Kiehl’s Sale: با 20٪ تخفیف برای مراقبت از پوست و مراقبت از مو ، چه چیزی بخریم

[ad_1]

در اینجا در GLAMOR ، مارک هایی با مارک هایی ارائه می شود که ارتش خوانندگان ارادتمند زیبایی ما را دوست دارند. و هر هفته – بدون شکست – Kiehl یکی از محبوب ترین ها را اثبات می کند. جای تعجب نیست: با 126 سال سابقه و تمرکز بر روی علم و مراقبت از پوست با مواد تشکیل دهنده ، بسیاری از فرمول های طبیعی آنها جز st کالاهای اصلی در کابینت های حمام زیبایی های باسابقه بالا و پایین کشور است.

بنابراین ، هنگامی که ما در مورد راه اندازی فروش بهار مارک تجاری آشنا شدیم ، این موسیقی به گوش ما رسید. برای جشن طلوع فصلی بسیار گرمتر و امیدوارتر ، قیمت های بیش از 30 مورد علاقه فرقه تا 29 ماه تا 20٪ کاهش یافته است. جای تعجب نیست ، یک وجود دارد بسیار ارزش * اضافه کردن به سبد خرید * در فروش فعلی Kiehl. بنابراین ، ما خودمان مسئولیت یافتن معاملات ارزشمند پول شما را به عهده گرفته ایم.

فروش کامل

ویراستاران زیبایی ما هزاران مرطوب کننده را امتحان کرده اند و این 25 بهترین ماده در تمام زمان ها است

اولین کرم فوق العاده صورت Kiehl’s – کرم شماره 1 فروشنده برند در سراسر جهان و یکی از محبوب ترین مرطوب کننده ها در میان ویرایشگران زیبایی و تأثیرگذاری. نسخه نسخه محدود در حال حاضر 6 پوند کاهش می یابد (زیرا در بسته بندی های کریسمس قرار دارد – اگرچه محصول داخل آن دقیقاً یکسان است). این کتاب پرفروش Kiehl که برای نگه داشتن رطوبت در لایه های بالایی پوست شما ساخته شده است ، چهره شما را مرطوب نگه می دارد بسیار طولانی تر از بیشتر مرطوب کننده ها (تا 24 ساعت) و پوست را تا 2.3 برابر مرطوب تر می کند – اما بدون هر گونه چربی این برای همه انواع پوست ، از جمله پوست های حساس بسیار مناسب است ، بنابراین اگر شما یک نوع “یک محصول هستید” ، این کار را سریع انجام دهید.

الان بخرش

همچنین ماسک پاک کننده منافذ عمیق Rare Earth Deep – ماسک صورت مطمئناً ارزش دارد که اگر پوست شما به مقداری TLC احتیاج دارد ، قارپ شود. این ماسک صورت سفال تصفیه کننده از 28 to به 22.40 £ کاهش می یابد ، ساخته شده از خاک رس سفید آمازونی است که از دهانه رود آمازون تهیه می شود و به پوست کمک می کند تا سم زدایی شود و به کاهش منافذ قابل مشاهده کمک می کند. همچنین حاوی آلوئه باربادنسیس است که به دلیل خواص تسکین دهنده آن بسیار مشهور است.

الان بخرش

بهترین لایه بردارهای صورت برای داشتن چهره ای روشن ، براق و سالم

در جای دیگر ، پرفروش ترین لوسیون بدن بدون چربی Creme de Corps را که به 10 مورد کاهش یافته است ، درمان ضد پیری دوز جوانان با کاهش از 38 پوند به 30.40 پوند و یک اصلاح کننده لکه تاریک که به بهبود وضوح پوست شما کمک می کند – واضح است اصلاح کنید ™ تیره محلول نقطه ای – از 62 پوند به کمتر از 50 پوند کاهش می یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

در اینجا انتخاب ما برای خرید در آخرین فروش Kiehl آورده شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>