Love Island 2021 وظیفه مراقبت آشکار شد

[ad_1]

هشدار ماشه: خودکشی

هر ساله نگرانی هایی در مورد بهزیستی روان به وجود می آید جزیره عشق شرکت کنندگان در مسابقه ، که در طول (و بعد از) حضور خود در نمایش دوست یابی ITV ، مرتباً مورد ترول و انتقاد قرار می گیرند.

و از گذشته جزیره عشق و مشهورها قرار ملاقات می گذارند شرکت کننده ، مایک تالاسیتیس ، در سال 2019 جان خود را گرفت ، بسیاری از مردم در مورد اینکه “شهرت تلویزیون واقعیت چقدر خطرناک است؟” فکر می کردند. چقدر قدرتمندانه این تجربه می تواند بر سلامت روان ما تأثیر بگذارد؟ و آیا تهیه کنندگان تلویزیون به اندازه کافی برای محافظت از ستاره های خود در برابر بدتر شدن سلامت روان کار می کنند؟

تالاسیت سابق دوم است جزیره عشق شرکت کننده پس از حضور در برنامه با خودکشی می میرد. سوفی گرادون در ژوئن 2918 درگذشت – و کارولین فلاک ، که نمایش را ارائه می داد ، سال گذشته به طرز غم انگیزی جان خود را از دست داد. دلایل خودکشی همیشه ناامیدکننده پیچیده است و مشخص کردن یک علت واحد غیرممکن است. اکنون لازم است س askال شود که این جوانان پس از حضور در تلویزیون چقدر احساس آسیب پذیری می کنند – و مسئولیت مراقبت از آنها قبل ، در حین و بعد از آن چقدر است.

Love Island 2021 به تازگی تاریخ انتشار خود را رها کرده است – و خیلی زود لعنتی می شود

و اکنون ، پیش از شروع این سریال در ماه جاری ، ITV امروز جزئیاتی را درباره وظیفه مراقبت از سریال با برنامه های رفاهی مفصل برای حمایت از شرکت کنندگان قبل ، حین و بعد از فیلمبرداری منتشر کرده است. تیم سازنده می گوید با افزایش محبوبیت نمایش و افزایش توجهات اجتماعی و رسانه ای به جزایر ، آنها با هر سری به روند خود ادامه می دهند ، بنابراین وظایف پروتکل های مراقبت امسال چیست و آیا به اندازه کافی پیش می روند؟ از حمایت روانشناختی گرفته تا آموزش مدیریت مالی ، در اینجا مختصری از پروتکل وظیفه مراقبت امسال آورده شده است …

 • پشتیبانی روانشناختی جامع
 • آموزش برای همه جزایر در مورد تأثیرات رسانه های اجتماعی و مدیریت منفی بالقوه
 • آموزش همه جزایر در مورد مدیریت مالی
 • مکالمات مفصل با ساکنان جزیره در مورد تأثیر مشارکت در نمایش
 • بسته مراقبت های ویژه پیشگیرانه ای که به پشتیبانی همه ساکنان جزیره پس از شرکت در نمایش می پردازد
 • راهنمایی و مشاوره در مورد مسئولیت مدیریت بعد از نمایش
 • این اقدامات به طور مرتب متناسب با افزایش محبوبیت نمایش و سطح توجه رسانه های اجتماعی و رسانه ها در اطراف جزایر بررسی و تکامل می یابند.

بنابراین قبل از نمایش دقیقاً جزایر در معرض چه مواردی خواهند بود تا اطمینان حاصل کنند که سلامت روانی آنها قبل از شهرت یک شبه آنها کنترل شده است؟ آنچه پروتکل ITV بیان می کند در اینجا است:

قبل از فیلمبرداری و فیلمبرداری

 • متخصص بهداشت روان ثبت نام شده در کل مجموعه مشغول به کار است – از قبل از فیلمبرداری تا مراقبت های بعدی.
 • ارزیابی کامل روانشناختی و پزشکی قبل از فیلمبرداری شامل ارزیابی توسط یک پزشک مستقل ، مشاور روانشناسی و گزارش از پزشک عمومی هر جزیره برای بررسی سابقه پزشکی.
 • جزایر احتمالی موظفند هرگونه سابقه پزشکی را که مربوط به گنجاندن آنها در ویلا و توانایی تولید در ایجاد محیط مناسب برای آنها باشد ، به طور کامل افشا کنند.
 • مدیریت انتظارات برای بازیگران: توضیحات مفصلی هم از نظر شفاهی و هم از طریق نوشتن در مورد پیامدهای مثبت و منفی شرکت در این مجموعه در طول مراحل بازیگری به اعضای بالقوه بازیگران داده می شود و در قرارداد تقویت می شوند تا کاملاً روشن باشد.
 • به بازیگران گفته می شود که آنها باید تمام پیامدهای احتمالی شرکت در نمایش را در نظر بگیرند و از طریق این فرایند تصمیم گیری با مشورت با خانواده و نزدیکانشان کار کنند تا اطمینان حاصل کنند که برای آنها مناسب است.
 • تیم ارشد حاضر در زمین در زمینه کمک های اولیه بهداشت روان آموزش دیده اند.
 • یک تیم رفاهی فقط در طول نمایش و بعد از آن فقط به جزایر اختصاص داده شده است.

