Leigh-Anne: Pop، Race & Power – هر آنچه از مستند قدرتمند آموختیم

[ad_1]

این هفته کاملاً برای Leigh-Anne Pinnock گذشته است. هفته گذشته ، بعد از اعلام بارداری ، ستاره کوچک میکس روزنامه مترو را صدا زد به اشتباه او و همبازی جید تیروال ، یعنی “دو زن رنگین پوست” در صفحه اول آن.

لی آن ، به همراه جید و پری ادواردز همچنین سه شنبه شب پس از تبدیل شدن به اولین گروه دختران برنده بهترین گروه انگلیس در جوایز بریت ، به تاریخ پیوستند و لی آن در هنگام سخنرانی پذیرش اظهار داشت: “ما دیده ایم سلطه مردان سفیدپوست ، زن ستیزی ، تبعیض جنسی و عدم تنوع … ما افتخار می کنیم که چگونه به هم چسبیده ایم ، سرپا ایستاده ایم ، خود را با زنان قدرتمند محاصره کرده ایم و اکنون بیش از هر زمان دیگری از صدای خود استفاده می کنیم. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای اضافه کردن این موضوع ، لی آن آن مستند جدید بی بی سی خود را چند روز بعد منتشر کرد. لی آن: پاپ ، نژاد و قدرت با نژادپرستی سیستمی در صنعت موسیقی و تجربه او به عنوان تنها عضو سیاه پوست در بزرگترین گروه دختران جهان مقابله می کند.

Little Mix فقط با تبدیل شدن به اولین گروه زن که برنده “بهترین گروه” در بریتانیا شد ، HISTORY را ساخت و یک ادای احترام به Jesy

در مورد هر آنچه از این مستند قدرتمند آموخته ایم ، در ادامه مطلب بخوانید.

1. او نمی ترسد افرادی را که دوست دارد بخاطر رفتارهای گذشته آنها بخواند

هنگامی که لی آن آن نامزد فوتبالیست خود ، آندره گری را به خاطر توییت های رنگ آمیزی گذشته خود فراخواند ، یکی از بخشهای حساس این سند بود. این خواننده به آندره گفت که از خواندن توییت های خود در سال 2012 احساس “بیماری” می کند ، جایی که او زنان پوست تیره را که رژ لب قرمز دارند با “نان تست سوخته با مربا روی آن” مقایسه کرد.

وی گفت: “من واقعاً ناراحت شدم چون مثل این بودم كه این شخص كیست؟ این وحشتناک است این شخصی نبود که من می شناختم. وقتی آنها روی سطح قلبم فرو رفتند ، چون مثل من بودم ، آن شخصی نیست که ملاقات کردم. به نظر می رسد مانند یک کودک ، مانند یک کودک احمق. “

آندره گفت که از این توییت ها “شرمسار” و “ناامید” است و پس از انتشار آنها “خود” را “آموزش داده” است.

2. لی- آن به دلیل رنگ پوست احساس کرد که مورد توجه طرفداران قرار نگرفته است

این خواننده در مقاله گفت: “بعضی اوقات احساس می کردم که به دلیل رنگ پوست متفاوت با هم گروههایم رفتار می شود.” او مواردی را به یاد می آورد که وقتی اعضای دیگر این کار را نمی کردند توسط طرفداران نادیده گرفته می شد.

وی افزود: “این چیزی بود که من هرگز نتوانستم به طور کامل توضیح دهم.”

لی-آن پینوک از Little Mix ، به تازگی اعلام کرد که باردار است و عکسهای دست انداز کودک بسیار زیبا هستند

3. او احساس می کند رنگ پوست خود در ابتدا موقعیت خود را در Little Mix مشخص کرده است

لی آن آن زمان را که در X-Factor حضور داشت به یاد می آورد و موهایش را به رنگ قرمز رنگ کرده و در کنار آن تراشیده بود تا “ریحانا” گروه شود.

وی افزود: “روشن است که از رنگ من برای تعریف تصویر من در گروه استفاده شده است.”

4- لی آن از ترس از مبارزه با نژادپرستی سیستمی نمی ترسد

در برهه ای از این مستند ، لی آن سعی دارد جلسه ای با دوربین با رئیس دفتر موسیقی خود ، سونی ترتیب دهد تا در مورد کارهایی که برای مقابله با عدم تنوع در صنعت انجام می شود صحبت کند. در عوض ، به او مصاحبه ای با رئیس بازاریابی که یک زن سیاه پوست است پیشنهاد می شود.

