Kat Dennings Talks Wandavision توطئه پیچشی و از دست دادن یک نقش بزرگ

[ad_1]

نمایش های تلویزیونی رمزآلود وجود دارد که شما را حدس می زند و سپس اولین نمایش مستقل تلویزیون مارول دیزنی وجود دارد ، Wandavision.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این نمایش یکی از بزرگترین روابط Marvel Universe بین Wanda Maximoff AKA Scarlet Witch با بازی الیزابت اولسن و Vision با بازی Paul Bettany را دنبال می کند. اما در چند قسمت اول نمایش هیچ صحنه نبرد بزرگ مارول انتقام جویان وجود ندارد و در عوض این زوج زندگی بسیار اهلی شده ای را در مراحل مختلف صداگذاری تلویزیونی دارند که به عنوان تقلید از طنزهای کلاسیک تلویزیونی از دهه 1950 تا 1990 بازی می کنند.

سردرگم؟ ما نیز هستیم ، اما هرچه نمایش پیشرفت می کند و سعادت اهلی می لغزد ، رمز و راز داغ می شود و درام نیز همینطور. در مرکز پیچ و تاب داستان ، دارسی لوئیس ، کت دنینگس (که قبلاً در این فیلم دیده می شد) قرار دارد ثور فیلم ها) که یک ماموریت تحقیقاتی را بر عهده می گیرد تا بفهمد f ** k واقعی چه اتفاقی می افتد – دقیقاً مثل ما در خانه.


اینجا ، ستاره سابق کمدی [i]2 دختر شکسته[/i] و صورت عروسکی، باز می شود Wandavision پیچش طرح ، امید او برای Wandavision فصل دوم و نقشی که در نقش تیم برتون از دست داده است آلیس در سرزمین عجایب موفقیت و شکست را به او آموخت …

در این مدت چگونه به فکر سلامت روان خود بوده اید؟

گربه من هرگز شادتر نبوده است. او نمی داند چه خبر است اما یک زمان عجیب و غریب برای انسان بودن در سیاره زمین است ، نه؟ من یک باغ تاسیس کردم و از زمانی که به اینجا نقل مکان کردم دوست داشتم این کار را انجام دهم. من هرگز وقت نداشته ام ، یا هرگز وقت قبلی را نگذاشته ام. جعبه های باغ را خودم ساختم و بهار سال گذشته آنها را کاشتم. من می دانم که به نظر می رسد مهم نیست ، اما برای من این بود. یک چیز خوب برای درک این مسئله این بود که می خواهم احساس بهتری داشته باشم. غمگین بودن بدترین است. بدیهی است که این یک زمان وحشتناک و ناراحت کننده است ، اما من دیدم که می خواهم احساس بهتری داشته باشم که دوباره به نظر می رسد مسئله چندان مهمی نیست ، اما این یک غریزه خوب است که بدانم شما خواهان بهبود وضعیت خود هستید.


شما به عنوان یک بازیگر واقعاً کارهای زیادی را که امسال از شما دور شده اند و به عنوان یک نسل ، به ما آموخته اند که باید مداومتر برای آن تلاش کنیم. چه چیزی باعث شده است شما در مورد مهم بودن و چگونگی موفقیت تعریف کنید؟

این یک سوال مهم و بزرگ است زیرا بسیار درست است. من الان سی ساله ام و تقریباً تمام زندگی ام را کار کرده ام. زندگی من شغل ، حرفه من و کار ، کار ، کار بوده است. لزوماً قسمت سرگرم کننده بازیگر بودن نیست ، اما من واقعاً از کارم لذت می برم ، دوست دارم بازی کنم و سر صحنه فیلمبرداری باشم. زندگی من برای مدت طولانی متمرکز بر آن بود و ناگهان ، شما باید متوقف شوید. اما آنچه خوشبختانه متوجه شدم این بود که اولویت های من بسیار خوب بوده است. خانواده من همیشه شماره یک و دوستانم بوده اند ، بنابراین من در درک آنچه مهم بود سرحال نبودم. احساس می کردم قبلاً آنرا مستقیما داشته ام. اما به نوعی ، بسیاری از زندگی من قبلاً پر از احساس گناه بود ، زیرا من همیشه دور هستم. شما اغلب مسافرت هستید ، یا ساعتها سر صحنه آماده هستید و روز کاری معمول من 16 تا 17 ساعت است. من عزیزانم را آنچنان که دلم می خواهد نمی بینم بنابراین مطمئناً از آن استفاده کرده ام. من با برادرم ، خواهر شوهر و نوزادشان که تازه به دنیا آمده اند حباب کردم و فهمیدم که این مردم هستند که دنیا را دور می زنند. یادتان هست که با دوست صمیمی خود نشسته باشید و یک قهوه بنوشید و ساعتها باهم صحبت کنید؟


