Letterbox Flowers: 7 بهترین سرویس تحویل گل Letterbox گل انگلیس

[ad_1]

از آنجا که اکنون نمی توانیم وقت IRL را با افرادی که بیشتر دوستشان داریم سپری کنیم ، از اهمیت بالاتری برخوردار است که از راه های دیگر قدردانی خود را از آنها نشان می دهیم. و گل جعبه نامه حوزه نبوغ هدیه روز ولنتاین برای او / هدیه برای خواهران / بهترین هدیه دوست / ایده هدیه قفل. تصویر را می گیرید: یک دسته گل زیبا به ندرت ناامید کننده است. گلهای جعبه نامه به عنوان دوستانه ترین شکل برای مسافت طولانی سلطنت می کنند.

مطمئناً ما بهترین خدمات تحویل گل را در انگلیس جمع آوری کرده ایم ، اما گل های جعبه نامه یک چیز خاص است. در واقع همه سرویس های مهم تحویل گل از گزینه تحویل جعبه نامه برخوردار نیستند ، بنابراین ارزش دارد که در مورد مواردی که در حال انجام آن هستند ، مطلع شوید. با پرهیز از کشیدن کارت پستال یا دسته گل های غول پیکر “متاسفم که دلمون برای شما تنگ شد” ، گل های صندوق نامه اگر بیرون از خانه برای پیاده روی روزانه / سوپرمارکت بیرون باشند ، به زیبایی از درب ورودی آنها شکاف می گیرد.

بهترین خدمات تحویل گل در انگلستان برای جلا بخشیدن به عزیزانتان در ماه فوریه (یا ارسال به عنوان روز ولنتاین)

بهترین گلهای صندوق را می توانید با تحویل روز بعد سفارش دهید ، بنابراین اگر روز تولد او ذهن شما را از دست داده است (اوه!) دیگر نگران نباشید. بعلاوه ، از آنجا که اکثر گلهای نامه نامه برای صرفه جویی در فضای داخل جعبه جوانه می زنند ، برای مدت زمان طولانی دوام می آورند. بیش از دو هفته ، در بسیاری از موارد.

منفی در سفارش دادن گل های جعبه نامه بر خلاف نمونه های قبلی آنها است؟ در واقع ، علاوه بر این که آنها در آب وارد نمی شوند ، بنابراین آنها باید اصلاح شوند و در یک گلدان پس از تحویل کاملاً واضح تر شوند.

بهترین گل های جعبه نامه برای خرید کدامند؟

بلوم و وحشی به عنوان بهترین گلهای جعبه نامه برای انتخاب سلطنت می کنند. می توانید انتخاب جعبه نامه آنها را براساس فصل ، رویدادی مانند روز ولنتاین ، قیمت (مانند “کمتر از 35 پوند”) یا سبک (“پررنگ و روشن” یا “پاستل”) فیلتر کنید. گیرنده شما بیش از 15 ساقه منحصر به فرد (که جوانه های آن با محافظ گلبرگ قابل بازیافت کاملاً پیچیده شده) لذت می برد و از زمانی که به جوانه می رسد ، برای سنین بالا دوام خواهد داشت. بسته بندی آن دوست داشتنی است ، همراه با گلهای بسته شده در کنار نوار غذا و دستورالعمل مراقبت ، به علاوه ، شما می توانید یک کارت یادداشت با تصویر زیبا انتخاب کنید تا در کنار دسته گل خود به صورت رایگان ارسال شود. وانت عالی.

شروع به خرید کنید

بهترین گلهای جعبه نامه برای گزینه های تحویل ، گلهای سرنا است. اگرچه آنها برنامه ای ندارند ، اما پیمایش وب سایت آنها بسیار آسان است و گزینه های تحویل بسیار زیاد است. اکثر دسته گل ها در تحویل روز بعد موجود است و شما می توانید سفارش خود را تا محل تحویل پیگیری کنید. گلهای ما در یک جعبه آبی پر جنب و جوش قرار گرفتند ، که به زیبایی با غذای گل و دستورالعمل مراقبت از آن بسته شده است. شکوفه ها با نگهداری منظم به مدت دو هفته به طول انجامید و از آنجا که بسیاری از گلهای جعبه نامه آنها در حال حاضر تا 10 پوند کاهش می یابد (!) ارزش پول بسیار عالی است.

شروع به خرید کنید

بهترین هدیه دوست برای نزدیکترین دخترانتان که این # والنتاین را دوست دارند و از آنها قدردانی می کنند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>