او از وضعیتی که به نظر او قرار دادن “دو زن سیاه پوست در یک اتاق برای حل مسئله نژادپرستی” ناامید می شود ، بعداً با شوخی گفت: “خوب ، این من از لیبل افتاده ام.”

5- او و جید پس از اولین عکسبرداری خود می خواستند جراحی پلاستیک کنند

Leigh-Anne هنگام مکالمه با هم گروه خود ، جید ، یادآوری می کند که می خواهد بعد از اولین عکسبرداری خود جراحی پلاستیک کند زیرا “سفید به نظر می رسد زیبا است”.

جید افزود: “من فکر کردم” خدای من ، برای زیبا و پر زرق و برق بودن باید این تصویر را که اساساً سفید به نظر می رسد را حفظ کنی. “

GLAMOR زنان سال سازندگان موسیقی در موسیقی: میکس کوچولو در دهه خود در اوج و زندگی جدید به عنوان سه نفر – “ما واقعاً نشان داده ایم که زنان کنار هم ایستاده اند”

6. به الكساندرا بورك ، همكار اجرا ، گفته شد كه پوست خود را سفید كند

این مستند همچنین شاهد مکالمات با خوانندگان ، الکساندرا بورک ، نائو ، ری و عضو Sugababes کیشا بوکانان بود.

هنگام مقایسه تجربیات نژادپرستی ، الكساندرا گفت كه “به آنها گفته شد” در این مورد صحبت نكنند “و در یك لحظه اعضای صنعت به او گفتند تا پوست خود را برای فروش ركورد سفید كند. وی افزود: این اظهارات باعث شد که احساس شود باید از اجرا کناره گیری کند.

7. در اولین فیلمبرداری ، به لی آن گفته شد که به دلیل رنگ پوست “10 برابر سخت تر” باید کار کند

در اولین فیلمبرداری Little Mix ، Leigh-Anne به یاد آورد که فرانک گتسون ، طراح رقص – که اکنون مدیر خلاقانه بیانسه است – او را کنار گذاشت و به او گفت: “تو دختر سیاه هستی ، باید 10 برابر بیشتر کار کنی.”

8- او ترجیح می دهد چیزی در مورد نژادپرستی در صنعت بگوید تا اینکه اصلاً چیزی بگوید

لی آن آن انتقادی را مطرح کرد که آیا او به عنوان یک زن سیاه پوست با پوست روشن فرد مناسبی برای مقابله با نژادپرستی در صفحه است؟ وی پاسخ داد: “من ترجیح می دهم چیزی بگویم و کاملاً درست نگویم تا چیزی نگویم.”

آرایشگر موی Little Mix به ما اجازه می دهد محصولات * دقیق * ای را که برای ایجاد ظاهر باورنکردنی آنها برای انگلیسی ها استفاده کرده است ، استفاده کنیم

9. او می خواست این مستند را بسازد زیرا علاقه زیادی به حقوق سیاه پوستان دارد

لی آن اظهار داشت: “من می خواهم این فیلم را بسازم زیرا همیشه علاقه زیادی به حقوق سیاه پوستان داشته ام.

وی گفت: “مکالمات پیرامون نژادپرستی و رنگ آمیزی چیزی است که من دائماً با دوست پسر و خانواده ام انجام می دهم ، و چون من یک بستر دارم ، می خواهم از این بستر استفاده کنم تا این گفتگو را به مخاطبان بیشتری برسانم و برای جامعه سیاه و قهوه ای خود دفاع کنم.

“نژادپرستی سیستمیک پیچیده است. از طریق ساخت این مستند می خواهم یاد بگیرم که چگونه می توانم به بهترین وجه صدایم را به بحث و گفتگو بکشانم تا جوانانی که به من نگاه می کنند مجبور به مواجهه با آنچه من و نسل من مجبور شده ایم نشوند.

10. لی آن می گوید این مستند “فقط آغاز” فعالیت او است

در اواخر این مستند ، لی آن اظهار داشت که “تلاش خود را ادامه خواهد داد تا نحوه برخورد با افراد رنگارنگ در صنعت موسیقی را تغییر دهد.

او نتیجه گیری می کند: “من نمی خواهم دختر بعدی پاپ ظاهر شود و هرگز احساس کند که من احساس کرده ام.”

جسی نلسون “عشق و حمایت” طرفداران Little Mix را پس از ترک این بند برای محافظت از سلامت روان او ستایش می کند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>