Lockdown Lingo که دیگر هرگز نمی خواهیم بشنویم

[ad_1]

اگر یک چیز وجود دارد که می توانید برای همه گیری جهانی بگویید ، این است که با صدای واژگان جدیدی همراه است. از تاسف ماسک ما گرفته تا تعجب اینکه چه مدت طول می کشد تا کسی یک کلوپ شبانه بد حومه ای به نام ‘R Rate’ را باز کند ، جامعه به سرعت سازگار شد زیرا کلمات و مفاهیم قبلی ناآشنا سریعتر از زبان بومی پخش می شوند … خوب ، می دانید.

اما اکنون پایان (امیدوارم شاید) در معرض دید باشد ، ما می خواهیم چند عبارت از آن را فراخوانی کنیم. همانطور که پس از ترک مدرسه هرگز نمی خواهید برای مدت طولانی پلیسه های سرمه ای بپوشید ، همانطور که سرانجام از قفل شدن خارج شدیم ، کلمات و مفاهیم بسیاری وجود دارد که ما دوست داریم مانند یک جفت محکم در قفل تاریخ پشت سر بگذاریم از گلدانهای سالن بدنسازی خسته کننده. یا حداقل تا زمانی که ما فاصله کافی برای ایجاد کنایه (و چوب لمس کردن و ضدعفونی کردن) آنها را به دست نیاوریم.

آنها برای سال گذشته ، عجیب و غریب به ما کمک کردند و ما سپاسگزاریم. اما وای ، نه ممنون دوباره هرگز. شه

‘حباب’

ما را سرزنش نکنید ، مشاور دولتی را که ترجیح داده آن را “کره حمایت” ننماید ، سرزنش کنید. قبلاً چنین کلمه خوبی بود ، اما به لطف یک سال پیام های گیج کننده و سفرهای گناهکارانه دولتی – نیازی به گفتن نیست که یکی از دوستان که به نظر می رسد یک بار حباب بیشتری از پروفسور Burp از دنیای ماجراهای Chessington داشته است – این مطمئن باشید که حباب حباب ترکیده است.

دلسوزی برای افراد مجرد در قفل کجاست؟

بنابراین من ناراحت هستم که گزارش می کنم این کلمه دیگر نمی تواند خارج از زمینه های زیر استفاده شود: حمام ، عامیانه قافیه ای کوکنی ، صدای جیر جیر ، وستهم یونایتد. از این روز به بعد ، در آخر هفته های آینده مرغ باید فقط آن را “نوشیدنی انگور الکلی گازدار” بنامیم و تمام شود.

‘قرنطینه’

صحبت از نوشیدنی انگور الکلی گازدار عمومی است. برای مدتی ، مخلوط کردن کوکتلهای مفصل در آشپزخانه شب جمعه خودمان مانند یک وسیله مقابله ای معتبر و شادمانه احساس می شد – اما تقریباً سه ماه پیش و زمانی که خودمان را به اضافه کردن ودکا به یک سوراخ مخصوص نگهداری مواد اولیه Saino اضافه کردیم ، از آن نقطه عبور کردیم. فقط برای دیدن’. متصدیان کالا کارگران اساسی هستند ، ما اکنون این را می دانیم.

‘اینها [BLANK] بار’

دوازده ماه و یازده هزار صفت مختلف در کل کار شروع نامه الکترونیکی بیشتر از کار واقعی احساس کار می کند.

بین روزهای آغازین شاعرانه (“همانطور که با شور و اشتیاق به ورطه تاریک می رویم …”) و اکنون (“امید و غیره”) ، تکامل زبانی بی سابقه ای به وجود آمده است. اما اوه ، به اندازه کافی چه زمانی می توانیم از عبارت “این اوقات” استفاده کنیم و کسی پاسخ دهد “چه زمان هایی؟” پس واقعاً ، همه چیز خوب خواهد بود.

تعادل بین زندگی و کار و امنیت مالی: آنچه جوانان پس از شیوع بیماری از شغل خود می خواهند

‘رفتن به پیاده روی’

نگاه کنید ، اگر به من بگویید پیاده روی کاری بود که ما قبل از همه گیری انجام داده بودیم ، پس حدس می زنم شما را باور کنم؟ اما این درست نیست. بخشی از من متقاعد شده است که من قبلاً به شهر دور می شدم یا مثل دالک دور کاستورها را می چرخاندم.

و مطمئناً ، شاید هدفی برای قدم زدن در جهانی پس از قفل وجود داشته باشد. شاید بتوان تصور کرد که یک بعد از ظهر یکشنبه نه چندان دور از آن ، وقتی یک قدم زدن سریع در نزدیکترین تکه سبز و به دنبال آن ناهار میخانه یک چشم انداز جذاب به نظر برسد. اما زمان می برد. اگر فکر کشیدن پاها به عنوان نوعی سرگرمی برای مدتی واکنش خشن را به دنبال داشته باشد ، نمی توان ما را سرزنش کرد. روزی فرزندان ما به داستان رفتن به یک پیاده روی بزرگ به عنوان عادت تولد خواهند خندید ، روشی که وقتی پدربزرگ و مادربزرگ در مورد تخم مرغ های پودر شده زمان جنگ به ما گفتند و از دیدن موز هیجان زده می شوند ، می خندیم. در حال حاضر ، من پیش بینی می کنم غلتک زدن دوباره برگردد.

“اسلاید بعدی ، لطفا”

چه 1) در چارچوب جلسه توجیهی تلویزیونی دولت ، 3) ورود به ساعت سوم مسابقه بزرگنمایی با عنوان “گیاهان مرده گیاه را شناسایی کنید” ، 3) با توجه به تنها کفشی که هشت ماه پوشیده ایم یا 4) از طرف شریک / هم خانه / والدین / حیوان خانگی باتدب تلاش می کند تا ما را در مورد کیت برجسته در خانه به ما کمک کند. لطفا خدا را بیشتر هیچ اسلایدی.

پاندول پس از همه گیری: هزاره ها در میان مکث یا انتقال سریع زندگی خود قرار دارند ، بنابراین شما چه خواهید کرد؟

‘تازه’

روزگاری ، ایده نوشیدن یا ناهار خوری در فضای باز و خارج از خانه قلب ما را به اوج می برد. خیلی مدیترانه ای! اما اکنون ما به سمت تاریکی رفته ایم ، اکنون دو ساعت است که روی نیمکت پیک نیک انفجاری زیر باران تند لرزیده ایم و به نوبت می خواهیم بگوییم “حال شما چطور است؟” به عقب و جلو تا شروع هیپوترمی ، ما واقعیت را می دانیم. اینکه راز سرگرمی در معاشرت با تازه های هنری همیشه داشتن گزینه ای برای رفتن به داخل است. به خصوص ، بسیار مهم ، برای توالت.

بنابراین اگر مدت زمان طولانی پس از بازیابی نظم ، به وعده ضیافت های بالشتکی و سیستم گرمایش تنظیم شده پایبندیم ، ما را سرزنش نکنید. نه به پتوهای زانو زده. نه به زنبورهای humus. در حقیقت ، فقط شام ما را درون یک حباب مهر و موم شده سرو کنید.

‘شما بی صدا هستید’

این یک توجیه شوخ طبعانه داشت ، اما حدس بزنید هرگز نمی دانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>