House of Gucci با بازی لیدی گاگا: همه آنچه باید بدانید

[ad_1]

تا زمانی که در زیر یک راک شبکه اجتماعی زندگی نکرده باشید ، می توانید لیدی گاگا و آدام درایور را در صحنه فیلم آینده ریدلی اسکات ببینید ، خانه گوچی.

لیدی گاگا در نقش پاتریزیا رجیانی ، همسر – و قاتل محکوم – سر قارچ گوچی ، مائوریتزیو گوچی ، بازی می کند ، در حالی که آدام درایور در نقش همسرش بازی می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

فیلم MGM ، که داستان واقعی Reggiani را دنبال می کند ، کاملا تماشا خواهد شد. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید …

خانه گوچی درباره چیست؟

فیلم آینده توسط ریدلی اسکات با فیلمنامه ای از روبرتو بنتیگنا کارگردانی شده است ، بنابراین می توانید انتظار چیزهای حماسی را داشته باشید.


لیدی گاگا در نقش پاتریزیا رجیانی ، همسر سابق مائوریتزیو گوچی ، وارث گوچی ، بازی می کند که در سال 1995 پس از فهمیدن خیانت او در یک ضرب و شتم کشته شد. خلاصه داستان این فیلم حول قتل وی توسط یک متهم اجیر اجیر در سال 1995 و درام بعدی خواهد بود.


آن هاتاوی در مورد “حمله اضطراب” در حین قفل گفت: “من باید یاد بگیرم که صحبت کردن در مورد اضطراب و ترسیدن اشکالی ندارد”

در یک دادگاه عمومی پر سر و صدا که گریبانگیر جهان شد ، پاتریزیا رگیانی به عنوان “بیوه سیاه” شناخته شد و متعاقباً به 26 سال زندان محکوم شد. با این حال ، او پس از 18 سال خدمت در زندان ، با رفتار خوب در سال 2016 آزاد شد.

این فیلم بر اساس کتاب سارا گی فوردن ساخته شده است ، خانه گوچی: داستانی پرهیز از قتل ، جنون ، زرق و برق و حرص و آز.


خانه گوچی چه موقع هوا می گیرد؟

گفته می شود خانه گوچی ماه گذشته فیلمبرداری را در لوکیشن در رم آغاز کرد و انتظار می رود 24 نوامبر در سینماها به نمایش در آید.

با فصل 2 The Witcher چه می گذرد؟ در اینجا هر آنچه می دانیم وجود دارد

چه کسانی در خانه گوچی ستاره هستند؟

واضح است که لیدی گاگا قهرمان فیلم است و این اولین نقش اصلی او از زمان بازی در سال 2018 نامزد اسکار است ستاره ای متولد می شود. آدام درایور که برای بازی در نقش اصلی نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد شد داستان ازدواج، در نقش شوهرش بازی می کند.

جارد لتو ، هوادار گوچی نیز در کنار رابرت دنیرو آل پاچینو و جرمی آیرونز بازی خواهد کرد.

آیا تریلی وجود دارد؟

هنوز هیچ پیش پرده ای در دسترس نیست اما به محض افتادن ، شما را به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>