و حال آنها به خانه می رسند و زندگی با ورود به ویلا کاملاً متفاوت است؟ رفتن برای جزیره ای ها سخت است. یک دقیقه آنها را به خانه ای زیبا در آفتاب برای مدت چند ماه ، پنهان ، تحت نظارت مداوم ، و بدون هیچ گونه تماس با دنیای خارج ، منتقل می کنند. نه خبری ، نه رسانه ای اجتماعی ، نه تماس تلفنی با مادرتان. یک ملت نظاره گر تلاش شما برای عاشق شدن یک غریبه برنز است.

سپس ناگهان ، شما از خانه بیرون می شوید. شما نشسته اید و هر مطلبی را که برچسب ها و کاربران شبکه های اجتماعی درباره شما نوشتند ، می خوانید. شما یک شخص تغییر یافته را بیرون می برید: بسیار مشهور و به هیچ وجه آماده مقابله با آن نیست. شما سعی می کنید به زندگی واقعی برگردید ، اما اکنون که هر حرکتی شما کنترل می شود ، در صورت انجام کاری که شایسته یک داستان شایعه است ، حتی اگر این کار انجام شود ، حتی به چه صورت است؟ همه در حال تماشا هستند ، اما هیچ کس واقعاً شما را نمی بیند. در اینجا شما هستید ، در زندگی که نمی شناسید ، تعجب می کنید که چه کسی شده اید؟ احساس می کنید گم شده اید ، اما باید توهم کمال براق را در شبکه های اجتماعی حفظ کنید زیرا این شغل شماست و اکنون این هویت شماست.

شرکت کنندگان در مسابقه Love Island 2021: شایعه ورود چه کسانی به ویلا چیست؟

در اینجا چگونگی هدف پروتکل های مراقبت از ITV برای کمک به …

 • آموزش سفارشی در مورد برخورد با رسانه های اجتماعی و مشاوره در مورد امور مالی و سازگاری با زندگی در خانه.
 • در هنگام بازگشت هر جزیره ای به خانه حداقل هشت جلسه درمانی ارائه می شود.
 • تماس فعالانه با جزایر برای مدت 14 ماه پس از پایان سریالی كه در آن ظاهر شده اند ، با كمك اضافی در صورت لزوم.
 • ما جزیره ای ها را تشویق می کنیم تا مدیریت را برای نمایندگی خود پس از نمایش حفظ کنند و در صورت تصمیم برای شرکت در سایر برنامه های تلویزیونی ، کمپین های تبلیغاتی یا سایر فرصت های حضور عمومی ، آنها را مدیریت کنند.

در سال 2018 ، پس از انتقادات فراوان از سوی مردم ، ITV بازبینی درباره جزیره عشق فرایندهای رفاهی شرکت کنندگان ، انتصاب پزشک برجسته و یک رئیس ارشد پزشکی سابق ، دکتر پل لیچفیلد ، برای بررسی و همکاری با تیم برای تکامل و تقویت فرایندهای آنها.

می توانید برای Love Island 2021 از طریق Tinder اقدام کنید! خودیها نشان دهند که چگونه می توانند امسال اطمینان حاصل کنند که شما مکانی را فرود می آورید

دکتر پل لیچفیلد در مورد وظیفه مراقبت از ساکنان جزیره گفت: “درک جامعه از اهمیت بهداشت روانی و رفاه در سالهای اخیر بسیار افزایش یافته است و همه گیری هر چه بیشتر آن را مورد توجه قرار داده است. کاهش خطر آسیب ، در صورت امکان ، ضروری است اما ارتقا promoting سلامت روان نیز ضروری است. “

بهبود دسترسی به NHS به درمان های روانشناختی: تمرین محلی IAPT خود را در nhs.uk ، در بخش “خدمات نزدیک خود” پیدا کنید.
CBT: برای تنظیم جلسات رایگان با پزشک عمومی خود صحبت کنید (اکثر جراحی های عمومی پزشکان متخصص CBT خود را در سایت به کار می گیرند) ، برای پیوندهای پزشک (به صورت خصوصی و NHS) به mind.org.uk مراجعه کنید یا برای تماس فوری با آنها 0845 766 0163 تماس بگیرید مشاوره

OCD ACTION: طیف وسیعی از گزینه های پشتیبانی را ارائه می دهد ، از مکالمه فوری (0845 390 6232) گرفته تا گروه های محلی ، یک انجمن گفتگو و اقدامات خیریه. ocdaction.org.uk

درمان خصوصی: دکتر سارا دیویس درمان را به بزرگسالانی که از استرس ، اضطراب و افسردگی در خیابان هارلی لندن و همچنین اسکایپ رنج می برند ارائه می دهد. drsarahdavies.com

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>