H&M مجموعه گل های پایدار جدید را به موقع برای بازگشایی فروشگاه ها راه اندازی می کند

[ad_1]

در حالی که ممکن است آب و هوای انگلیس ما را به یک روز خوب بهاری تبدیل نکند ، حتی یک گرد و غبار برف آوریل (!) نمی تواند روحیه ما را در انگلیس و ولز تضعیف کند ، زیرا ما به یک نقطه عطف دیگر در نقشه راه خارج از قفل می شویم.

اما اگرچه باغ های میخانه و آرایشگاه ها بدون شک در لیست بازدیدکنندگان شما قرار دارند ، اما نوع خاصی از رضایتمندی عمومی وجود دارد که فقط با خرید آنلاین حاصل نمی شود ، و افتتاح مجدد مغازه های غیر ضروری امروز بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. اخبار. مرور در ریل های خیابان های بلند (بسیار ناچیز و ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست) ، پس از خشک شدن خشک قبل از اینکه برای شام کنار بخاری پاسیو بروید – هر چیزی تا به حال خوشبخت تر به نظر می رسید؟

به سبک جشن مناسب ، H&M امروز مجموعه ای کاملاً جدید را راه اندازی کرده است. شادترین و ویرایشی شبیه بهار که در خواب می بینید ، ما در حال صحبت کردن با گل های گلی هستیم که به طور گسترده در لباس های تابستانی ، ست های دو تکه و لباس های ورزشی پخش می شوند که برای سال های آینده کالاهای اصلی کمد لباس خواهند بود.

شروع به خرید کنید


ایجاد شده توسط طراحان چاپ داخلی این مارک – که آنها نیز در این کمپین همراهی می کنند – هیچ چیز قابل پیش بینی در مورد این گلها نیست. در واقع ، ما باید تا آنجا پیش برویم که بگوییم حتی میراندا پریستلی نیز از پس این طرح های “پیشگامانه” برمی خیزد.

گرایش مورد علاقه شما به لطف هفته مد لندن ، به روزرسانی فوق العاده شیک و بزرگسال فصل بعدی خود را دریافت کرده است

زنانه و معاصر در اندازه مساوی ، این ظرافتهای ظریف ، تقریباً انتزاعی از شاخ و برگ های گل است که بیش از نمونه های کاملاً شکوفاً خود یادآور یک علفزار بهاری با طراوت است.


اما فقط کارهای چاپی زیبا نیستند که این قطعات را از سایر “گلهای بهاری” جدا می کند ، با جزئیات هوشمندانه ، گلبرگ مانند گلبرگ و آستین های بادکنک حجیم که شکل و فرم برخی از گل های مورد علاقه ما را منعکس می کند.

به نظر می رسد که تیم H&M پیش نمایش هوای عجیب و غریب این فصل را داشته باشد ، طیف گسترده ای از سبک های آستین ، گزینه های مختلفی را شامل می شود که از بندهای اسپاگتی و لوله ها تا مچ های کاملاً کشیده ارائه می شود.


این مجموعه همچنین با اکثر قطعات ساخته شده از 100٪ پنبه ارگانیک یا مخلوط ملحفه ، پایداری را تحریک عمده می کند.

شروع به خرید کنید

H&M با استفاده از چرم کاکتوس و نخ روغن کرچک از طریق مجموعه جدید فوق العاده شیک ماموریت پایداری را راه اندازی می کند

از امروز مجموعه را در فروشگاه خریداری کنید یا پایین بروید تا همین حالا قطعات را بردارید (و با این کد تخفیف H&M پس انداز کنید) …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>