Love Island Villa Tour 2021: Laura Whitemore ما را دور هم نشان می دهد

[ad_1]

جزیره عشق امشب رسماً به صفحه نمایش ما برمی گردد. آیا شما هیجان زده هستید؟ معلومه که تو هستی. ما بطری های آب شخصی خود را آماده و آماده کرده ایم در حال مرگ ببینم کیست که روی کاغذ کیست

ما با بازیگران 2021 ملاقات کرده ایم ، آنها را در اینستاگرام تحت تعقیب قرار داده ایم (وانمود نکنید که شما هم این کار را نکرده اید) ، و اکنون میزبان Laura Whitmore به ما یک تور نگاه اول را در ویلای 2021 داده است که یک بازسازی جدی داشته است.

اکنون جزایر عشق سابق کجا هستند؟ این اتفاقی است که برای همه برندگان و نایب قهرمان های قبلی بعد از ترک ویلا رخ داده است

وی با شروع از باغی که “شگفت انگیزترین چشم اندازهای مایورکا” را از قایق می گذارد ، می گوید: “این اولین بار است که در ویلا نمادین در مایورکا واقع می شوم ، و من بسیار هیجان زده هستم که شما را به اطراف نشان می دهم.” که استخر معروف

صندلی چرخشی در حال بازگشت است – می دانید ، محلی که شرکت کنندگان همیشه “برای یک چت” کشیده می شوند – مانند آشپزخانه در فضای باز و تختخواب های روز. مخفیگاه با برخی از “کشوهای مخفی جدید” بازگشته است (سه حدس در مورد آنچه در آنجا وجود دارد) ، تراس مانند همیشه شیک به نظر می رسد ، و “اتاق رختکن به همان ترتیب مرتب تر است” ، لورا پرسید:

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

افزودنیهای جدید ویلای فوق العاده زیبا امسال ، یک سلفی آینه در فضای باز “مناسب برای گرفتن عکسهای دسته جمعی” و برخی از سرهای “بسیار بی پروا” در اتاق خواب است (با انواع موز ، بادمجان – ایده شماست). یک سالن ورودی جدید نیز با کارهای هنری نئون وجود دارد.

این سالن همچنین محل زندگی وحشی “خانه سگ” است که مطمئناً DMC ها و حشرات عاشقان وحشی در آن اتفاق می افتد و حمام “کاملاً انبار شده” است تا شرکت کنندگان ما جلوی آتش بازی خود را بگیرند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

لورا می گوید: “ویلا آماده است و ما در شرف آماده کردن مجردهای سکسی خود هستیم.” “پس چرا برای تابستان نهایی عشق به ما نمی پیوندید؟”

بله ، ما بدون شرمندگی هیجان زده ایم.

GLAMOR شما را به داخل ویلای مجلل 5.3 میلیون پوندی زمستان عشق لاو با تمام اسرار مستقیم از کیپ تاون می برد

Love Island دوشنبه 28 ژوئن ساعت 21 به ITV2 بازمی گردد و از طریق ITV Hub در صورت درخواست در دسترس است. قسمت های بعدی صبح روز بعد در BritBox در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>