به طور جدی حماسی لباس های تابستانی شناور وجود دارد – این مجموعه ای بسیار خوب است که صرفاً برای روزهای ساحل قابل ذخیره نیست.

با درک درک روزافزون مشتری خود و تقاضای بعدی آن برای مد آگاهانه ، این مجموعه دارای برخی از اعتبارات پایداری کاملاً چشمگیر است.

به همین دلیل شما * باید * به مد پایدار توجه کنید و عادتهای خرید خود را تنظیم کنید

ماریا استبلوم ، رئیس طراحی لباس زنانه در H&M گفت: “من به خصوص به پارچه های این مجموعه لباس شنا افتخار می کنم.” “این مجموعه لباس شنای پایدار ما است و تاکنون همه طرح ها از حداقل 85٪ پلی استر بازیافتی ساخته شده اند.”


H&M علاوه بر شکستن تلاشهای پایداری مجموعه ، با جنبه بسیار مشکل ساز دیگری از نظر فراوانی اندازه نیز روبرو است.

با اطمینان از اینکه این قطعات در هر دو انتهای طیف مشتری با ارائه ابعادی از 4 تا 22 به مشتری پاسخ می دهند ، خیابانی که در خیابان های بزرگ واقع شده است اذعان کرده و به مسئله واقعی “مد پایدار” سنتی می پردازد که اغلب فقط محدود گروهی از افراد که اندازه مشخصی دارند و درآمد بسیار بیشتری دارند.

آیا مد پایدار حفظ ثروتمندان است؟ یک نویسنده دیدگاه خود را به اشتراک می گذارد …

برای دیدن مجموعه کامل H&M Summer Swim 2021 که از 3.99 پوند شروع می شود و از 3 ژوئن در فروشگاه و آنلاین در دسترس است ، به پایین اسکرول کنید.

(نکته: اگر به این زودی ها به ساحل نمی روید ، کمی بیشتر به دنبال لباس ها و روپوش هایی بروید که به نظر نمی رسد در یک پیک نیک تابستانی یا کبابی با دوستانتان چندان مناسب نباشد …)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>