هر آنچه در مورد بازیگران Line of Duty (از جمله Instagrams) آنها باید بدانید

می دانم – دلم برای شایعات تنگ شده است! اما خوشبختانه داریم Wandavision برای فرار از این جهان است. قدم برداشتن به دنیای مارول بسیار پنهان کاری است و شما کاملاً پیچیده اید …

درست! خنده دار این است که ، برای هر کسی که شخصیت من را از فیلمهای ثور بخاطر بسپارد ، مثل هشت سال پیش بود ، و من فقط از حضور در آنجا برای اولین بار خوشحال شدم. من از حضور در یک فیلم بسیار هیجان زده شدم ، چه رسد به دو فیلم. هر زمان مارول با من تماس می گیرد ، “بله ، البته. هرچه می خواهید.” بنابراین ، من نمی دانستم که دامنه نقش من قرار است چقدر باشد. برای همه آنچه می دانستم ، این صحنه در یک صحنه بود یا من یک کامئو داشتم. وقتی فهمیدم چه خبر است ، باورم نمی شد. او نه تنها برای کمک به حل این معمای بزرگ در اینجا حضور دارد ، بلکه اکنون او یک متخصص است – او یک دانشمند است!

در جبهه علمی چقدر در زندگی واقعی یک گیک هستید؟

پدر من یک دانشمند است ، واقعیت جالب! او بیوشیمی است ، بنابراین ، می خواهم بگویم من کمی بیشتر از یک فرد عادی می دانم ، اما نیمی از گفته های او را نمی فهمم ، بنابراین شاید نه!

چه چیزی بیشتر از شخصیت شما ، خط داستانی و دنیای جدیدی از مارول که وارد آن شدید ، شما را متزلزل کرد؟

آنچه از نقطه نظر تولید تکان دهنده بود – و من از نظر مارول همیشه از این موضوع تعجب می کنم زیرا بسیار نادر است – این بود که همه چیز در حال حاضر برای تماشای شما وجود دارد. معمولاً شما به یک توپ تنیس نگاه می کنید یا به چسب گرفتن نگاه می کنید که چراغی در دست دارد و ساندویچ می خورید. این بخشی از لذت فیلمسازی است. اما در این حالت ، آن پایگاه ، پایه SWORD که می بینید همه ساخته شده است. این یک مکان کامل با راهروها ، اتاق های مختلف و حتی لیوان های روی میز بود – همه جزئیات مورد بررسی قرار گرفت. من همچنین فقط تعجب کردم که کسی که همه زبان علمی را می گوید ، زیرا من آخرین شخصی هستم که انتظار دارید این مطالب را بیان کنید. چیزهای زیادی دیگر برای آمدن وجود دارد. مردم ، اسپویلرها را تماشا نکنید – برای خود جادو کنید.


برگه های نقطه صحبت ما فقط مواردی هستند که نمی توانیم درباره آنها صحبت کنیم. اساساً نمی توانیم چیزی بگوییم ، اما جالب است. وقتی وارد این مصاحبه ها می شوید کاملاً مغزتان خالی است و این بهترین روش برای انجام این کار است. من یکی از آن افراد نادر هستم که می توانم یک راز را حفظ کنم. من تمایل دارم که به برادرم بگویم ، این همه است و او می تواند یک راز را حفظ کند. ما در اصل یکی هستیم.

اگر می توانستید در اتاق نویسندگان باشید Wandavision فصل دوم می خواهید برای دارسی لوئیس چه اتفاقی بیفتد؟

وای خدا ، سپاسگزارم که در اتاق نویسنده نیستم زیرا این نمایش بسیار پیچیده است. من نمی دانم که این نمایش ها قرار است فصل دوم داشته باشند یا خیر ، من خیلی دوست دارم جیمی وو و دارسی لوئیس با هم در حال نمایش یک نمایش پرونده های X باشند و اسرار را حل کنند.

اگر آینه سیاه را دوست داشتید ، این درام دوستانه دوستانه را دوست خواهید داشت (بله ، به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است)

شما چنین زندگی شگفت انگیزی از سال گذشته داشته اید دو دختر شکست خورده به Wandavision اما آیا “نه” در زندگی خود دریافت کرده اید که در نهایت یک نگاه توانمندانه باشد.

