LinkedIn والدین اقامت در خانه را به لیست عناوین شغلی خود اضافه می کند

[ad_1]

LinkedIn اعلام کرده است که اکنون “مادر ماندن در خانه” ، “پدر ماندن در خانه” و “پدر و مادر در خانه” به عنوان عناوین رسمی شغل در سایت شبکه شامل خواهد شد.

این یک حرکت مهم برای کمک به افرادی است که در زندگی حرفه ای خود متوقف شده اند تا خلا CV خود را توضیح دهند و به آنها امکان می دهد آنچه را انجام داده اند برجسته کنند در حالی که بخشی از نیروی کار با حقوق نیستند.

تا به حال ، سایت حرفه ای شبکه های اجتماعی فقط عناوین شغلی را که به یک کارفرما مرتبط بودند ، تأیید می کند و والدین را در تلاش برای دستیابی به جایگاه خود در نردبان شغلی و دنبال کردن نقش برای آنها از طریق وب سایت ، رها می کند.

10 چیزی که سنگ CV شما را از بین می برد

همانطور که هرکسی شغل خود را فدای خانه نشینی و مراقبت از فرزندان خود کرده است ، به خوبی می داند که شدت آن می تواند چقدر باشد. در حقیقت ، یک مطالعه اخیر توسط ولچ نشان داد که والدین در خانه به طور متوسط ​​98 ساعت در هفته کار می کنند. واو

طبق این مطالعه ، روز والدین در خانه در ساعت 6:23 صبح آغاز می شود و تا ساعت 8:31 بعد از ظهر به پایان نمی رسد. یعنی 14 ساعت در روز و 98 ساعت در هفته. توجه.

این انتقال از LinkedIn پس از انتقاد سایت شبکه در بستر وبلاگ نویسی صورت گرفت متوسط، توضیح داد: “به طور شگفت آور ، گزینه های از پیش جمعیتی در LinkedIn برای شناسایی مرخصی زایمان ، مرخصی والدین ، ​​مرخصی فرزندخواندگی ، مرخصی استعلاجی ، مرخصی سوگ ، مرخصی مراقبت از سالمندان ، یا برای آسیب دیدگی طولانی مدت / بیماری ، تحصیلات / آموزش مجدد وجود دارد. ، داوطلبانه ، سفر طولانی مدت ، یک سال فاصله ، یک شنبه – یا برای یک بیماری همه گیر.

“کسانی هستند که برای تدریس متولد شده اند ، و متولدانی که بچه های وحشی یکدیگر را کتک می زنند و بی صدا روی بالش فریاد می زنند”:

“سکوت LinkedIn به معنای” س askال نکن ، سیاست نگو “، که در آن کارفرمایان و کارمندان احتمالی با موضوع خانواده می رقصند ، در نتیجه از گفتگوهای معنادار در مورد سیاست های محل کار جلوگیری می کند که می تواند از استخدام ، بهره وری ، شغل بهتر پشتیبانی کند رضایت و نگهداری کارمندانی که مراقبان اصلی نیز هستند. “

در پاسخ به انتقادات در Fortune ، مدیر مهندسی LinkedIn ، Bef Ayenew توضیح داد: “من از صمیم قلب موافقم که باید شکاف های شغلی موجود در این پروفایل را عادی کنیم تا بتوانیم گفتگوهای استخدام شده را دوباره تنظیم کنیم.”

ما دوست داریم آن را ببینیم.

من یک مادر دو نفره مشغول کار هستم و اینها هک هایی هستند که باعث صرفه جویی در سلامت عقل می شوند و ما را از قفل خارج می کنند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>