ICONIC London به تازگی مجموعه ای از برنزر مایع را راه اندازی کرده است: برنز شفاف ، اما آیا ارزش آن را دارد؟

[ad_1]

Iconic London مارکی متولد انگلیس است که به دلیل محصولات درخشان خود شهرت جهانی یافته است و در چهره بزرگترین نام های هالیوود مانند کریسی تیگن ، جنیفر لوپز و کیم کارداشیان دیده شده است. به گفته کارشناسان ، این راز برخی از براق ترین و براق ترین ظاهر فرش قرمز بوده است.

این برند دامنه آرایش خود را گسترش داده و شامل اولین مایع برنز مایع خود ، Sheer Bronze است که در بافتی غیر چرب و ژل مانند ترکیب شده و ترکیب آن برای طبیعی ترین ، گرمترین ، درخشان ترین و درخشان ترین ترکیب بسیار آسان است. این در واقع به شما یک درخشش طبیعی فوری می دهد بدون اینکه مجبور باشید برای برنزه شدن به این خورشید بسیار غیر قابل پیش بینی انگلیس اعتماد کنید.

PSA! Fenty Beauty به تازگی رنگ پوست را ایجاد کرده است و ما قبل از بقیه آن را امتحان کردیم

این محدوده شامل شش سایه متنوع است که انواع رنگ های پوستی را پوشش می دهد ، اگر پوست شما فاقد آن براق کننده آفتاب است ، می تواند به صورت جداگانه استفاده شود یا برای یک کانتور ظریف یا گرمای ملایم به صورت لایه لایه شود.

این برنز نه تنها به شما رضایت فوری و قابل مشاهده را می دهد ، بلکه دارای مزایای مراقبت از پوست نیز می باشد ، زیرا با عصاره Horehound که به دلیل خاصیت ضد آلودگی شناخته شده است تزریق می شود. این نرم افزار همچنین انعطاف پذیر شد ، زیرا فرمول اجازه می دهد تا محصول با نوک انگشتان ، برس آرایش یا اسفنج برای پایان صاف استفاده شود.

رویایی به نظر می رسد ، بنابراین ما تصمیم گرفته ایم آن را امتحان کنیم و در اینجا پنج افکار مردم آورده شده است …

محصول:


الان بخرش

بررسی ها:

Lottie Winter ، ویرایشگر زیبایی GLAMOUR
سایه:
کارامل براق و قهوهای مایل به زرد


من به دنبال یک برنز مایع برای جایگزین کردن نسخه پودر خود هستم (پس از اتمام طبیعی تر و رنگین کمان) ، اما برای پیدا کردن هر چیزی که برای پوست من براق کننده یا خیلی چرب نباشد تلاش کردم. Iconic Sheer Bronze است دقیقا آنچه که من به دنبال آن بوده ام – گرمای فوق العاده قابل ترکیبی ، باورپذیری و شبنمی بدون لغزنده بودن (وقتی رژگونه را از بالای آن مالیدم ، منجمد نشد).

من در ابتدا فکر کردم که به سایه نرم احتیاج دارم (در حال حاضر خیلی خمیری هستم) ، اما در نهایت انتخاب کردم ‘کارامل براقدر عوض همراه با سایه دوم تاریکقهوهای مایل به زردبرای کمی کانتورینگ ، بنابراین توصیه می کنم سایه ای تیره تر از آنچه فکر می کنید برای نتایج واضح تر نیاز دارید ، انتخاب کنید. تنها شکایت من این است که لوله بزرگتر نیست – در اینجا امیدوارم که Iconic به زودی نسخه XL را تولید کند.

امتیاز: 10/10

شی مامونا ، دستیار زیبایی و سرگرمی GLAMOUR
سایه:
غروب آفتاب برنز


من واقعاً تلاش می کنم تا مایع برنز را برای چهره ام تهیه کنم. یافتن مواردی که بیش از حد لرزان نباشند بسیار دشوار است. یا آنهایی که تیره تر از رنگ پوست من هستند و تفاوت محسوسی ایجاد می کنند (که در غیر این صورت یک قدم بی فایده برای برنامه آرایش من است)

برای این Sheer Bronze ، من از انگشتانم برای استفاده از این محصول استفاده کردم زیرا می دانستم که فرمول آبریزش دارد و می خواهم کنترل کاملی روی کاربرد داشته باشم. من دوست داشتم که چقدر شفاف باشد ، زیرا آن را بسیار مخلوط می کند ، اما برای اینکه قابل مشاهده باشد ، به برخی از پیلینگ ها احتیاج داشت – من حتی از تیره ترین سایه استفاده کردم “غروب آفتاب برنز” اگرچه خواهم گفت ، من مطمئن نیستم که این کار برای کسی که سایه تیره تری از من دارد ، ممکن است به لایه بندی بیشتری نیاز داشته باشد.