خوشحالم که این موضوع را مطرح کردید زیرا این بسیار درست است. شما 10 شغل را مشاهده می کنید که مثبت بوده اند. برای هر شغل ، هزار منفی وجود دارد که البته نمی بینید. حتی می توانم بگویم در طی همه گیر شدن ، من به فیلمی وابسته بودم که از هر لحاظ نقش رویایی من بود ، کارگردان رویا ، بازیگران رویایی ، فیلمنامه رویایی ، نقش رویایی. من ترک تحصیل کردم زیرا آنها می خواستند در طی همه گیری شلیک کنند ، این امر باعث می شد که من نتوانم خانواده ام را ببینم ، و مدتها سفر کنم و برگردم و قرنطینه کنم. پدر و مادرم بزرگتر هستند بنابراین من مجبور شدم چنین تصمیمی بگیرم و این بسیار دردناک بود. مدتها خیلی غمگین بودم.

فیلمی وجود داشت که من هنوز از آن غمگین هستم ، بنابراین نمی دانم آیا چیزی سازنده به من داده است. اما من یک گروه ممیزی برای تیم برتون داشتم [link url=”https://www.glamourmagazine.co.uk/article/film-review-alice-in-wonderland”]آلیس در سرزمین عجایب[/link]. من می دانم که به نظر عجیب می رسد ، و من به اندازه همه تعجب کردم ، اما من تا آخر درست شدم ، و او کارگردان مورد علاقه من است. من مثل این بودم که “من این را نخواهم گرفت زیرا من در مورد آن اشتباه می کنم. اما اگر این کار را می کردم چه می کردم؟” او عالی ترین بازیگر زن را برای آن نقش استخدام کرد ، او شایسته آن بود ، او فوق العاده است و باید این نقش را می گرفت. اما در احساساتم اینگونه احساس می کردم ، “اوه ، خدای من. اگر این را بگیرم چه می شود؟ حالا من نزدیک هستم ، و اگر ویران نشود ، ویران می شوم.” نتیجه ای نگرفت و من ویران شدم. اما اکنون به گذشته نگاه می کنم و باید با کارگردان مورد علاقه خود ملاقات کرده و نقشی را برای او بخوانم – من کاملاً مجبور شدم با او در یک اتاق باشم. آنها کلاه گیس را روی من گذاشتند و آزمایش آرایش را انجام دادند – من خیلی هیجان زده شدم. پس از آن بسیار ناراحت شدم و فکر می کنم این تنها نقشی بود که از دست دادن آن گریه کردم. اگر در مورد هر نقشی که از دست می دادم گریه می کردم ، فقط تمام روز گریه می کردم. من یک درس مهم آموختم ، “این باید تلاش کنید. حتی اگر این اتفاق نیفتد ، به هر حال سعی کنید.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا قرار است فصل دوم سریال The Queen’s Gambit برگزار شود؟

این یک تحقق شگفت انگیز است که باید بدانید – چه نقاط عطفی در درک خودتان وجود داشته است؟

احتمالاً فقط سختی ها ، به همان اندازه کلیشه. اگر چیزهای سختی نداشته باشید و اتفاقات بدی برای شما بیفتد ، رشد بسیار سخت است. من 34 ساله هستم ، بنابراین اکنون می توانم به همه سطل زباله هایی که در بیست سالگی من اتفاق افتاده است ، و همه دلشکستگی ها و مثل اینکه “خوب ، من از آن جان سالم به در بردم ، هنوز اینجا هستم”. اگر به گذشته نگاه کنید و تمام دفعاتی را که فکر می کنید قرار نیست چیزی را پشت سر بگذارید اما اینجا هستید به یاد بیاورید ، این کار را انجام دادید یا آن را انجام می دهید! من فردی مقاوم هستم. من چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته ام و در کار خود تأمل کرده ام و مانع از آن شده است که دوست خوب دوستانه باشم همانطور که دوست دارم. شما از آن درس می گیرید و امیدوارم رفتار خود را تنظیم کنید. اما سخت است مرد. وقتی 44 ساله شدم ، به عقب نگاه می کنم و مثل “چه احمقی گنگ” می شوم. اما در حال حاضر ، این بهترین چیزی است که به دست آوردم.

Wandavision اکنون در + Disney پخش می شود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>