KVD Beauty بررسی مرهم مومیایی کننده پوست خوب و خوب اپل

[ad_1]

برای آزمایش جالبترین روند مراقبت از پوست / آرایش / مو و نوآوری های ناامیدکننده در زیبایی فناوری از راحتی خانه خود ، زمان بهتری از یک قفل ملی نیست. با این حال ، هیچ چیز ناامیدکننده ای بیش از هزینه بیش از 100 پوند برای یک روش درمانی موی جدید یا سیستم صورت در خانه نیست ، فقط برای فهمیدن اینکه این در واقع * م workثر نیست.

وارد GLAMOR سعی می کند: مجموعه هفتگی اینستاگرام که ویراستاران GLAMOR را می بیند همه کارهای وقت گیر (و گران) را برای شما انجام می دهند.

در اینجا پنج محصولی که در Glam Drop این هفته دیدید آورده شده است

ما مشغول امتحان کردن همه (گاهی) حواس پرت بوده ایم اما همیشه دیوانه های زیبایی فوق العاده برای طوفانی شدن در اینترنت – از درمان ماسک هوشمند UFO 2 FOREO (ماسک صورت LED با اختلاف) گرفته تا سارا چاپمن 138 پوندی برای صورت و صورت روزانه در منزل از طریق تزریق Meso-Melt توسط سارا چاپمن و سلام روز Toni & Guy! Crimper حجم دهنده مخفی. اینها محصولی است که هر پیرمرد زیبایی کهنه کار در اینترنت درباره آنها صحبت می کند – اما شما می خواهید قبل از خرید کمی درباره آنها تحقیق کنید.

با تشکر از GLAMOR Tries ، نیازی نخواهید داشت که سکه های سخت بدست آمده خود را برای آزمایش این نوآوری ها هدر دهید. ما اولین کار آنها را شروع می کنیم ، به شما کمترین قیمت را می دهیم و اطمینان می دهیم که شما روی محصولاتی که واقعا کار می کنند سرمایه گذاری کنید. چیزی که میبینی را دوست داری؟ شما می توانید تمام محصولاتی را که در هفته های گذشته در تلاشهای GLAMOR مشاهده شده در زیر بخرید. مسابقه بله؟

لب هایی مثل Little Mix می خواهید؟ این سایه دقیق آستر MAC است که آنها دوست دارند (و با هزینه 15 پوند متعلق به شماست)

در این هفته GLAMOR Tries ، دستیار زیبایی و ویژگی های ما ، شیلا مانوما ، مومیایی پایه را برای همه در TikTok امتحان کرد که معتبر * وحشی * است. بله: ما دست خود را در مشهور KVD Beauty Good Apple Skin-Perfecting Foundation Balm – پایه ای با پوشش بسیار بالا که نوید می دهد روی پوست لطیف و سبک است.

این ماده برای کمک به تغذیه چهره شما با عصاره سیب تزریق می شود و نوید منافذ را برای ایجاد لطیف ، سالم و مات نرم می دهد. بعلاوه ، مارک تجاری بیان می کند که “غیر comedogenic” است. از نظر من و شما ، این بدان معنی است که حاوی موادی است که منافذ پوستی را مسدود یا مسدود نمی کند … در اصل ، این ماده غیر کیکی است. اوه ، و آیا ما ذکر کردیم که به دلیل فلاش بک بودن و فوق العاده ترکیبی بودن نیز ستایش شده است؟ این خیلی چیزها برای زندگی داشت …


الان بخرش

Shei گفت: “من در سراسر TikTok نظرات بسیار خوبی راجع به این پایه دیده ام – و این به نوعی مانند یک پایه کرم است و ، همانطور که می بینید ، کاملاً جدید است. من دنبال سایه Tan 072 رفته ام.”

برداشت های اول؟ “کش رفتن سریع …. وای. واو. من لرزیدم. وقتی مردم می گفتند” یک ضربه تند بزنید “، آنها بازی نمی کردند. به این نگاه کنید! اوه جان من شوکه شده ام. من در واقع شوکه شده ام.”


“به درخشش نیز نگاه کن! به آن درخشش نگاه کن. این بسیار طبیعی است. آیا در این مرحله حتی به کانسیلر نیاز دارم؟ نمی دانم.

“خوب ، بنابراین حکم کنید: شخصی که حدود سه یا چهار داستان پیش ملاقات کرده اید ، همان شخص فعلی نیست. من احساس می کنم – وقتی آنها گفتند این خال کوبی را پوشش می دهد ، آنها هیچ بازی نمی کنند. آنها جدی بودند. شخصاً احساس می کنم همه لکه های بدن ، رنگ آمیزی زیاد ، گناهان من … را پوشانده است روح. کل ماجرا

“من با یک برس متراکم استفاده کردم ، اما شما همچنین گزینه ای برای پوشش نور بیشتر دارید – می توانید با یک اسفنج مرطوب اعمال کنید. گاهی اوقات روند TikTok را مشاهده خواهید کرد و به نظر می رسد که عالی به نظر می رسد ، سپس آن را امتحان کنید خودت و دیوانه به نظر می رسد یا کار نمی کند. اما این کار را انجام داد. بنابراین این از من یک بله است. “

KVD Beauty مومیایی کردن Good Apple Skin-Perfecting Foundation Balm را راه اندازی کرده و TikTok’ers وسواس دارند

قبل از اینکه * به سبد اضافه کنید * ، به یاد داشته باشید که هنگام خرید با کدهای تخفیف Boots می توانید پس انداز کنید. تا اطلاع ثانوی 10٪ تخفیف برای سفارش Boots شما وجود دارد …

الان بخرش

آیا به KVD Beauty Good Apple Skin-Perfecting Foundation Balm اجازه می دهید؟ آیا قبلاً آن را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در اینستاگرامglamouruk با ما در میان بگذارید.

در عین حال ، در اینجا تمام محصولاتی که طی چند هفته گذشته در GLAMOR Tries مشاهده کرده اید وجود دارد. خرید خوبی داشته باشید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>