با این حال ، شخصاً ، احساس کردم اگرچه ظریف به نظر می رسد ، اما آنقدر کم به من می دهد “من نمی دانم چه، و آن بیت اضافی از بعد و تعریف برای استخوان گونه من. این احتمالاً موردی نیست که بتوانید برای دستیابی به آن ظاهر کانتور Instagramable استفاده کنید ، اما اگر فقط به دنبال دستیابی به آن الهه فوق العاده طبیعی و برنز فوری هستید ، مطمئناً چنین چیزی را به شما می دهد.

امتیاز: 7/10

الان بخرش

اِل ترنر ، معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR
سایه:
غرق در خورشید


نمادین در ایجاد نوعی محصولات آرایشی براق و شبنم که من آنها را دوست دارم باورنکردنی است و این برنز از این قاعده مستثنی نیست. شش سایه متناسب با تمام رنگ های پوست وجود دارد ، اما صادقانه بگویم ، آنها کاملاً انعطاف پذیر هستند زیرا با رنگ آمیزی تقریباً نامرئی ترکیب می شوند (به هر حال به آن برنز شفاف می گویند). هشدار داده شود این نوعی از آرایش است که مینیمالیست ها دوست خواهند داشت – رسوب رنگدانه ای با ظاهری گل آلود را پشت سر نمی گذارد ، اما در عوض رنگ و باریک چهره را گرم می کند.

من برخی از برنامه های برنز کننده تاکتیکی را برای شروع در گونه ها و شقیقه ام امتحان کردم ، سپس تصمیم گرفتم آن را در سراسر صورتم که اخیراً به شدت فاقد ویتامین D است مخلوط کنم. نتیجه آن پوستی کم رنگ و آفتاب گیر است که به نظر می رسد طبیعی است تا نارنجی. می توانید این لایه را روی پایه قرار دهید تا سایه زمستانی خود را گرم کنید یا آن را به تنهایی در یک روز خوب پوست بپوشید. من 100٪ سرنشین هستم.

امتیاز: 10/10

Luca Wetherby-Matthews ، دستیار رسانه های اجتماعی GLAMOUR
سایه:
قهوهای مایل به زرد


من در حال حاضر با bronzer وسواس دارم (ممکن است ارتباطی با کمبود ویتامین D پوست من در سال گذشته داشته باشد) و همیشه در جستجوی یکی هستم که به من یک حسن طبیعی گرم و براق بدهد. این همینه

با تشکر از فرمول محض ، کار با آن بسیار احمقانه است و به راحتی در پوست (با یا بدون پایه) قرار می گیرد. معنای آشکار بودن این است که اگرچه قطعاً قابل ساخت است اما اگر به دنبال درام بیشتری هستید این ممکن است برای شما مناسب نباشد. من آن را روی گونه ها ، پیشانی ، پلک ها و بینی ام قرار دادم تا یک نگاه منسجم و آفتابی ببوسم و نتیجه آن یک درخشش برنز و شبنم بدون دردسر است که من آن را * دوست دارم *.

امتیاز: 10/10

بی نالدر ، دانشجو
سایه:
ساعت طلایی و ویبره های ساحلی


این محصول به همان اندازه ای که توصیف شد بسیار خالص بود ، بنابراین مجبور شدم مقداری ساختمان سازی کنم. با این حال ، برای دستیابی به آن پایان یکپارچه و در عین حال طبیعی که به دنبال آن بودم ، کمی تلاش برای مخلوط کردن محصول لازم بود. من دو سایه مخلوط کردمساعت طلایی“و”ارتعاشات ساحلی“برای به دست آوردن سایه کامل من.

من می گویم که دفعه دیگر که آن را دادم باید آن را روی یک مرطوب کننده رنگی بزنم زیرا ممکن است باعث ایجاد یکپارچه شدن ترکیب شود. من مجبور شدم مقدار زیادی محصول را برای نشان دادن رنگ بسته بندی کنم ، اما حتی در آن زمان نیز کاملا ظریف بود.

مطمئن نیستم که آیا هنوز یک برنز مسخر تبدیل شده ام یا نه ، زیرا دوست دارم برنز من جسورتر باشد. با این حال ، اگر شما به دنبال آرایش و بدون آرایش با رنگی از درخشش هستید ، این کار کلیدی است.

امتیاز: 10/10

الان بخرش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>