KVD Beauty Good Apple Skem-Perfecting Foundation Balm TikTok

[ad_1]

مانند گربه برای اعضای جمعیت Gen-Z و مطلق گنجینه گنج از نظر زیبایی ، تیک توک به عنوان مقصد * مقصد هک های آرایشی که می توانیم با خود به زندگی پس از قفل بکشیم ، جایگاه اصلی را به دست آورده است. این ابتدا با هک “لب بال” ، سپس هک “faux freckle” و * آن * “مقایسه خط چشم” به ما لطف داد … حالا؟ TikTok’ers ما را به سمت یک مرهم زیر پایه با پوشش کامل هدایت کرده است که نوعی پایه سالم و غیر کیکی برای هر رنگ پوست را نوید می دهد.

اگر طرفدار بنیادی با پوشش کامل هستید ، دست ها را بالا می برید؟ اگر به طور جدی برای یافتن پایه ای کاملاً پوششی که واقعاً روی صورت شما احساس راحتی می کند ، تلاش می کنید؟ فکر کردم

اینجا جایی است که بنیاد راه اندازی مجدد پوست خوب اپل از سوی KVD وارد می شود. علی رغم پوشش جدی چشمگیر آن (برای اثبات پیمایش) ، به دلیل احساس “به سختی آنجا” بودن و دلپذیری ستایش می شود. خیلی درست به نظر می رسد؟

این کرم پایه با استفاده از عصاره سیب برای کمک به تغذیه پوست ، باعث می شود تا منافذ پوست به حداقل برسد و رنگی نرم و مات ایجاد کند. به علاوه ، این یک ماده غیر پزشکی است. (این بدان معنی است که حاوی موادی است که نخواهد شد منافذ پوست را مسدود یا مسدود کنید). این محصول بدون کیکی ، فلاش بک و فوق العاده با قابلیت ترکیب است.


الان بخرش

هک سرخ کننده ویروسی همه در حال تلاش برای RN هستند (و این برای افراد ضعیف نیست)

باورتون نمیشه؟ خودتان نگاهی به بررسی ها بیندازید.

یکی از خالقین گفت: “اوه ، این پوشش کامل است! این همه قرمزی من را پوشش می دهد.” “پوشش کامل اما سبک ، مانند مخمل روی پوست احساس می شود. وای خدای من – بله!”

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یکی دیگر از تأثیرگذاران تیک توک گفت: “نمی توانم آخرین باری که تحت تأثیر یک محصول KVD قرار گرفتم ، به شما بگویم.” “این یک پوشش مرطوب کننده کاملاً مات و آبرسان است. من عاشق بسته بندی هستم. من به سایه روشن 04 رفته ام – کاملاً حدس زدم.

“این مانند … عالی است! این خیلی دیوانه وار است. پوشش آن کاملاً کامل است. من نمی دانم چگونه این موضوع را توضیح دهم اما مانند یک پوشش کاملاً کامل اما بسیار سبک است. به نظر نمی رسد چیزی روی صورت من باشد.

“این محصول ابتکاری است ، و به نظر می رسد: باورنکردنی است.”

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نمی دانید چگونه می توان مومیایی کننده خوب Apple Skin-Perfecting Foundation را استفاده کرد؟ به سادگی با استفاده از برس پایه متراکم مورد علاقه خود یا یک مخلوط کن زیبایی قابل اعتماد ، مخلوط کرده و در پوشش دلخواه خود قرار دهید. اگر می خواهید کاملترین پوشش را داشته باشید ، می خواهید از حرکت تکان دهنده استفاده کنید. این محصول همچنین به عنوان کانسیلر دو برابر می شود ، بنابراین اگر لکه هایی از تغییر رنگ دارید ، می توانید از انگشت خود برای لکه دار کردن استفاده کنید. برای مناطق روغنی ، پایه خود را با پودر تنظیم کننده Lock-It KVD تنظیم کنید.

هک های باورنکردنی آرایش جنرال Z که در TikTok منفجر می شوند (از جمله لب های کاملاً نبوغ * با ظاهر کامل و هک های کانتور بینی)

Sephora به طرز نگران کننده ای به سرعت به فروش می رسد ، اما یک خبر خوب: هنوز هم می توانید گل مرمر را در Boots.com خریداری کنید. بله ، با قیمت 29 پوند در سایه کامل برای هر رنگ پوست موجود است. به علاوه ، می توانید همین حالا با این کدهای تخفیف Boots ، تحویل رایگان دریافت کنید. مسابقه بله؟

الان بخرش

برای کسب اطلاعات بیشتر از نویسنده تجارت ما سوفی کوکت ، او را در Instagramsophiecockettx دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>