Line Of Duty باعث افزایش موجی در برنامه های شغلی AC-12 واقعی شده است

[ad_1]

اگرچه ممکن است ما فقط چند قسمت از سریال 6 سریال درام پلیس بی بی سی را داشته باشیم خط وظیفه، به راحتی می توان گفت ما یک ملت وسواس هستیم. با 13.36 میلیون نفر که با اپیزود برتر فصل 6 هماهنگ هستیم ، جای تعجب نیست که ما با عصبانیت در حال بحث در مورد تئوری های طرفداران هستیم ، آرزوی آرایش مو پس از قفل ویکی مک کلور را داریم و شبهای یکشنبه خود را با بحث درباره لهجه مارتین کامپستون می گذرانیم (بله ، او واقعاً اهل اسکاتلند است) ، چه کسی می دانست؟)

اما برخی از طرفداران اختصاصی عشق خود را به نمایش یک قدم جلوتر می برند. خط وظیفه گزارش شده است که باعث افزایش درخواست ها برای پیوستن به تیم های ضد فساد نیروی پلیس شده است. در حالی که بخشی که نمایش برپایه آن بنا شده است – AC-12 ، مخفف واحد ضد فساد 12 – ساختگی است ، معادلات مختلف واقعی در تحقیقات فساد و شکایات پلیس وجود دارد.

شب گذشته بینندگان در طول بازی وظیفه کمی گم شدند ، بنابراین در اینجا خلاصه ای از همه اصطلاحات گیج کننده وجود دارد (بله ، از جمله CHIS)

مطابق با درخواست آزادی اطلاعات از طرف تعداد افراد متقاضی تبدیل شدن به افسران مبارزه با فساد اداری در اداره استاندارد حرفه ای (DPS) پلیس Met در سه سال گذشته سه برابر شده است. خورشید. در سال 2017 ، 96 نفر برای پیوستن به بخش متقاضی شدند ، که این همزمان بود خط وظیفهفصل چهارم ، زمانی که این نمایش با 9.55 میلیون تماشاگر محبوبیت قابل توجهی پیدا کرد.

DPS 387 متقاضی را در سال 2018 پذیرفت ، با 340 برنامه در سال 2019. در سال منتهی به ماه مه ، پس از پخش فصل پنجم ، 354 برنامه دیگر دریافت کرد.

اگرچه اطلاعات زیادی در مورد DPS بصورت آنلاین وجود ندارد ، ویکی پدیا اظهار می دارد: ‘این اداره مسئول رسیدگی به شکایات علیه رفتار حرفه ای افسران است.

“DPS بر روی استانداردها و اجرای آنها در رهبری و نظارت ، امنیت اطلاعات و اطلاعات ، شناخت تنوع جوامع و کارکنان ، شناسایی و واکنش به یادگیری سازمانی و فردی ، و حفظ تهدید شناسایی ، جلوگیری از و مدیریت ریسک.

با این وجود ، یک نهاد عمومی غیر دپارتمانی به نام “دفتر مستقل رفتار پلیس” (IOPC) وجود دارد که به طور مستقل از پلیس و دولت درباره مس های خم شده تحقیق می کند.

IOPC بر سیستم شکایات پلیس در انگلیس و ولز نظارت دارد. طبق وب سایت آنها: ‘ما جدی ترین موارد از جمله مرگ در اثر تماس پلیس را بررسی می کنیم و استانداردهایی را تعیین می کنیم که پلیس باید شکایات را بررسی کند. ما برای تأثیرگذاری بر تغییرات در پلیس از یادگیری کار خود استفاده می کنیم. ما مستقل هستیم و تصمیمات خود را کاملاً مستقل از پلیس و دولت می گیریم. ‘

به نظر می رسد IOPC باید به دلیل گرفتن “H” دست نیافتنی وارد پرونده شود! که در خط وظیفه!

نقشهای تحقیقاتی مختلفی در IOPC وجود دارد ، از کارآموز کارآموز گرفته تا رهبر تیم عملیاتی ، و جای خالی آنها را می توان در پورتال استخدام آنها یافت.

تمام تئوری های خط وظیفه جذاب ، تکان دهنده و گیج کننده ای که باید بدانید

اگرچه باید توجه داشت که ، وقتی نوبت به بررسی رفتار پلیس IRL می رسد ، این “AC-12 های واقعی” احتمالاً بسیار متفاوت از آنچه در درام BBC به تصویر کشیده شده است (بخوانید: راه کمتری برای گرفتن “خم مس” کارهای اداری بیشتر و مدیر خسته کننده زندگی واقعی).

در واقع ، کرسیدا دیک ، کمیسر پلیس متروپولیتن ، پیش از این نمایش را به دلیل نمایش “نادرست” فساد پلیس مورد انتقاد قرار داده بود. وی گفت: “من کاملاً از سطح فساد عادی و شدید خشمگین شدم که به عنوان روشی که پلیس در سالهای 19-2018 نشان داده است ،” رادیو تایمز.

“این خیلی دور است. استانداردها و حرفه ای بودن بسیار بالا است. اما من می توانستم درام خوبی داشته باشم.”

بنابراین ، اگر واقعاً در تحقیقات درباره فساد پلیس در انگلیس و ولز جدی هستید ، IOPC را بررسی کنید. در غیر این صورت ، بهترین کار این است که DS Steve Arnott ، DI Kate Fleming و Superintendent T Hastings را برای گرفتن مس های خم شده ترک کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>